Conor McGregor tiesiog pakeitė besiūlius kostiumus amžinai

Anonim

Tai visa informacija

Individualizuotos aprangos samprata jau seniai buvo vertinama tarp amatininkų, kurie juos kuria, ir tuos, kurių pasisekė juos dėvėti.

Kaip vienas iš geriausių būdų, kaip žmogus gali išreikšti save visuomenėje, šiandien "Conor McGregor" ėmėsi šio žodžio sąvokos ir suteikė jam du vidurinius pirštus su didžiule "Fuck You" - pažodžiui.

"UFC megastar" pirmoje spaudos konferencijoje surengė savo 100 milijonų dolerių kova prieš pasaulio čempionų boksininką Floydą Mayvezerį trijų dalių "pinstripe" kostiumo su "pinigais" formomis, kurios vertikaliai pavertė žodžius "Fuck" ir "You". Rūšis panašus į Matricos kodą, jei minėtas kodas buvo asilas.

LMAO kostiumas !!!! pic.twitter.com/B4iL0DZARF

- Chase Sherman (@ ChaseShermanUFC) 2017 m. Liepos 11 d

Žinoma, tai viskas vyksta į šiukšliadėžę, kuri paprastai vyksta prieš tokią istorinę kovą (ar kokia nors kova, jei esate McGregor). Visiškas "Fuck You" kostiumas dalykas, nors yra gana meta. Ar tai "Fuck You", kad atitiktų madą? Ar tai "Fuck You" prie plebs'ų, kurie gąsdina senovės meno gėdą? Arba tiesiog "Fuck You" savo kitam dideliam varžovui?

Bet kuriuo atveju viskas įdomu ir žaidimais, kol pora prisijungs prie žiedo rugpjūčio 26 d., Kai "pay-per-view" šiuo metu apmokestina 100 JAV dolerių, kad žiūrėtumėte į kovą. Bet mes nukrypome. Greičiausiai jūs netrukus pamatysite šį audinį savo vietinių siuvėjų.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier