Chrisas Hemsworthas parodo žmonėms tinkamą būdą apsivilkti juodą kostiumą

Anonim

Sumušimas dažnai suvokiamas kaip purvinas žodis, kuris yra susijęs su "IDGAF" tariamumu ir tinkamu akronimu vyriškų drabužių spintai. Chriso Hemswortho atveju švelnus stiliaus teiginys meistriškai ištrauktas vienu tonu, laikrodžiu, vyriškomis papuošalais ir daugybe charizmos.

Tai buvo paskutinės nakties " Thor " premjera : "Ragnarok " Sidnėjuje, kuri išvedė žvaigždes į vietinį raudoną kilimą. Dalyvauja tokie aktoriai kaip Marko Ruffalo, filmo režisierius, kuris gana gera priaugo violetiniu kostiumu ir daugeliu kitų Australijos veidų.

Ką mes turime kalbėti apie tai, nors yra Hemsworth'o sugebėjimas mesti kartu lengvą išvaizdą, nemažinant jo drabužių spinta. Peržiūrint galeriją bus atskleistas klasikinis juodas kostiumas, kuris buvo pritaikytas žinomam didžiuliui Australijos aktoriui, kuris taip pat pasirinko paprastą juodą įgulos kaklą bet kokios formos kostiumų marškinėlių.

Kitas išskirtinis bruožas yra "Hemsworth" odos bateliai. Šiek tiek pakanka, kad būtų galima nustatyti priimtiną pėdų mėsos lygį, tuo pat metu patenkinant rizikingą batų be kojinių meną.

Jei esate žaidimas, išbandantis šį paprastą atsitiktinį iešką sau, įsitikinkite, kad juodos spalvos atspalviai yra skirtingi (ar skirtingos tekstūros) tarp marškinių ir kostiumai, kitaip jūs baigsite atrodyti kaip dapper mirties versija.

Ir atminkite, kad čia taikomos įprastos taisyklės. Trivietis juodas yra geriau tinka vakarui daugiau nei dieną.

1/4

2/4

3/4

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]