Bendros įpročiai, dėl kurių gali būti negrįžtamas žaizdos poveikis jūsų plaukams

Anonim

Jaredas Letas. David Beckham. Zayn Malik. Haris stiliai. Bradas Pittas. Patrick Dempsey. Zakas Efronas. Simonas Bakeras. Conan O'Brien. Steve iš " Stranger Things".

Šie ir kiti garsenybių plaukų dievai per daugelį metų mums suteikė didžiulės vargų pavydo. Nesvarbu, ar tai geri genai ar superžvaigždės stilistai už jų kryptys, mes siekiame laikytis jų nepriekaištingai sutvarkytų pėdsakų.

Taigi mes švari, būkime, džiūkime sausu, šepetėliu, šuku, apdaila, dažais, balikliais, stiliumi ir melskitės už puikius plaukų herojų spynos. Be to, mes darome daugiau žalos nei naudos.

Paprastai jūsų kirpimo įpročiai gali išleisti plaukus per skambutį, dėl to gali kilti problemų nuo suskaidytų galų iki sausos galvos iki nekontroliuojamos šukuosenos. Tai gali net pagreitinti natūralius senėjimo požymius. Jei jūsų įprastinė tvarka apima bet kurį iš šių 10 dalykų, jūsų nesąžiningumas gali sukelti plaukų žalą, kuri gali tapti nuolatine be intervencijos.

Perpylimas

Nors švarūs plaukai yra kiekvienos knygos pliusai, dažnai perplaunant skutimosi natūralių aliejų galvos odą, apsaugančią ją ir išlaikant jūsų plaukus blizgiu ir sveiku. Minkštieji plaukai taip pat yra labiau linkę į sugedimą, o jei dažote, dažni šampūnai greitai išnyks jūsų spalvą. Ekspertai rekomenduoja plauti plaukus kas dvi ar tris dienas, o ne kasdien. Investuokite į sausą šampūną, kad prailgintumėte laiką tarp ploviklių, o jei reguliariai padauginsite prakaito, kurį reikia nuplauti, rūšies, pabandykite per kelias dienas praleisti šampūną naudodamas paprastą H20, gerą galvos odos šveitikį ir nedidelį brūkšnį kondicionierius ant galų tik.

"Ultra Hot Showers"

Džeimsas Bondas yra šalto lietaus gerbėjas, ir jūs taip pat turėtumėte būti. Yra moksliniai įrodymai, kad šilumos išjungimas sukelia daug fizinės ir psichinės naudos, įskaitant sumažėjusį stresą, geresnę nuotaiką ir padidėjusį energijos kiekį. Taip pat šiame sąraše yra sveikesnė oda ir plaukai, nes karštas vanduo ypač linkęs išvalyti kūno natūralius aliejus, tai gali sukelti pleiskanas ir paskatinti jūsų galvos odą perprodukuoti alyvą, kad kompensuotų. Greaseball nėra geriausias išvaizdą.

Nebuvau reikalingų maistinių medžiagų

Ką jūs įdedate į savo kūną turi didžiulį poveikį tai, ką jūsų kūnas gali išmesti. Pašalinkite pagrindinius vitaminus ir maistines medžiagas, neįmanoma jausti, funkcionuoti ar atrodyti geriausiai. Jūsų plaukai pagaminti iš baltymų, vadinamo keratinu, todėl įsitikinkite, kad pakankamai baltymų yra jūsų dietos dalis. Omega-3s, geležis, cinkas, biotinas ir daug vandens yra taip pat svarbūs plaukų sveikatai. Riešutai, žuvys, ankštiniai augalai, vaisiai ir žalumynai turi būti reguliariai rotaciniai jūsų virtuvėje.

Šlapiasis stilius

Ryto skubėjimo metu pasivaikščiojimas yra pagunda išprovokuoti dušą, paleisti šuką ir kai kuriuos produktus per plaukus, ištraukti duris rekordiniais greičiais. Pasipriešinkite pagundai. Minkštieji plaukai yra silpnesni už sausus plaukus, taigi, kai jūs užsikimšate savo kaklo siūlus šepetėliu ar šukiu, jūs rizikuojate juos sulaužyti ar visiškai išbarstyti. Jei jūs turite išsibarstyti, naudokite platus dantytas šukes ir dirbkite nuo galo iki savo šaknų, kad sumažintumėte žalą.

Rūkymas

Neigiamas rūkymo poveikis gerokai viršija jūsų plaučius. Rūkymas leidžia laisviems radikalams kauptis organizme ir sugadinti ląsteles, įskaitant folikulus, kurie gamina plaukus. Apšvietimas taip pat sutraukia kraujagysles, riboja deguonies srautą į galvos odą ir neleidžia jūsų plaukams reikalingos maitinimo. Tyrimai netgi sieja rūkymą su ankstyvuoju retinimo ir puvimo. Nuplaukite tabaką, nebent norite, kad turite neryškių, trapių šikšnosparnių, linkusių į sugedimą ir kvapą, kaip pasenusią peleninę.

Produkto perkrovas

Mažiau yra daugiau, kai kalbama apie jūsų mačą. Nereikia naudoti pernelyg daug šampūno ar kondicionieriaus, taip pat neturėtumėte sluoksnio pagaminti produkte, kai atsirasite iš dušo. Naudojant per daug, iš karto tik sveria plaukus, neleidžia drėgmei patekti į plaukus ir paverčia jūsų galvos odą riebiu, purviniu netvarka. Galite pasirinkti vieną stiliaus produktą ir vieną apdailos produktą. Naudokite juos taupiai, ir naudokite tik nuo vidurio veleno iki galo.

"Vicious" rankšluosčių džiovinimas

Yra geresni būdai, kaip pašalinti stresą, kaip gydyti savo galvą kaip Buda pilvo. Viskas, kaip jūs riebalų džiūvėsitės, gali atrodyti kaip veiksmingas būdas įsiurbti drėgmę, tačiau procese jūs virškiate odelę ir sukeliate šnipą. Džiovinimas ore ar rankšluosčio švelninimas yra sveikiau plaukams. Kai kuriems ekspertams patariama netaikyti popierinių rankšluosčių, kad būtų užtikrintas maksimalus švelnumas.

Nedažni pjūviai

Vienintelis realus būdas pašalinti pažeistus plaukus yra susiaurinti aptariamą sekciją. Apsilankęs jūsų kirpėjas reguliariems pjūklams, liemenyje yra suskleisti galai ir neleidžiama sugadinti jūsų pluoštų. Net jei jūs auginate plaukus, jį nuimkite maždaug kas šešias savaites (tiesiog pasakykite savo stilistą, kad tik norėtumėte, kad būtų pašalintas minimalus minimalus dydis).

Pavojai aplinkai

Kaip ir jūsų oda, jūsų plaukams reikia apsaugos nuo saulės išlaikyti optimalią sveikatą. Nuolatinė ekspozicija gali sugadinti ar išdžiūti, todėl, jei žinote, kad laiką praleidžiate lauke, dėvėkite skrybėlę arba ieškokite produktų su UV apsauga. Chloras taip pat gali sužlugdyti jūsų spynos, todėl pabandykite apriboti baseino laiką ir, kai jūs plaukiate pirmuosius dušu ir palikite savo plaukus drėgnu (arba pritaikykite įleidimo kondicionierių), kad jis nepatektų į pažeidžiamus chemikalus.

Man Bun Addiction

Šiuolaikinės eros labiausiai prieštaringa šukuosena gali sukelti ankstyvą išdildymą. Žmogaus kapsulė - arba raganlė, ar bet koks kitas storas stilius - gali sukelti "traukos alopeciją" - palaipsnį plaukų slinkimą, kurį sukelia nuolatinė plaukų tiesinimo traukimo jėga. Plaukų ryšys taip pat gali dirginti plaukų sruogas ir sukelti lūžių. Nepaprastai atvėsti atrodo saugiausia, jei norite, kad jūsų spynos tęstųsi.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"