"Cool" darbalaukio ir biuro priedai, kurie atgaivins jūsų darbo vietą

Anonim

Veiksk šią akimirką: mūsų įtemptoje epochoje jūsų darbo vieta yra jūsų antras namas. Jūs turėjote daug metų tvirto šlaito, kad tikėtumėte, kad galėtumėte taip pat padaryti savo stalą jaukią, įkvepiančią ir elegantišką vietą, kad susidurtumėte su kasdieniu šlifu.

Jūsų biure reikia atnaujinti, o mes žinome tik mini programas, prekes ir žaidimus, kad tai būtų padaryta. Nesvarbu, ar esate įsikūrę namuose ar įmonės būstinėje, šie švelnūs ir patogūs biuro aksesuarai bus pirmadienio bliuzo likuteje, nes parodysite karjeros laiptus, kurie yra bosas.

Typodarium kalendorius


Laikykitės savo tvarkaraščio su "Typodarium", išsišakojusiu kalendoriu, panašiu į tą, kurį tavo senelė pakabinti ant virtuvės - išskyrus tuos atvejus, kai tavo močiutė pakabėjo virtuvėje. Kiekviename puslapyje kiekvieną dieną atsiranda naujas šriftas. Galinėje pusėje rasite istoriją apie šriftų kilmę ir įkvėpimą, taip pat informaciją apie tai, kur įsigyti šriftą. Tai spausdinimo meilužio svajonė.

PIRKTI

Flyte Light Buckminster 2.0


Darbas vėlai? Pakelkite savo vakarą levituojančia šviesa. "Flyte" "Buckminster 2.0", pavadintas "Amerikos" išradėjo Buckminster Fuller, pavadinimu, pasidavė magnetų magija. Paprasta ir stilinga lempa turi Edisono stiliaus borosilikato stiklo lempą, 7 šviesos spindulių šviestuvą ir pagrindą, pagamintą iš darniai pagamintų graikinių riešutų.

PIRKTI 349 USD

"Master" ir dinamiškas "MH40" viršaus ausinės


"Master & Dynamic" sukūrė nepaprastai gražų būdą, kaip paskatinti sulaikyti dėmesį. "MH40" viršaus ausinės suteikia gausų, šilto garso ir klasikiniu požiūriu elegantišką odos ir plieno išvaizdą. Tai "originalus šiuolaikinis mąstymo gaubtas" - tai ideali priemonė, padedanti įkvėpti, įkvėpti ir perduoti savo mintis (ir paversti jus biuro pavydą).

PIRKTI 400 USD

"Oyobox" techninės įrangos rengimo dėklas


Perkrautas stalas yra neproduktyvus stalas. Supaprastinkite savo erdvę naudodami "OyOBox" techninės priežiūros dėklą. Daugiau nei vieta, kurioje galite laikyti savo šūdas, organizatorius turi inžinierinius interjero pertvaras ir šešių vielinių griovelių įėjimo taškus, kad būtų lengva užpildyti visus savo mobiliuosius įrenginius. Vienu metu gali būti įkraunami iki 6 taškų, o patogūs laido grioveliai leidžia jūsų įrenginiams atsistoti tiesiai, kad dirbdami galėsite mėgautis muzika ar vaizdo įrašais.

PIRKTI 145 USD

"Sea & Asters" geometrinis sultingas planštelis


"Sea & Asters" su mažais geometriniais "Sea & Asters" sodintuvais paruošite daugybę reikalingos gyvenimo dozės. Matmenys yra pakankamai maži, kad jie užims ne per daug vietos, o formos ir spalvos blokavimas papildys gražią modernią vibraciją. Užpildykite mėgstamiausiais augalais, mažais sukulentais arba kaktusais (tuo sunkiau žudyti, tuo geriau).

PIRKTI $ 28

Dunhill Sentryman Art Deco Rollerball Pen


Iš naujo atrask prarastą "Femanship" meną su šia smulkiai sukonstruota "Dunhill Rollerball" rašikliu. Prekybos istorijos istorija skolinga 1920-ųjų ir 1930-ųjų dešimtmečio Art Deco judėjimui. "Dunhill" daiktai iš šios eros šiandien yra labai vertinami aukcione ar antikvarinėje parduotuvėje, o net ir naujesni kūriniai nusipelno Art Deco laikmečio stiliaus. "Sentryman Art Deco Rollerball" tikrai nustebins visus galimus sutarties pasirašiusius asmenis.

PIRKTI $ 795

"Heavy Eyes Memento Mori" kaukolė (popierinis)


Popieriaus svoris neturi būti nuobodu, bendroji dovana, kurią gaunate savo viršininkui. Popieriaus svoris dar neturi būti popieriaus. "Brooklyn" sukurtas rankomis sukurtas "Heavy Eyes Memento Mori" kaukolas yra baisus ir kietas būdas patikrinti A4. Kiekviena kaukė pagaminta iš sulankstytos odos ir pritvirtinta varžtais pramoniniam išvaizdui.

PIRKTI 295 USD

L'Objet "Crocodile Pen" taurė


Tai yra švirkštimo tuščiaviduriai žmogus, kuris neatsiranda prabangoje. "L'Object" yra laukiniai ir šiek tiek absurdiški, naudojant seriją rankų darbo stalių reikmenų, pagamintų Limogeso porcelianijoje, akcentuojant 14 kt aukso ir amfibijos tekstūrą. "L'Object" tai vadina "įnoringa kolekcija, kuri yra sudėtinga spalva, turtinga tekstūra ir pasauliniu dizainu". Mes vadiname tai "visiškai kampiniu biuro judesiu".

PIRKTI 100 USD

Tomas Dixono materializmo žvakės


Kiekvienoje keturių rinkinių žvakių yra visiškai unikalus simbolis, išreikštas kaip kvapas, tiek konteineris. Lydytas aliuminio lydinys, gaivinantis aliejaus blizgesys, poliruotas akmens marmuras ir ištrauktos ir presuotos kvarcinės formos kartu su eterinių aliejų sprogimu, sujungtomis su atgrasančiomis kvapomis, išskyrus Tom Dixon.

PIRKTI 230 USD

"Ember" temperatūros kontrolės puodelis


Mėgaukitės savo kavine ar arbata geroje temperatūroje nuo pirmojo gurkšnoklio iki paskutinio su "Ember", protingiausiu pasaulyje puodeliu. Šis prijungtas gėrimo įtaisas gali būti naudojamas atskirai arba per programą, pastaroji leidžia reguliuoti temperatūrą nuotoliniu būdu, pavadinti savo puodą, kurti išankstinius nustatymus ir pasirinkti pranešimų nuostatas. Burnos liežuviai ir drąsios slyvos yra praeities dalykas.

PIRKTI $ 149, 95

GroveMade monitoriai ir nešiojami stalai


"Grovemade" spalvingi monitorių ir nešiojamojo kompiuterio stovai yra vienintelis laikas, kai tikslinga medieną paversti savo stalu. "Oregon" apranga gamina įvairius biuro aksesuarus klevų, graikinių riešutų, odos ir vilna. Stovai yra pagaminti iš medžio lukšto, išlenktos į grakštus, į priekį atsilenkiančias formas, kurios yra ergonomiškai tvirtos, nes yra patraukli akiai.

PIRKTI $ 79 +

Meniu žinios smegenų knygelėse


Danijos menas bendradarbiauja su dizaineriais, siekdamas sukurti ir gaminti plačią Skandinavijos gyvų reikmenų asortimentą namuose, biure ir sodui. Stulbinančios juodos ir auksinės žinios "Smegenų knygelėse" yra iš dizainerio Karim Rashid, kuris savo gale panaudojo gumos dengto akmens dervos kūrimo modelį.

PIRKTI $ 199, 95

Bang & Olufsen BeoPlay S3 "Bluetooth" garsiakalbis


Reikia išrinkti ausines, kurių negalima tiekti? "Bang & Olufsen" "BeoPlay S3" "Bluetooth" garsiakalbio "MH40" pakeiskite gražiai subalansuotą formą, kuri atrodytų protinga jūsų stalui ir pridedanti rimtą garso galingumą. "Bluetooth" ryšiu lengviau žaisti iš bet kurio jūsų įrenginio ir leisti kelis "BeoPlay" garsiakalbius suporuoti, kad būtų dar labiau įkyrus muzikos.

PIRKTI 299 LTL

Aerin Šokoladas Shagreen Tic Tac Toe


Visų darbų ir žaidimų nereikia pamiršti berniuko. Su šia suaugusiesiems patvirtinta, sudėtinga imtis Tic Tac Toe imtis atsitiktinių smegenų pertraukos. "Aerin" rinkinys buvo prabangiai pagamintas iš medžio drožlių bazės, pagamintos iš graikinių riešutų ir buko medienos, ir išpjautos žaliuojančios žalvario dalys. Dėžutė, taip pat išspausdinta "shagreen" su bronzos lakštais, yra skoningas priedas prie knygų lentynos arba stalviršio.

PIRKTI 695 USD

Danese Milano Ameland laiško atidarytuvas


Kiek leidėjų rašytojų gali pasakyti, kad jie yra nuolatinėje šiuolaikinio meno muziejaus kolekcijoje? Bent vienas - Ameland Letter Opener. Designed by Enzo Mari "Danese Milano", šis popieriaus peilis yra išvyniotos plieninės juostos formos, tačiau yra patogus rankoje ir funkcionalus darbo vietoje. Jo elegantiškas paprastumas tapo modernaus dizaino klasika.

PIRKTI 50 USD

"Godinger" lėktuvo padėkliukai


Skatinkite savo karjerą skristi (ir niekur saugu įdėti savo viskį, jei taip nėra) su šiais aeronautiškai įkvėptais padėkliukais. Nike padengtas keturkampis rinkinys iš keturračio pagamintas iš Dievingerio ir atrodo, kad jis išsiveržtas tiesiai iš prietaisų skydo. Komplekte yra aukščiamatis, aukščio indikatorius, kryptinio giroskopo ir posūkio ir slydimo indikatorius

PIRKTI 39, 99 USD

Gingko spustelėkite kubo laikrodį


Parodyk laiką, kuris yra bosas su "Gingko" spustelėjimo kubo laikrodžiu. Paspauskite pirštus arba švelniai palieskite savo stalą ir atsiras laikas, taigi jums nereikės būti išsiblaškusi dėl artėjančio termino arba skaičiuojant minučių iki pietų. Pagamintas iš tvirto ABS plastiko su puikia medine fanera, ekranas užima reikiamą laiką. Laikrodyje taip pat parodyta data, laikas ir aplinkos temperatūra.

PIRKTI £ 29.99

Lyon ir Lyon "Six Mile" pieštukas


"Lyon" ir "Lyon" kūrybingi protai pagamino pieštukus, skatindami žmones kurti daugiau. Su kiekvienu eskizu, atmintine ar įžeidžiančiu boso rodyklė "The Six Mile Pencil" parodo, kiek toli esate sukūręs, kad galėtumėte švęsti kiekviename etape. Pagalvokite apie tai kaip apie kūrybiškumo pedometrą - kuo daugiau jūs rašote, rašote, projektuojate ir rašote, tuo geriau gausite.

PIRKTI

Peg ir Awl Marlowe pietų krepšys

Supakuoti pietūs nebėra vienintelė mokinių provincija. Galingose ​​"Peg" ir "Awl" rankose klasikinis pakartotinai naudojamas "rudas maišas" pasižymi patikimomis vaškuotomis drobėmis su kišenėmis netikėtumų ir mažų lobių. Jums gali reikėti savo sumuštinius šiais laikais, bet tai nereiškia, kad jūs negalite tote jų nostalgiško stiliaus.

PIRKTI 44 USD

Rocketbook Wave Smart Notebook


Susipažink su ateities laikrodžiu. "Rocketbook" "Wave Smart" nešiojamasis kompiuteris yra protingas, daugkartinis, ir patogus. "Wave" atnaujina tradicinį rašiklį ir popierių, iš karto sprogdindami pastabas į debesį naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu. Kai rašote su "Pilot FriXion" rašikliu, galite ištrinti savo pastabas naudodami mikrobangų krosnelę ir vėl naudoti savo nešiojamąjį kompiuterį. Kaip tai pasakojama apie biuro partijos triuką?

PIRKTI $ 27

"Terrapin" kanceliarija


"Terrapin" yra teigiamas įrodymas, kad kanceliarinės prekės neturi būti priblokštos. Niujorke įsikūrusi kompanija dešimtmečius yra šeimos verslas, tačiau tai ne tavo tėvo vokai ir bloknotai. "Terrapin" primena senosios mokyklos žavesį ir išmintį su meistriškumo ir vaizduotės lygmeniu, kurį "emojisx" niekada negalėjo tikėtis pasiekti. Kur dar rasite telekartines, kurios išdidžiai pasidavė "Fuck Off" ir "Cool Story Bro"?

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį