"Conor McGregor" atskleidžia linksmą, sąžiningą būdą, kurį jis išleidžia savo 100 mln. Dolerių

Anonim

Pasauliui labiausiai pelningas kovos įvykis buvo tipiškas Vegaso mados modelis, kai abu kovotojai nusprendė nugrimzti į namus daugiau nei 100 milijonų dolerių.

Be to, kad McGregoro veidas (ir "Mayweatherio" galvos) atšokęs smūgiams, kas išliks kaip realus spektaklis kartu su kova, tai būdas, kaip šis karas pasirodė esąs piniginis behemotas.

Iš šių dviejų, McGregor buvo labiau apibrėžta žaidėjas šioje erdvėje su savo juokais išsišakojusių iš trollingo Mayweather socialinėje žiniasklaidoje, iš tikrųjų trolling nepadengtą čempioną žiede. Ir visais savo rinkodaros pastangomis McGregor matys didžiulę darbo užmokestį.

Ką pralaimėtojas daro su "paycheck"?

"Mes pamatysime, kas atsitiks. Mano vaikystės draugas vedęs. Mes ketiname užsakyti 100 mylių jachtą. Gal per dieną. F *** moka už visą savaitę. Aš tiesiog (gausiu) ją vieną dieną, turiu vakarėlį ant jos, imk paveikslėlių apkrovą ir tada ištrauksiu f ***. Tai mano planas - tada aš pamatysiu, kas toliau. "

Akivaizdu, kad jis parduoda savo naujausią verslą, kad taptų dar turtingesnė. Kai McGregor vėl pateko į "T-Mobile" areną pokerio pokalbiams, jis pasiėmė į mikrofoną su šiais žodžiais:

"Kas vyksta visiems? Sveiki. Aš įdėsiu savo viskį žemyn. Liudijantis airiškas viskis. Netrukus. Ar galiu atsakyti į klausimus, ar aš tiesiog girtuoju? Rattle? Jokiu problemu."

Ir ten jis buvo, 29 metų airis, pilnas Paisley kostiumas, auksinis laikrodis, "Gucci" slydimo ir šviežios juodos akys - kovos pardavėjas, pasirengęs užkariauti kapitalizmą šiuolaikinėje epochoje.

Paskui, ką jis ketina daryti toliau, McGregor pranešė žurnalistams, kad jis jau greitai pasirengęs kovoti, bet pirmiausia imsis prastovų Ibizoje.

"Aš esu jaunas, esu šviežias ir aš pasiruošęs. Aš buvau pavargęs ten. Jis pagauna mane šiek tiek šūvių, bet aš nebuvo priblokštas ar purtomas, jūs žinote, ką aš turiu galvoje? Aš buvau bollocked, tai terminas, mes naudojame Airijoje. "

"Mes pamatysime, kas atsitiks", - tęsė jis.

"Mano vaikystės draugas susituokęs. Mes ketiname užsakyti 100 mylių jachtą. Gal per dieną. F *** moka už visą savaitę. Aš tiesiog (gausiu) ją vieną dieną, turiu vakarėlį ant jos, imk paveikslėlių apkrovą ir tada ištrauksiu f ***. Tai mano planas - tada aš pamatysiu, kas toliau. "

Pažvelkime į modelį čia? Nesvarbu, kiek pinigų sumokės, "McGregor" visada bus tas, kad iš Dublino atsikratys mažai. Bet tu jau tai turėtų žinoti.

Taip pat įdomu yra tai, kad jis suteikia daug gero supratimo apie pliauną, kuri yra socialinė žiniasklaida. Žmogus, neturintis grynųjų pinigų, nuomoja jachtą per dieną, kad galėtų fotografuoti.

Norėdami pridėti prie viso to linksmumo, McGregor nutraukė Mayweather'į, kai jis atsakė į klausimą apie skirtumą tarp bokso ir MMA. "McGregor" šaukė "čekį" prieš nuleidęs daugiau savo viskio iš plastiko puodelio.

"Ooh, kad viskis skonis toks gera! Oi s ***. Garsus airiškas viskis. Netrukus pasirodys ", pridūrė jis.

"Aš ketinu perimti Airijos viskio rinką. Ir tai yra skanus. Taigi saugokitės už tai ".

Kalbėdamas apie kovos temą, tvirtas McGregoras tiesiog sakė: "Man patiko ir tai yra viskas. Ilgas tai gali tęstis ".

1/8

2/8

3/8

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]