Šauniausi būdai ištraukti šliaužiančius šukuosenos šukuosenas ir nematyti riebios

Anonim

Slick peties plaukai padarė raundas kaip apdailos prisiliesti prie įmonės uniformos. Tai paprastas, švarus ir sako, kad esate čia, kad pasidarytumėte.

Galite susieti jį su alfa vyrų karių ir slaptų pardavimų vaikinai purpurinių kostiumų, bet sklandus atgal plaukai gali būti puikus priešnuodis, kad pasenusi kirpimas, kad palieka jus nori kažką su šiek tiek daugiau Punch.

Slick "atlošo" plaukai projektai yra subrendę, verslo pirmojo kokybės ir yra pakankamai nesenstantis, kad ji nebus siunčiami į šiukšlių dėžę iš mados atrodo netrukus. Taip pat yra vietos už biuro ribų. Žaidžiant skirtingus gaminius, kad atitiktų aplinką, galite jį pritaikyti ir savaitgalio nuotykiams, kai kostiumas ir kaklasas lieka spintoje.

Šiame vadove bus pateikiamas folikulinis gaires, kad būtų pasiektas be riebalų, be slapų sluoksnio nugarą. Jūs sužinosite, ar jūsų plaukai yra susiję su darbais, kokie produktai yra naudojami, ir įkvepiančių stiliaus suvirškinimo pavyzdžių. Tada galite grįžti į Wall Street apžvalgą ir mokytis akcijų rinkodaros 101.

Ar jūsų plaukai yra tinkami darbui?

Justinas tai daro teisingai

Sklandžiai atgal plaukai yra visur Vakarų kultūroje, pavyzdžiui, blogi šokiai ir vaikinai vadinami Džeimsu, tačiau tai nereiškia, kad tai veikia visiems. Jūsų plaukų tekstūros, tankio ir augimo modelis gali labai padėti nustatyti, ar jūs galite ištraukti stilius.

Pradedantiesiems, jūs tikriausiai jau žinote, kad tiesūs plaukai patenka į sluoksniuotą nugaros stilių. Tiesūs plaukai išryškėja paprastas modelis, kuris yra labai svarbus bendroms pjūvio formoms. Svarbu ir plaukų augimo kryptis. Kai kuriems vaikams, plaukai natūraliai auga į priekį, todėl jie atsparūs šukos ir pomados dviem pūstuvams.

Jei tai skamba kaip jūs, tuomet turėtumėte galvoti apie tai, kaip jaukiai valytis su smūgiu džiovintuvu ir investuoti šiek tiek daugiau laiko "mokydami" savo formą. Tai nepakeis natūralaus augimo modelio, bet tai padės šiek tiek labiau bendradarbiauti su jūsų stiliaus bandymais.

Storieji plaukai gali tapti kliūtimi, kad šis stilius būtų tinkamas. Slicked grįžimo kirpimas paprastai reikalauja mažo ar vidutinio tankio plaukų. Viskas, ką gausite, ir jūs pastebėsite, kad sunku ir įtvirtinti plaukus, ir išlaikyti savo formą. Jei pastebėjote, kad jūsų plaukai neapsiriboja arba reikalauja saujelių produkto, paprašykite barberio naudoti skutimosi žirkles. Tai sumažina kai kuriuos jūsų plaukų tankį, todėl lengviau atsikratyti šukos. Pagalvokite apie tai kaip nepatogu palaiminimą. Geriau turėti storus plaukus nei nieko.

Garbanotiems vyriškos lyties vyrams gali reikėti ištrinti iš anksto. Tai mažai tikėtina, kad jūs pasiekiate "Draper-esque" blizgančio stiliaus, nedarant investicijų į jūsų būsto paskolą olimpinių žaidynių pomade. Tai nereiškia, kad pasirodymas negali tęstis - reikės tik pritaikyti stilių, kuris tinka garbanotiems plaukams. Šie stiliai yra nepakankami, be akivaizdžių darbų; Manau, garbanotieji Davido Beckhamo ar tekstūrinio kartelio variantai.

Slick "Atgal plaukų gaminiai"

Negalima švelniai išbandyti patikrintų produktų

Jūs esate vietiniame salone, o produkcijos lentyna laikoma amžinai. Čia yra begalinis produktų pasirinkimas - molis, pasta, kremas, pomada, gelis, vaškas - ir jūs galite jausti šiek tiek informacijos perteklių nuo visų pasirinkimų. Jūs turėsite daugiausiai sėkmės, tačiau jei išlaikysite ją paprastu ir laikysitės pomados ar molio - priklausomai nuo to, kokį vaizdą norite projektuoti.

Pomade yra galutinė klasika. Tai siūlo seną mokyklą, senovinį apeliacinį skundą, o taip pat yra gyvybiškai svarbus darbas vėjo dienoms. Pomade gali paklusti nesąžiningiems plaukams ir išlaikyti viską, kur to reikia ilgai, dėl savo svorio. Kita vertus, per daug pomados - ypač didelės spindesio, naftos produktų - gali nuvesti jus į Wall Street banko ryklius.

Naftos pagrindu pagamintos pomados taip pat neplautos. Dėl to vandens pagrindu pagaminti produktai yra geriausias kompromisas, reikalingas pakankamam laikymui, kuris nebus prastai priimamas po kieto skalbimo. Jūs taip pat pastebėsite, kad "pomade" suteikia daugiau formalaus, raištelinio išvaizdos, kuri atrodo nepakankamai įprastoje aplinkoje.

Taigi, jei norite įtraukti "schmick" 1950 m. Įmonės išvaizdą, pomade yra darbo žmogus. Atminkite, kad mažiau yra daugiau su pomade - pradėti šiek tiek, tolygiai per plaukus ir dirbti savo kelią. Keletas produktų yra poilsio driežas ir nesąžiningi paaugliai.

Molis yra šiuolaikiškas universalus variantas. Molis yra įvairių variantų: sunkiųjų betoninių medžiagų storiems ir nepaklusniems plaukams arba lengvas kremas už kažką panašaus, bet ne gana pomade. Skirtingai nuo aliejaus ar alkoholio pagrindu pagamintų produktų, molis paprastai gaminamas su natūraliomis mineralinėmis medžiagomis (be bjaurių daiktų). Tai suteikia jūsų plaukams tekstūros ir apimties, kuri idealiai tinka atsitiktiniam lengvumui.

Jums reikės išbandyti keletą skirtingų variantų, kad išsiaiškintumėte, kuris molis jums tinka - storiems plaukams reikia ekstremalių laikančių molio, o ploni ir tiesūs plaukai paprastai patenkinti lengvumu. Molis yra natūralus variantas vaikinui, kuris neišleidžia per daug laiko įmonės žiurkių lenktynėse ir nejaučia namuose blizgiais plaukais.

Nesvarbu, kaip beviltiška atsiduriate, gelis turėtų likti ant lentynos. Jauni paaugliai ir 2000 metų pradžioje atgimantys žmonės, gelis dažniausiai yra alkoholio pagrindu, kuris dehidratuos plaukus. Be to, tai degūs. Mažai tikėtina, kad jūs įspėsit mergaitę bare, jei jūsų galva pakils raudonomis kibirkštimis.

Užbaigdami prisiminkite, kad plaukų lakas gali užfiksuoti plaukus į vietą. Bet prašome naudoti jį taupiai. Dauguma plaukų lakas prideda blizgančią apdailą (per daug jo plaukai atrodys kaip šalmas). Jie taip pat yra tokie degi kaip "Stayin Alive" remiksas. Purškimo arba dviejų pagrindinių taškų, ir nieko daugiau.

Įrankiai ir įranga

Niekada neįvertinkite, kad smūgis išdžiūtų

Kalbant apie prekybos priemones, neužsikrausi ir pasakykite sau, kad džiovinimas su dulkėmis yra teisingesnis už seksą. Dulkių džiūvimas prideda jūsų plaukams tūrį ir yra be galo greitesnis nei skutimosi bausmė rankšluosčiu. Tačiau nesistenkite, kad tai būtų įmanoma kuo karštesniam nustatymui.

Tai išdžius jūsų plaukus ir net gali sudeginti jūsų galvos odą. Naudokite jį po tam tikro džiovinimo rankšluosčiu ir nenaudokite jo visiškai išdžiūvę plaukus. Galiausiai geras acetatas ar medinis šukas yra tinkama investicija. Plastikinės cheminės šukos yra trapios ir silpni dantys, o tai reiškia, kad nepasieksite stipraus, poliruoto išvaizdos. Šiek tiek daugiau praleiskite legiruotoje kirpykloje ir būsite man padėję vėliau.

Patogus patarimų, kaip slick šukuosena

Pasirinkite išvaizdą kas tris savaites

Slick atgal plaukai (tai nepanašus į 80-ųjų "Vegas paskolų") reikalauja daug meilės kėdėje. Turėtumėte pasirinkti apsilankymus kas tris savaites. Tai skamba kaip daug, bet dauguma šių dienų yra nemokamos alaus. Tai leis kirpėjui išlaikyti pakraščio galus ir proporcingą ilgį visur kitur.

Jei jūsų plaukai yra tokie tankūs, kaip ir lėtas vaikas, barberis gali sulaužyti savo kupolą, kad viskas būtų tvarkoma. Jei turite didelį išblukimą, reguliari priežiūra yra dvigubai svarbi. "Fades" gali atrodyti drąsi, be reguliarių prisilietimų, kuris pirmiausia nukenčia jūsų kirpėjo tikslumo rankų tikslą.

Plaukų priežiūra nesibaigia paliekant saloną. Nepamirškite reguliariai plauti plaukų. Naudojant daugybę pomadų be tinkamo laiko tarpo (net jei jis yra pagrįstas vandeniu), jūsų plaukai gali tapti riebus kaip "Big Mac" vėlai naktį. Be to, produktai, kurie nėra lengvai išplauti, gali likti jūsų plaukuose per naktį ir sudaryti sunkesnes sąlygas stiliuoti kitą dieną.

"Extreme-hold" molis taip pat gali palikti dribsnius jūsų plaukuose, todėl kiekvieną kartą ir visada būtina gerai nuplauti. Skalavimas taip pat sustabdo jūsų galvos odos išdžiūvimą, todėl tai yra esminė žingsnis kelyje į sveiką šukuoseną. Negalima plauti per daug, nors - kitaip jūs iš bado savo folikulus iš savo natūralių aliejų, kurie yra dėl tam tikrų priežasčių.

Švelnus atgal nepatenka į istorijos laužo krūvą, o toliau pateikiami pavyzdžiai rodo, kaip šiuolaikinis gentas gali maksimaliai išnaudoti stilių.

Draperis

Dapperas Draperis

Klasikinis vykdytojas neturi įvedimo. Verslininkai tai įtraukė į savo šarvus dešimtmečius. Tai poliruotas, tvarkingas ir profesionalus. Paprašykite savo kirpėjo, kad viršutinė dalis būtų ilgesnė už šonus, o vienas kraštas kraštelis yra ilgesnis už kitą.

Tai leis jums vienareikšmiškai jį dalinti. Klasikiniam interpretavimui laikykite ilgį galvos šonuose. Tai išskirtinis 9-5 žvilgsnis, todėl savaitgaliais pasirinkti tekstūruotą, besieresį variantą. Didelis blizgesio pomadas atrodo namuose, bet, kaip jau sakiau anksčiau, mažiau yra daugiau. Tai tinka vyrams su tinkamais, tiesus plaukais, kurie nėra per stori.

Wall Street

Maitinimo kostiumas

Prakeiktasis dėdė vykdomojo plyšio atgal. Nešvari, kruopščiai finansuojami vaikinai ir korporaciniai reidai. Kur klasikinis stilius turi trumpesnes puses ir išlenktą šoninę dalį, šis blogas berniukas išlaiko net visą visą pjūvį ir yra nuimamas vienoje kryptimi.

Tai stipri išvaizda, o ne visai įprasta - tačiau tai nereiškia, kad neturėtumėte paleisti savo vidinio Gordono Gekko. Geriausias būdas pasiekti šį stilių - praleisti šiek tiek laiko auginant kraštą ir karūną, išlaikant trumpesnius kraštus. Tai atliks jus per nepatogią augimo vidurio tašką, leidžiant laikinai jį stipinti.

Nuolat pailginkite šonus ir toliau tepkite juos atgal, kol jie taps ilgiau, kol galėsite vienodais būdais slinkti karūną ir šonus. Įsitikinkite, kad ilgis yra gana gana gerai, lygus visai jūsų galvai. Ir ką jūs darote, atlikite tai šiek tiek žemiau ausų. Slicked kepalas, nebent jūs paleisti naudotų automobilių aikštelė, niekada nėra protinga idėja.

"Styling" - tai tik šukos, pramoniniu laipsniu pomados sugriebimas ir ten patekimas. Išpūtimas išdžiovinkite plaukus atgal, kad sukurtumėte reikiamą formą ir garsą, visiškai nesušydami. Sunkios naftos pagrindu pagamintos pomados dažniausiai būna apgauti. Jei neturite vertybinių popierių maklerio, galbūt norėsite apsvarstyti mažo spindesio variantus.

Beckhamas

Šiuolaikinis pionierius

Kai jis nuobodžiauja balintus patarimus ir kepinius, Davidas Beckhamas sugriebė slickbeką per gerklę ir atnešė jį į XXI a.

Tai madinga santuoka tarp "pompadour" ir "classic" slidžių atlošo. Jums reikės pasiekti keletą colių augimo viršuje, o pakankamai trumpas pakankamai trumpas, kad galėtumėte slinkti priekyje. "Beckham" pageidauja šiek tiek purvios formos ir, atrodo, naudoja produktų derinį.

Galite naudoti pomadą už blizgiu, formalųjį išraišką, arba sumaišykite jį su molio dėl netvarkingos tekstūros. Tai stilius, kuris yra saugus ir šiuolaikiškas - jis puikiai atrodo gana daug, bet atsinaujina kaip naujausio tradicinio stiliaus interpretacija.

"Curly Quiff"


Mes nepamiršome tų, kurie neturi tiesios, vidutinio tankio plaukų. Giliai vyriškos lyties vyrams, kurie negali sugauti pertraukos, šis stilius yra šviesa tunelio gale.

Šio stiliaus augimas iš esmės toks pat kaip "Beckham", bet pritaikytas garbanotiems plaukams. Laikykite šonus trumpus, 2 arba 3 išnyks. Kūginė priekinė dalis, taigi galinė dalis yra mažesnė arba mažesnė, priklausomai nuo jūsų plaukų storio. Norėdami stiliaus, susirasti draugais su mali.

Garbanotieji plaukai paprastai nereaguoja į pomadą, todėl stiprus molis pasidaro pakankamai ugnies, kad visą dieną atrodytų.

Undercut

Brado Pitto "Iconic" kirpimas iš filmo "Fury"

Galbūt yra populiariausias trumpa šukuosena per pastaruosius penkerius metus. Dėka " Boardwalk Empire" ir beveik kiekvieno kito šou su stilingu vyresniuoju vyru, išpjaustymas padarė raundą tarp jaunų ir bando pasilikti jaunų, kaip momento kirpimas.

Norėdami tai pasiekti, jums reikės praleisti laiką, augantį priekyje, su kūginiu vainiku. Išlaikykite sumaišytas puses ir vidutinis išblukimas, kol galėsite slapti viršutinę dalį iki galo. Priešingu atveju, supjaustyta atrodo tropinių vaisių neproporcinga. Vėliau tai yra mažo ar didelio išblukimo pasirinkimas. Mes rekomenduojame sėdėti kažkur viduryje.

Super mažas išblukimas gali paskatinti jus į 80-ąsias finansines teritorijas, o didelis išblukimas gali, deja, perdėti savo galvos formą. Tai sakant, prastai atliekama raundų dėl priežasčių. Tai taip pat universalus.

Galite sumaišyti jį atgal su pomadu arba naudoti molio natūraliausiu požiūriu. Puikiai veikia 9-5 ir neveikiančių darbų metu. Tiesiogiai, vidutinio tankio plaukai yra bilietas čia, bet jis gali dirbti su garbanotais plaukais, jei nenorite ieškoti Jimmy Darmody išvaizdos.

Reikia daugiau įkvėpimo?

Daugiau nei 500+ vyrų šukuosenų ir ekspertų patarimų, kuriuos galite sužinoti savo laisvalaikiu, būtinai pakelkite mūsų D'Marge vyrų šukuosenų skyrių.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai