Klasikiniai vyriški kvepalai ir odelės, stovėjusios laiko išbandymu

Anonim

Mes, be abejo, norime tęsti tendencijas čia D'Marge, bet net turime prisipažinti, kad kartais sunku suspėti. Laimei, ne visada reikia.

Bent jau ten, kur yra jūsų chelonas. Yra keletas klasikinių vyrų kvapų, kurie šiandien yra tokie pat baisūs, kaip ir pirmoji diena, kai jie patyrė sceną. Atnaujinkite savo kvepalų kolekciją, nes nauji dalykai patenka į madą, bet visada yra bent viena iš šių klasikų.

"Eau Sauvage" pateikė Christian Dior

1966 m. Pasirodžius revoliucijai, "Dior" "Eau Sauvage" dabar yra viena didžiausių klasikinių vyrų kvapiųjų medžiagų. Keletas šiuolaikinių kvapų yra tokie išskirtinai rafinuoti (bet be pastangų), kaip šis iš Edmond Roudnitska, kuriame yra šviežios citrinos ir rozmarino lapai kartu su aštraus levandų ir vyriškos medienos pagrindu. Atsižvelgiant į tai, kad "Eau Sauvage" vis dar yra svarbus klasikinių vyrų kvapų tendencijos, sunku įsivaizduoti, kad netrukus švęs 50 - metis.

PIRKTI

Aramis, Aramis

Aramis nėra kvapas kaip niekas, padarytas per pastarąjį ketvirtį amžiaus. Šiomis dienomis rinka yra užpilta šviežiomis, švariomis, sportiškomis kvapiosiomis medžiagomis, kurios netyčia perduoda save toli ir plačiai. Kita vertus, "Aramis" yra "senas" pagal šiuolaikinius standartus, ir tai yra geras dalykas. Tai nėra nei šviesa, nei erdvus, švarus ar paprastas - jis tankus ir sudėtingas, medis, prieskoniai ir intensyvus odos užrašas. Galutinis rezultatas - vyriškas kvapas su stipriu personažu.

PIRKTI

Pour Monsieur Chanel

"Pour Monsieur" buvo sukurtas Henriko Roberto 1955 m. Ir paleistas visame pasaulyje pagal keletą skirtingų vardų. 1989 m. Ji buvo atnaujinta visame pasaulyje pavadinimu "Pour Monsieur", tačiau Chanel prisiekia, kad formulė nuo 1955 m. Debiutavo nepakito. Citrusų atidarymas šiandien yra toks pat sudėtingas, kaip ir tuo metu, o kvapo karštumas nori būti bekompromisiškas, nes šiuolaikinės kvapiosios medžiagos nėra. Jei norite tik vieną cologą, "Pour Monsieur" yra tvirtas pasirinkimas.

PIRKTI

"Colonia", "Acqua di Parma"

Greita istorijos pamoka: "Acqua di Parma" 1916 m. Pradėjo mažą gamyklą Parmoje. Pirmasis jo leidimas buvo "Colonia", lengvas ir gaivusis išeitis iš stipresnių, sunkesnių kompozicijų, kurios tuo metu buvo populiarios. Kolonija galų gale pasiekė auksinį amžių 30 ir 50 m., Kai jis tapo populiarus tarp žinomų klientų ir kitų aukštųjų visuomenės narių. Per daugelį metų "Acqua di Parma" išplėtė savo gaminių asortimentą, tačiau nieko nėra šalia "Colonia", vienos iš pasaulio klasikinių vyrų kvapiųjų medžiagų.

PIRKTI

L'Eau d'Issey iš Issey Miyake

L'Eau d'Issey Pour Homme, kuri pirmą kartą buvo išleista 1992 m. Moterims, pasirodė vyrams 1994 m. Atspindėdamas moterų kvapo principams, "L'Eau d'Issey Pour Homme" įkūnija yiną ir yangą ir švenčia pasaulio kraštutines polisas. Kvapas yra šviežias, tačiau šiltas, medis aromatas, akcentuojamas aštriais elementais. Jo pastabose yra juzu, bergamotis, verbena, muskatas, vandens lelija, cinamonas, tabakas, vetiveris, sandalmedis ir muskusas. 2009 m. Buvo pristatyti du leidimai naujose flečonose, bet su tomis pačiomis kompozicijomis.

PIRKTI

Blenheimo puokštė Penhaglionuose

"Blenheim Bouquet" vadinamas "Blenheim" rūmuose, kuris yra vienos iš labiausiai gerbiamų Anglijos giminaičių namai. Ir kai mes sakome, kad tai stovėjo laiko išbandymas, mes turime omeny daug laiko - iš tikrųjų daugiau nei 100 metų. Blenhemo puokštė pirmą kartą buvo sukurta 1902 m., Bet ji nuosekliai pritaikyta ir išliko aktuali kiekvienais metais. Penhagliono kvapas pasižymi viršutinėmis levandų, citrinų ir kalkių pamušalais bei muskuso, pušies ir juodųjų pipirų pagrindinėmis pastabomis.

PIRKTI

Vetiveris nuo Guerlain

"Vetiver" pirmą kartą išleido Guerlainas 1958 m., Vėliau pakeistas ir perpakuotas 2000 metais. Originali versija buvo labai pagirta dėl savo turtingos ir vyriškos spalvos puokštės, o iš naujo išleista versija suteikia daugiau pusiausvyros tarp šviežių ir miškingų. Jo viršutinės citrusinių citatų (sumaišytų su kai kuriais gėlėmis pažymėtais) pastabos yra lengvos, bet jas papildo baigiamieji vetiverio, ąžuolo samanos ir tabako, kuriuose aiškiai pažymėtas kvapas, vyriškumas.

PIRKTI

Giorgio Armani "Armani Eau Pour Homme"

Tai dideli metai "Armani Eau Pour Homme". Kelnas švenčia 30 -ąjį gimtadienį, kuris turi būti bent du kartus didesnis už kvepalų metus. "Eau Pour Homme" sukurtas Roger Pellegrino vis dar laikomas vienu iš vyrų parfumerijos klasikų. Viršuje yra šviežių citrusinių vaisių: Sicilijos mandarinas, Kalifornijos žalias citrinas, bergamotis ir smulkmenos. Širdyje yra jasmina, levanda ir prieskoniai, po bazaliu seka sandalmedis, kedras, vetiveris, oakmoss ir patchouli.

PIRKTI

Žalioji Airijos Tweed pagal Creed

"Green Irish Tweed" yra klasikinis "Fougere" kvapas. Pasak "Creed", kvapą sukūrė šeštosios kartos meistras perfumeras Olivier Creed'is klientui kino industrijoje. Po daugelio metų ji buvo pasiūlyta visuomenei, ir dabar ji yra viena iš Creed namo parašų kvapų. Sandaļmedžio, amberio, violetinės lapų, verbenos ir varvių mišinys apibūdinamas kaip "vaikščiojimas per Airijos šalį" ir vis dar yra daugelio įžymybių mėgstamas.

PIRKTI

Sables by Annick Goutal

"Immortelle", kopos gėlė su išskirtiniu pikantiško klevų sirupo aromatu, nėra lengva pastaba, kurią reikia valdyti. Jis linkęs įveikti kitus elementus su savo intensyvaus aštraus šilumos ir tamsaus saldumo mišiniu, bet Annick Goutal "Sables" perka tendenciją. Čia jis ne dominuoja, o bendradarbiauja su medienos vanilės akcentais ir pipirais. "Sables" yra viena iš labiau įgytų, tačiau klasikinių vyrų kvapų, tačiau legenda yra tai, kad Harisonas Ford yra gerbėjas. Jei jis yra pakankamai geras "Han Solo", tai mums pakankamai geras.

PIRKTI

1920 m. Klasika 1920 m. Bois

Įdiegta dar neseniai 2005 m., 1920 m. "Bois" klasika 1920 m. Yra viena iš naujausių šio sąrašo kvepalų. Vis dėlto, ji jau gyvena iki "klasika" savo vardu. Bois'as 1920 m. Vadina šį kvapą "iškraipytais jausmais iš naujo", kuris nustato "troškimą ir paslaptį ritmui". Tai šiek tiek daugiau poetinis, negu mes esame patogūs, bet negalime ginčytis su harmoningu aštrių, gaivinančių ir vaisių niuansų mišiniu Kelne su medžio ir egzotinių pagrindų pastabomis. Jis turi šiek tiek visko, todėl tai tinka beveik viską.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai