Stilingiausi vyriški kostiumai, kurie taps stipriu

Anonim

Per pirmąją žiemos savaitę galinio vaizdo veidrodyje didėjanti sluoksnių reikšmė tampa akivaizdi daugumai iš mūsų. Mes jau padengėme daugumą pagrindinių daiktų - paltai, lengvos švarkelės ir sportiniai paltai. Kitas didelis yra tinkamas sportinis marškinėliai.

Sunku ginčytis su marškinėlių universalumu. Jie puikiai tinka plaukioti ant sofos, kai pissing išorėje, arba derinant juos su siuvimo, kad jums per tą vienos dienos metus, kai biuro šildymo shits pats.

Šiandien mes sujungėme aukščiausios klasės sportinius marškinius, nes jie atrodo kur kas šaltesni negu mes norėtume, o jūs nusipelno šiek tiek baisus, o galvojate apie ilgalaikes hipotermijos pasekmes.

Kaip ne atrodyti bumu

Michael B. Jordan turi tinkamą idėją

Kaip juokingai komfortiški, nes yra treniruokliai, lengva atrodyti kaip šiek tiek šaukštas, jei nesate atsargūs. Pirmasis išminties grynasis tuštumais, kad jus išsikraustytų iš nelaisvėje esančios teritorijos, yra susieti aukštesnius gabalus su labiau pritaikytais daiktais. Pavyzdžiui, "Slim" džinsai su neryškiu Dže džemperiu parodys žmonėms, kad jūs neužsakėte gyventi gatvėse (dar). Tinkamas sluoksnis yra dar vienas patogus pasirinkimas.

Pavyzdžiui, "Collord Oxford" marškinėlis, esantis po džemperis, visada gali būti teisingas, nes a) žiemą sluoksnis yra pagrindinis išlikimo įrankis ir b) jis sustiprins jūsų bendrą išvaizdą. Galiausiai, paskutinė priemonė išvengti "bučinio šoko" - rūpintis jūsų įrankiais.

Megztiniai gali nulupti, deformuoti ir sunaikinti, jei nesilaikysite jų. Sulenkite megztines sandėlyje, o ne pakabinti - tai sustabdo audinio išsišakojimą ir laikui bėgant viską, kas vyksta aiškiai. Motinos mėgsta kramtyti savo kelią per megztines, todėl stenkitės vėdinti savo drabužių spintelę ir reguliariai nuplaukite drabužius (kandys gali uždėti kiaušinius ant drabužių, paslėptų vilkikų).

Vaikščiodami džemperis, kuriame yra daugiau skylių, nei Donaldo Trumpo vidinė logika niekada neatrodo gerai.

Aknė

"Acne Studio" mezgimo diapazonas yra palankus dėl jo nepakankamumo ir universalumo. Jų megztiniai - tai sunkiasvoriai žaisliai, kurie gali atlikti darbą džinsais ir sportbačiais, ar kombinezoną su kombinezonu. Spuogai, ko gero, tinka labiau sugraundytam gentui, bet vienintelis viskas, ką jie daro, yra jų ilgaamžiškumas, todėl jie yra mūsų sąrašo viršuje, norėdami išbandyti šią žiemą.

APSIPIRK DABAR

Uniqlo

Kartais sunku sumaišyti biudžetą, bet "Uniqlo" jus padengė. Dauguma jų mezgimo užvesti apie penkiasdešimt iki šimto dolerių, o jų asortimentas apima viską nuo kašmyro iki ekstravagantiškos merino vilnos.

APSIPIRK DABAR

APC

Ateleir de Production ir de Creation, maloniai sutrumpintai iki APC, yra žinomi dėl jų džinsinio audinio, bet jie nėra slouches, kai žiemos horizonte. Jų naujausias medvilnės megztinis paleidimas vyksta tarp paprastų tamsių ir pilkų juostų ir pastelių, taigi kažkas panašus į konservatorių ir niūrus pirkėjus (tiesiog būkite pasiruošę lašėti šiek tiek monetų procese).

APSIPIRK DABAR

AMI

AMI aukštybinės gatvės kilmė yra neabejotina, kad jų dėmesys skiriamas paprastam, nešiojamam kitam vaikinui. AMI sugadinti medvilniniai megztiniai puikiai tinka sluoksniams aptraukti po liemenėmis ar soliariumą, o piešinių ir madingų spalvų trūkumas turėtų būti lengviau integruotas į esamą spintelę.

APSIPIRK DABAR

John Elliot

John Elliot - nepakankamas, pamatinis, ne pernelyg madingas - yra tvirtas advokatas mažesnės pusės vyriški drabužiai. Trikotažo, tai viskas apie gerus derlius ir paprastas spalvas, kurios nesukels galvas. Nepriklausomo paprastumo čia yra žaidimo pavadinimas, todėl išbandykite jų tekstūruotus medvilninius pūlikus su džinsais ir sportbačiais arba pagal žiemos striukę.

APSIPIRK DABAR

"Maison Labiche"

Jei pastebėjote temą apie menkinimą, tai apgalvotai. "Maison Labiche" sportiniai marškiniai yra orientuoti į pagrindines spalvas - tamsiai ir pilkai - patogioje, erdvioje talpykloje, kuri tinka tada, kai esate netikra misija, bet nesuskaičiuojamos kaip sekmadienio rytą.

APSIPIRK DABAR

Maison Kitsune

Kilmė kaip įrašų kompanija, "Maison Kitsune" naujausias megztiniai paleidžia į TMI teritoriją drąsius spaudinius ir spalvas. Daugiausia dėmesio skiriama natūralioms medžiagoms, tokioms kaip vilnos ir medvilnės, ir universalus, universalus. Na verta žvilgsnio, jei jau turite daug skopų ir nori, kad būtų skirtumas.

APSIPIRK DABAR

Akmens sala

"Stone Island" turėjo netikėtą vietą tarp futbolo chuliganų kultūros, tačiau nesutinku, kad prieš juos (be to, mes tikrai nežinome, kad kas nors iš tikrųjų mėgsta futbolą). Šį sezoną turime daugybę paprastų krekenakių puloverių, kurie krinta į spalvą, kuri atrodo šalia džinsų, chinos ar net prailgintojų.


APSIPIRK DABAR

Sunspel

"Sunspel" yra artimas dalykas klasikiniam "lux" "Brit" vyriškos aprangos aprašymui, nesvarbu, ar jis pamirštas polo, peerage ar baisus oras. Jų puikūs merino puloveriai, dėvimi pagal kostiumą arba patys, yra nepakankamai geri vaikinai, kuriems nereikia daugybe spalvų ir pompų.

APSIPIRK DABAR

J.Crew


Buitiniai mėgėjai, J. Crew visada turi savo pirštą ant impulso, bet niekada bėgti pernelyg toli nuo metų, iš metų, kai jūs negalite per daug. "J Crew" trikotažai nepakenks jautrumui ir nepasikels sienų, siūlanti universalumą, kurį sunku įveikti.

APSIPIRK DABAR

James Perse

Angeleno Džeimsas Persas gali įkvėpti naršyti, bet jis neketina paskambinti tavo berniukais ar išmesti šaką savo linkme. Jo paprasti (ir juokingai gerai pagaminti) marškinėlių puloveriai puikiai tinka rudenį arba kaip sluoksniuotos žiemos išvaizdos dalis. "Jamesas Persas" pritraukia pastiprintą gentą - jo megztiniai nustato, kad aš grįžta beveik 250 dolerių. Geras dalykas yra tai, kad jums reikia tik nusipirkti.

APSIPIRK DABAR

Holiday Boileau

Iš pradžių kelionių žurnalas "Holiday Boileau" prieš trumpą pertrauką (maždaug 37 metus) prieš ambicingą atnaujinimą kaip vyrišką drabužį, ir mes nesame išprotėję, jie atsisuko nuo reklamos Graikijos salose. Jų sezoniniai trikotažai sujungia gaivinančią spalvą ir nepaprastą spaudą čia ir ten, kad primena apie savo nuotykių paveldą.

APSIPIRK DABAR

Aspesi

"Aspesi" liemenės medvilnės megztiniai sujungia protingą pernelyg didelį ir stiprią produkcijos vertę. Dėvėkite juos su protingais indigo džinsais, baltu marškinėliais ir chelseo batais, kad atrodytumėte tinkamą šeštadienio vakarą.

APSIPIRK DABAR

Dsquared2

Kanados duetas DSquared2 nėra skirtas švelniam širdies ar drovumo spausdinimui. Čia niekada nebandykite šablono ar nemalonaus motyvo, Dsquared yra išeinantis genti, už kurį žeminimas yra dar vienas nuobodus žodis. Šį sezoną jie įstojo į stulpelį su paprastais trikotažais ir įprastomis spausdintomis kainomis, todėl patikrinkite juos, kad įstrigtumėte šiuos spintelės spragas.

APSIPIRK DABAR

"Save the Khaki United"

"Save the Khaki United" gali atrodyti kaip studentų interesų grupė, bet, laimei, jie nėra tokie nepakeliami ir iš tikrųjų daro žudiklius trikotažą. "Save Chaki" didžiulė prakaito įvairovė - tai komfortas ir paprastumas: klasikinės spalvos, specialiai tinkančios ir geros meistriškumo. Jei jums reikia padengti drabužių spinta su pamatais, tai yra prekės ženklas pamatyti.

APSIPIRK DABAR

Nike ACG

Nėra nieko, ko "Nike" negalės pasiekti - ar tai drabužiai elitiniams sportininkams, ar kitam dideliam šunims. "Nike ACG" sėdi kažkur tarp prekės ženklų sportinių šaknų ir gatvės aprangos, siūlo didžiulius atspausdintus trikotažus, kuriuos galite dėvėti su smūgiais (galbūt "adidas" šiuo metu) ir pritaikytus prailgintas apatines rankas, kad būtų lengviau atsipalaiduoti.

APSIPIRK DABAR

Kenzo

"Kenzo" maišant džiunglių modelius ir negabaritinius gabalus, šiek tiek skiriasi savaitgalio megztinis. Mes esame laive su savo naujausiomis "Tiger" spausdintomis megztinėmis, suteikiant jums skirtumo tašką, neapsunkindami į nepakartojamą ir neaiškią teritoriją. Suderinti juos su indigo džinsu ir baltais sportbačiais lengvam savaitgalio išvaizdžiui.

APSIPIRK DABAR

Valdantis čempionas

Kanados apranga "Reigning Champ" nusipelno jų vardo kaip "off-duty" laisvalaikio temų lyderiai. Valdantis šampanas primena mums "upscale AS Color": paprastus, patvarus pagrindus, kuriais galite sekti po sezono. Kokybė yra visur, o jų švarios, menkai išmatuotos spalvos gali išimti bet kokį aprangą, kurį traukiate iš drabužių spintos.

APSIPIRK DABAR

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas