"The Coolest" vyriški "Dviračių" ženklai, esantys planetoje.

Anonim

Čia nėra treniruočių sporto, kurį galime apibūdinti kaip nepakartojamą. Toks didžioji dalis yra siaubingai suprojektuota, nuskendusiai atitraukti logotipus, pernelyg sutelkta į funkcionalumą ir visiškai ignoruojanti estetinį dviračių prekių ženklų patrauklumą.

Laimei, kai kurios dviračių kompanijos šiandien turi savo galvutes prisukamas dešinėje ir pradeda rodyti, kad kartais paprastumas gali būti taisyklingas dizaino atžvilgiu. Tai vienuolika geriausių dviračių ženklais, kuriuos žmonės turi žinoti savo kito epozinio važiavimo metu.

1/18

Pedla

"Pedla" atstovauja dviračių sportininkams dviračiu, todėl nenuostabu, kad rimtai imasi jų rinkinys. Kiekvienas drabužis turi didžiulį funkcionalumą, našumą ir garso dizainą, kuris, be abejonės, pasidarys kelias galvas. Pati pagrindinė audinio medžiaga yra sukurta bendradarbiaujant su italų kompanija "Mitispa", taip pat su šveicariška "Schoeller Textiles" gamyba, o jų ištvermingumą užuominą teikia "CYTECH", kad lengviau važiuoti ilgesnėmis kelionėmis.

PIRKTI

2/18

POC

Vienas iš didžiausių lauko nuotykių sporto vardų yra POC. Švedijos ženklas perkelia savo dviračių takus ir saugos standartus į ekstremalią lygį su "gyvybių taupymo ir sunkumų sporto sportininkų ir dviratininkų avarijų pasekmių mažinimo" teiginiu. Mes nekyla abejonių dėl jų sugebėjimo sukurti nuostabų žaisliuko įrankį, kuris susideda iš techninių sprendimų su konstrukcija, pažangių medžiagų derinių ir inžinerijos.

PIRKTI

3/18

Mavic

Niekada nėra tikslinga pamiršti prancūzų talentus, kai kalbama apie dviračių takus. Turėdamas daugiau nei 125 metų patirtį važiuojant dviračiu, "Mavic" yra tradiciškai įsišaknijusi ir naudoja savo patirtį, siekdama sukurti keletą novatoriškiausių dviračių drabužių sprendimų. Jų drabužių dizainas yra minimalus, tačiau tai strateginės kryžminės linijos ir drąsus spalvų blokavimas, kuris iš tiesų suteikia kiekvieno drabužio grožį, kad galėtų veikti savo funkcijomis.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier