"The Coolest Men" šukuosena nuo 2018 m. Pasaulio čempionato feat. Neimaras, Ronaldo & Gislasonas

Anonim

Yra senas posakis: "futbolas nėra gyvybė ar mirtis; tai kur kas svarbiau, nei tai. "Pažvelkite į bet kurią neseniai pašalintą tautą ir pamatysite - tikrai tam tikra tiesa.

Apskritai čia turime dar vieną sakymą: mados yra amžinai. Nors tendencijos ateina ir eina, gebėjimas atnaujinti stilių (ar išrasti kažką naujo) retai būna akivaizdus, ​​kaip tai vyksta per FIFA Pasaulio čempionatą, nes daugybė superžvaigždžių stumdo savo medžiagą priešais tarptautinės žiniasklaidos galeriją.

Nuo senų pasaulinių reiškinių, tokių kaip Neymar ir Ronaldo, į naujai išparduotus superžvaigždžius, tokius kaip Islandijos Rurikas Gislasonas (kurių tariamai dabar yra tariamai susidedantis iš Argentinos moterų), mes turime įvairias pripažintas veidas mūsų hitų sąraše. Ir kaip mes galime pamiršti mažesnius žinomus hirsuto herojus, kaip antai Irano Raminą Rezaeianą ar Švedijos Jimmy Durmazą, kurie tvirtina, kad nereikia garsėti roko a la režimu .

Įsivaizduokite, kad taip gerai žiūri, kad jūsų "Instagram" stebėtojai eina nuo 30 000 iki 207 000, žaidžiant 30 minučių pasaulio čempionate. Paimk lanką, Rúrik Gíslason #fyririsland pic.twitter.com/Xr9uLRkoCk

- "Ledo ir ugnies sūnūs" (@ sons_icefire) 2018 m. Birželio 17 d


SUSIJĘS: "Coolest" vyrų šukuosena nuo 2018 m. Gegužės mėn. Feat. David Beckham, Piers Brosnan & Miguel

1/12

Neymar Jr.

Nepaisant to, kad (ar galbūt dėl ​​to) Ericas Cantona supainiojo jį su spagečiais, "The Neymar" šukuosena buvo labiausiai kalbėta apie Pasaulio čempionatą.

2/12

Valon Behrami

Šveicarijos Valon Behrami prisitaikė prie rusiškos vasaros su aštriais, balinta blondine pjūviu.

3/12

Cristiano Ronaldo

Pamiršk savo hatriką, Ronaldas sukrėstas gerbėjams visame pasaulyje su pačiu konservatyviausiu ir drąsiausiu pasakojimu, kad jis yra puikus šukuosena, kurį mes matėme ilgą laiką.

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą