"Clever Grooming" "Hacks" - "Blokes" su riebalų galvutėmis

Anonim

Kaip ir prie jų pritvirtinti žmonės, galvos yra visos spalvos, formos ir dydžiai. Kai kurie yra ilgi ir liesi, o kai kurie labiau linkę link futbolo kamuolio. Kai kurie turi stiprius smakrą ir graikų dievo žandikaulius, kiti turi beveik bet kurią smaklę, apie kurią kalbama (arba per daug).

Bet kokio gero groomingo raktas yra pabrėžti jūsų geriausias savybes, paslepiant bet kokius trūkumus. Dėl riebalų galvijų pasaulyje tai reiškia, kad subalansuoti komišką negabaritinį kamieną, kad būtų sukurta normalios makaronų iliuzija.

Šie galvos skausmo patarimai sumažins jūsų kupolą ir suderins jūsų ypatybes, nereikės mažinti raumens.

For big forehead

Taip pat eina pavadinimu Karen

Nesvarbu, ar turite atsilaisvinančią plaukų liniją, ar natūralų penkerių galą, lengviausias būdas paslėpti yra apibendrinti krašto spalvą. Leiskite šiek tiek plaukų nusileisti virš savo kaktos, kad paslėptumėte savo didelį nekilnojamąjį turtą. Jūsų kirpimas taip pat turėtų siekti kuo labiau suderinti jūsų proporcijas. Leisk šonus laikyti šiek tiek ilgio, neleidžiant viršuje pernelyg pasipriešinti. Sluoksniuotos pjūviai ir šonkauliai yra klasikiniai triukai, skirti maskuoti didžiulį kupolą.

Akivaizdus nosis

Yo, Adrien (Brody, tai yra) - paslaptis, kad paslėpti savo snukio, ir bet kokia kita stipri savybė, yra sušvelninti jį savo viliojimo stiliumi. Venkite super trumpalaikių šukuosenų ir sudėtingos centro dalies. Vietoj to, leiskite savo plaukams išlaikyti tam tikrą ilgį, kad subalansuotumėte savo didžiąją snapelį ir dalinkitės šia puse, kad atkreiptumėte dėmesį nuo savo veido vidurio. Bet kokie veido plaukai turėtų laikytis panašios strategijos. Pieštukas plonas "stache" atrodo kvailas, suporuotas su gausiu schnozu, bet labiau tvirtas ūsų ar barzdos stilius.

Dėl didžiulės žandikaulio

Kvadratinis veidas yra trokštanti forma, bet, kad jūs negalite rūpintis, šis kankinys gali eiti Cro-Magnon. Pasirinkite šukuoseną, kuri minkština kampinius galvos kampus - idealiai tinka ilgiau ant viršaus ir šonuose trumpesnės, su papildyta tekstūra. Venkite sunkių kraštų, kurie konkuruoja su jūsų stipriomis savybėmis ir suformuokite plaukus aukštyn, kad prailgintumėte veidą. Veido plaukai turėtų būti trumpesni šonuose, o apačioje - iki galo, vėl pailginti veidą ir nukreipti dėmesį nuo žandikaulio aštrumo. Galvos išraiška tai yra ožkos.

For Round Face

Tie juodieji skruostai, kurie buvo tokie žavūs kaip berniukas, praeityje buvo svarbūs. Apvalus veidas - natūralus arba kūno riebalų perteklius - gali būti sutankintas ir iškirptos su tinkamais grooming gudrybėmis. Venkite apjuosta šukuosenos, kad jūsų galva atrodytų net apvalesnė. Vietoj to ieškokite kažkokio kūgio su pailgiu šalutiniu gurnu, kad sukurtumėte labiau supaprastintą veidą. Šviesos kiškis gali suteikti daugiau kampinio žandikaulio išvaizdą, o ožkėdis ar Van Dyke suteikia įspūdį ryškesnio smakro. Jei jūs drąsinate barzdą, neleiskite jam plisti. Idealiu atveju, jūs norite, kad šonuose būtų šiek tiek trumpesnių ir smulkesnė, kad pabrėžtumėte bet kokį jūsų veido ilgį.

Dėl dvigubo smakro

Kai kurie vyrai vargu ar valdo vieną smakelį, tačiau jūsų genai palaimino tave dviem. Paprastas kaklo bezdis paprastai yra nuliūdęs ir teisingai - bet, jei turite dvigubą smakrą, pradedant veido plaukus žemiau (vienas ar du pirštai virš Adomo obuolio) slėpia perteklių, tuo pačiu stiprindami savo žandikaulį. Arba apsilankykite vietiniame kosmetikos gydymo centre, kad nušautumėte Kybella, injekciją, kuri ištirps tavo dvigubo smakro riebalus, kad jį būtų galima sugrąžinti į kūną.

Didelėms ausyse

Jei jūsų ausys leistų "Legolas" nusipirkti už savo pinigus, paimkite ženklą iš savo elfos šukuosenos. Didesnės ausys geriausiai užmaskuoti ilgiau šukuosena. Laikykitės toli nuo šurmulio, dėl kurios jūsų ausys išstums ir dar daugiau, o vietoj to, paprašykite savo stilistą keletą minkštųjų sluoksnių, esančių ant galvos pusių, kurie ganosi per jūsų dramblių priedus. Pridėkite tekstūrą, kad padidintumėte tankį, arba pūstumėte sausą, kad padidintumėte kiekį, kad užpildytumėte daugiau aplink pažeidžiamą zoną.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD