Sumanus naujovių diegimas SXSW gali būti Australijos būsto krizės sprendimas

Anonim

Kadangi pagrindiniai Australijos miestai ir toliau susiduria su būsto prieinamumo krize, potencialus atsakymas gali būti atrastas "SXSW" per naktį - 3D spausdintose namuose, kurių kaina siekia 4000 JAV dolerių.

Pastaraisiais laikais technologija sukūrė viską nuo plastiko objektų iki pažangių sportinių šovinių ir net šaunamųjų ginklų. Tačiau naujausias išnaudojimas, greičiausiai, bus labiausiai audringas.

"New Story", "Y Combinerator" remiama labdara kartu su robotų kompanija "Icon" suvienijo pirmąjį 3D spausdintą namą, atitinkantį šiuolaikinius pastatų standartus ir leidimus žmonėms gyventi. Dar svarbiau, kad tai gali būti baigta per 24 valandas.

Idėja kilo kaip iniciatyva pastatyti namus šeimoms nelaimės nukentėjusiose šalyse, tokiose kaip Haitis ir Salvadoras. 74 kvadratinių metrų prototipas, įsikūręs Austin mieste, Teksasas, kainavo 10 000 JAV dolerių, norint sukurti "Ikona" priklausantį "Vulcan" spausdintuvą, tačiau bendrovė planuoja šią kainą sumažinti iki aukščiau minėtų 4 000 JAV dolerių.

Šiuo metu procesas tobulinamas, bet kai tik jis pasireiškia, "New Story" tikisi, kad namai gali būti baigti tik per šešias valandas.

Vulcan spausdintuvas nėra tiksliai mažas, bet vis dar mobilus. Jis veikia išimant specialų betono sluoksnių mišinį, kuris sukietėja, nes jis spausdina, smarkiai sutrumpindamas laiką, per kurį gyventojai turi judėti. Piktybinės piktogramos Piktograma sako, kad spausdintos sienos yra stipresnės nei cineblokai po kelių kietėjimo dienų, bet žmonės gali judėti iškart.

Vis dar reikalingas papildomas individualus darbas, reikalingas langų, stogo dangų, santechnikos ir elektros laidų įrengimo forma, tačiau visa tai galima atlikti per 24 valandas. Piktograma tikisi, kad ateityje jie taip pat turės robotai, kad atliktų šią paskutinę galvosūkio dalį, o dronai purškia paviršių namuose.

"Prieinamumas yra svarbus", - sakė piktograma Eufas Loomis. "Nepriklausomai nuo to, ar esate Austin ar Salvadoras."

Mes turime greito maisto. Dabar turime greitą būstą. Žiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą, kad pamatytumėte, kaip tai padaryta.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens