Pilnas vadovas vyrų skrybėlėms ir kaip juos dėvėti

Anonim

Šiais laikais skrybėlė yra labai apgaulinga apranga. Atrodo, kad kažkas visada skundžiasi arba daro įžūlias pastabas apie džentelmeno pokalbį, bet tai tik dėl to, kad jie bijo, ką nesupranta, kaip dėvėti kepurę. Ne tik skrybėlė - puikus būdas užbaigti aprangą, bet ir įvairus, funkcionalus vyrų aksesuaras, tinkamas bet kuriuo sezonu. Saulė, sniegas, lietus, sniegas. beveik nieko neatsitiktina mama gamta, kuri nebus įstrigusi, įtraukiant skrybėlę.

Galite įsigyti įvairių rūšių, tada naršykite galerijos įkvėpimo ir idėjų galeriją. Netrukus matysite, kad skrybėlė yra lengva ir įkvėpta galutinė prisilietimu.

Mūsų mėgstamiausių rūšių skrybėlės

Skrybėlių stilius tampa toks pat kūrybiškas kaip ir juos dėvi žmonės, tačiau jie yra pagrindai, kuriuos reikia žinoti.

Panamos skrybėlė

Kilmė iš Ekvadoro , Panamos skrybėlė tradiciškai pagaminta iš palmių tipo augalų lapuočių lapų . Šviesos spalvos, Panama yra susijusi su jūros ir atogrąžų vietovių (kartu su istoriniais sunkiasvoriais, kaip Teddy Roosevelt ir Humphrey Bogart ). Specialiame Ekvadoro audiniams sukurta speciali Panamos skrybėlė, vadinama " Montecristis", gali būti daugiau kaip 1600 plytelių colių ir yra griežtai vertinama pagal Panamos skrybėlių kilmės šalies fondą. #Menswear kraštovaizdyje Panama kerta aukščiausią. Beveik visi Pitti Uomo trokštantys povaičiai yra išklojami viename parodos birželio mėnesio leidime. Dėl puikios vėdinimo ir nedidelio svorio , Panama yra ideali aksesuaras vasaros kostiumui.

Ar "Montecristis" laikykitės investavimo dalimi, jei norėtumėte vasaros stiliumi padaryti - jos gamina vietiniai gamintojai ir dėl visuotinės konkurencijos bei didelių kainų tampa reta rūšis.

Nešiokite ne sezono metu - jis skirtas mėlynoms dangoms ir gali atrodyti nesuderinamas su tamsesniais rudens ar žiemos tonais.

Fedora

Fedora, atrodo, yra sugautas šiek tiek meilės neapykantos modelio su sartorially sąmoningas visuomenės. Žinoma, Fred Astaire dėvėjo vieną, bet taip ir tas baisu vaikinas, kuris vaidina World of Warcraft ir nešioja dezodoranciją. Jiems vieną kartą buvo dėvėti verslininkai visame pasaulyje, tačiau dabar sunku sugadinti įspūdį, kad juos sugeria ne tokie stilingi visuomenės sluoksniai. Tačiau "Fedora" nuolatos atkuria kūrybiniai sartorialistai, kurie vertina savo prieinamą pobūdį visame oficialiame spektre. "Fedora" turi išilgai suklupti karūną ir "žiupsnelis" abiejose priekinės pusės pusėse. Gerai pagamintas numeris turi būti pagamintas iš veltinio su tvirtu (bet lanksčiu) kraštu. Jie gaminami skirtingais pločiais ir spalvomis, bet jūs galite nešviesti neutralių tonų ir vidutinio pločio. Fedoros tendencija, atrodo, pasiekė aukščiausią tašką, bet jie vis dar plūduriuoja įvairiais pavidalais, todėl nėra jokios priežasties nesugebėti sugauti ir suteikti masei ir šukuoti pertrauką.

Ar investuokite į "tinkamą" fedoriją. Aukštos kokybės veltinio skrybėlės laikui bėgant išsaugo savo formą ir spalvą, palyginti su universaliųjų parduotuvių variantų nuolaidomis. Specializuotos skrybėlių prekės ženklai, tokie kaip Akubra, turi patirties ir nesumažina jų dėmesio kitose srityse, taip pat tokiose kompanijose, kurios vertos jūsų dėmesio (ir dolerių).

Negalima dėvėti apatinio su apranga. Atsigaivink, kad atrodytumėte ne kaip vaikinas, kuris perskaitė " The Game" ir jį paėmė rimtai.

Bowler

Iš pradžių sukurta brangiai ištvermingam britų aristokratui ir parlamentarui Edwardui Koksui, gerbiama boulingo skrybėlė yra tokia pat britų kalba, kaip ir nepatogios mažos diskusijos ir baisus oras. Nepaisant to, kad ji gaila, ji tapo populiari darbo klasės aksesuarais prieš tai, kai kovojo aukštesniojo amžiaus grupės, dirbančios Londono miesto banko grandinėje. Tai unikalus apeliacinis skundas taip pat sukėlė populiarumo tarp vietinių boliviečių moterų populiarumą ir, žinoma, tvirtus, vienišus ginklininkus Amerikos senovėse (tai iš tikrųjų buvo labiau populiarus nei archetipinis kaubojau skrybėlė). Nesvarbu, ar tai padarys paskutinį stovį šiuolaikinėje #OOTD rodyklėje, tai kas nors atsimena, bet jei fedora gali sugrįžti, tada kodėl ne bouleris?

Įsipareigokite atrodo, jei negalite atsispirti dėvėti. Dvivietis kostiumas, skėtis, senovinis "Jaguar", prabangus akcentas - darbai.

Negalima tikėtis, kad jūsų draugai lengvai nusileis jus, jei jį dėvinsite.

Ted Hat

Niekas neauga, siekiančios atrodo kaip jų tėtis (nebent jis George Clooney). Nepaisant visų šansų, tėčio skrybėlė sugriauti šį kultūrinį standartą į gabalus, o 2017 m. Atrodo kaip metai, kai vyresni vyrai dar kartą sardinių sunkiasvorių. Paplūdimio kepurė iš esmės yra beisbolo kepuraitė, kurios pavadinime yra amžius. Vidutinio amžiaus priemiesčių tėčiai mėgsta šaknį iš jų - jie yra patogūs, pigūs ir puiki alternatyva plaukų regrowth gydymui - ir šis apytikris požiūris filtruojamas per populiarią kultūrą, kol jis pasidarė tūkstantmečių ir kitų kietų vaikų rankose .

Ar pasinaudok galimybe susirasti vieną iš populiariosios kultūros. Įvairūs prekių ženklai pridedami logotipai ir slengas, kurie protingai atspindi zeitgeistą tam tikru būdu. Jei tai jūsų uogienė, šiuolaikinė tėčio skrybėlė yra vaisinga žaidimų aikštelė.

Nepamirškite, kad tai yra atsitiktinis štapelis - išlaikykite tai tik "tee-jean-jacket" kombinacijoms. Spaudos konferencijoje atrodysite beisbolo treneris, jei jį dėvinsite pritaikydami.

Snapback

"Snapback" turi keletą bruožų su savo pusbroliu, tačiau jį galima išskirti iš tvirto plokščio krašto ir reguliuojamo atlošo. Tai mažiau atsipalaidavęs, jei turite neįprastos formos galvos, bet jis tapo neatšaukiškais ryšiais su amerikietiškais gatvelėmis ir pasauliniais atšakais. Tačiau atrodo, kad snapback per pastaruosius metus, atrodo, užėmė backseat prie tėčio skrybėlę. Nepaisant naujo konkurso, "snapback" vis dar rekonstravo miesto muzikos ratą ir yra labai sėkmingas sporto renginyje.

Negalima dėvėti jos išorėje su lipduku ant krašto.

Visada laikykitės ankstesnės taisyklės.

Trilby

"Fedora-Lite", trilby, skiriasi nuo jos žymesnės pusbrolis trumpesniu, žemu kampu kraštu. Nepaisant to, kad XX amžiuje ji turėjo auksinį amžiną reputacijos amžių, ji jau nebėra bendro pobūdžio garderobos bruožas. Šiandien "trilby" dažniausiai yra susijusi su žaidėjais ir žaidimais, kurie kenkia ankstesnei savo pagarbai ir ryšiui su darbo vyru. Pastaruoju metu Bruno Marsas padarė savo geriausiu smūgiu, kad jį išvarytų nuo nelaimingo atsitikimo pabaigos, todėl paskelbti, kad jo nuolatinė pabaiga gali būti per anksti.

Newsboy

"Newsboy" skrybėlė buvo didžiulė 20-ojo amžiaus britų darbo grupė. Dakorai ir prekybininkai patraukė šią skrybėlę, be kita ko. Ją apibūdina išlenktas briaunuotas, pūlingas aštuonių juostų korpusas ir viršutinis mygtukas. Vienu metu laikoma senamadžiu, naujos kartos kepurė išpūstas. Tai pritaikoma ir prideda charakterį į paprastą atsitiktinį ansamblį - pagalvokite apie baltuosius kelius, medžius ir džinsus.

Ar investuokite į "Harris Tweed" dangtelį. Harisas Tvidas yra nesunaikinamas ir absoliuti gelbėtojas žiemą. Jūs taip pat palaikysite gerbiamas anglų kalimo fabrikas, kuris yra paskutinis iš jų.

Nepamirškite, kad vienas būtų pervertintas kūnas - tai gali padaryti jūsų galvą primenantį vilnonį balioną.

Plokščia dangtelis

Plokščiasis dangtelis yra dar vienas darbininkų klasės herojus ir artimas giminaitis žurnalui. Jis skiriasi nuo naujienų, nes išskleidžia viršutinį mygtuką ir išpūstą formą. Nors jos populiarumas pasiekė XX a. Pradžioje, jis atgaivino savo senovinį apeliacinį skundą, paprastumą ir paprastumą kaip papildomą savaitgalio ansamblį. Tai geriausiai tinka tuščiam savaitgaliui važiuojant kalnuose ar tinginiuose slenksčiuose.

Naudokite jį kaip tvirtą alternatyvą beanie rudenį. Nors tai nėra tokia šilta, kaip beanie, vilnos ir medvilnės plokščia dangteliu yra prisilietimas ir daug daugiau charakterio.

Negalima gauti odos - tai jums atrodo kaip Airijos mobster ir odos skrybėlės nėra labai patogios, nes ji yra.

Boater

"Boater" skrybėlė yra oficiali vasaros skrybėlė, kurios populiarumas pasiekė XX a. Pabaigoje ir XX a. Pradžioje. Valetinė skrybėlė pagaminta iš kieto sentimento šiaudų su grosgraine juosta aplink karūną. Šis galvos apdangalų stilius yra šiuolaikinio vyrų drabužių kraštovaizdis, kuris dažnai būna nešiojamuoju kirpyklos kvartetu, periodinių dramų ir švelniomis mokyklinėmis uniformomis. Kadangi tai yra oficialus gabalas, tai paprastai dėvima su lova kostiumu ar artimiausiu vasaros artėjimu. Valetinė skrybėlė yra neabejotinas teiginys, o ne menkai apibendrinta viryklė. Bet jei jūs visada norėjote pradėti kirpyklos kvartetą, bent jau galite pasakyti sau, kaip prakeiktas aštrias atrodys, kai išjungsite kai kurias melodijas su savo draugais.

Beanie

"Beanie" ilgą laiką buvo pertvarkyta iš komfortabilaus šalto oro rinkinio, skirto didelio gatvės reikmenims. Prabangūs sunkiasvoriai žmonės nesisilaiko nuo naujausių kolekcijų pupelių, suteikdami jiems platesnę auditoriją už gatvių apyrankių ratų. "#Menswear" grandinėje, "Debonair" gentui tapo įprasta derinti tradicines siuvimo detales - kostiumus, blazeriukus, paltas - su beanies, kaip galutiniu žiemos priedu. Niekada maniau, kad tu nematysi dienos? Tai rodo, kad beanie yra universalus už gatvių aprangos ribų. Čia yra keletas pasirinkimo galimybių: gausūs vilnoniai atbulinės eigos numeriai, dviejų spalvų brūkšniniai variantai ir vienviečiai medvilnės žvejų pupelės.

Būkite suaugusiam žmogui ir turėkite tinkamą beanie. Sumažėjęs, nuleidžiamasis atgal atrodo kaip blogai sumontuotas prezervatyvas ir neturi vietos 2017 m.

Nebijokite derinti (tinkamai pritaikytos) beanie su savo siuvimo. Žiemos kostiumas, tranšėjos kailis ir blizgus violetinės medvilnės beanie sujungia patikimą vyriškumą su puikiu puikiu siuvimu.

Kiaulienos pyragas

Porkpie skrybėlė yra dar viena fedoros giminė. Tai mažas ir apvalus, su plokščiu vainiku ir išpjova išilgai vidinio viršutinio krašto. Dėl jo siauros ir apatinės formos jo palyginimas su kiaulienos pyraga - vadinasi, ir pavadinimas. Porkpie, beje, iš pradžių moterys visada pritarė visai Atlanto vietai, prieš tai, kai 20-ajame amžiuje jos pasirinko entuziastingas vyrų auditorija.

Naujausius porkpie garsus galima priskirti " Breaking Bad", kur jis tapo pasikartojančiu Walter White'o priedu jo grėsmingoje Heisenbergo asmenybėje. Jis taip pat yra populiarus tarp įstatymais besilaikančių visuomenių, kaip laisvas savaitgalio aprangos priedas, kuriame fedora gali būti pernelyg demonstracinė ir beanie gali būti per gatvę.

Ar pasidaryk porkpie, veltiniam kitomis medžiagomis - jis yra labiau universalus tiek sezonu, tiek stiliumi, nei šiaudų porkpies.

Negalima sau pakeisti ego kiekvieną kartą, kai tu dėvi vieną (" Breaking Bad" nepabaigė gerai Walter White, prisiminti).

Bucket Skrybėlės

Bucket skrybėlės sugebėjo nuslopinti savo kelią iš 90-ųjų pelenų ir į mišrias ir šokių aikšteles visame pasaulyje. Kibiras skrybėlę pavadina (nenuostabu staigmena), atrodydamas kaip apverstą kibirą su šiek tiek pagimdytais kraštais. Bucket skrybėlės yra didžiulė hitai įvairiose elektroninės muzikos subkultūrose, bet balsavimas vis tiek priklauso nuo to, ar jie uždirbo sėdynę prie stalo. Tačiau per pastaruosius penkerius metus jie vyko be jokių ženklų, kad lėtėja.

Negalima dėvėti, jei paimkite sau per daug rimtai.

Atleiskite savo vidinį 90-ųjų "hip-hop" dainą ir dėvėkite jį kitą naktį su berniukais. Jūs penkerius metus sugrįšite ir juokitės (ir, be abejo, juokėsi).

Paspauskite per galeriją, kad pamatytumėte juos visus veiksmus.

1/62

2/62

3/62

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens