Didžiausias Kinijos šventės festivalis įrodo, kad mažmeninės ateitis yra baisi

Anonim

Nicole Kidman, Pharrell Williams, Jessie J, Maria Sharapova. Tai gali atrodyti kaip jūsų vidutinė pramogų apdovanojimų naktis Holivude, tačiau tai iš tiesų yra didžiausia pasaulyje apsipirkimo festivalio "Singles" diena.

"Šių metų įvykis pasiekė 25, 3 milijardus JAV dolerių pirkinių per vieną dieną su 90% iš tų, kurie buvo atlikti per mobilųjį telefoną."

Remiantis entuziastingo milijardieriaus ir turtingiausio Kinijos žmogaus, Jack Ma, kasmetinis dvigubo vienuolyno festivalis, vyksiantis Kinijoje, buvo sukurtas verslo magistro elektroninės komercijos kompanija Alibaba prieš aštuonerius metus. Tuo pačiu metu "Singles" diena buvo pavadinta anti-Valentino dienos forma, kai per 24 valandas trukusį gaisrą parduodant bet kokius produktus, įsigytus didžiosios elektroninės prekybos parduotuvėse, būtų taikomos didelės nuolaidos.

Nuo pat savo veiklos pradžios "Singles" diena išaugo iki pasaulio prekybininkų kalendoriaus iki taško, kuriame per vienerius metus šiais metais pirkimai siekė 25, 3 milijardus JAV dolerių, o 90% - per mobilųjį telefoną. Tai reiškia, kad regionas turi bendrą pardavimų skaičių, kuris tris kartus viršija Amerikos juodąjį penktadienį ir "Cyber ​​Monday" pardavimus.

Tiksliau pažvelgus į statistiką atskleidžia, kaip rimtas įvykis "Singles" diena yra Kinijos, o dar svarbiau - tarptautiniams prekių ženklais, kurie nori įveikti pelningą Kinijos rinką. Per praėjusius metus "Twelve Eleven" išaugo 39 proc., O "Aliebro" skaitmeninių mokėjimų paslauga ("Alipay") išbandyta per 1, 48 mlrd. Operacijų per mažą laikotarpį. Tai pavyko be avarijos.

Tai taip pat akivaizdžiausias mažmeninės prekybos ateities pavyzdys, nes pasaulis pradeda judėti iš fizinių pinigų į mobiliojo telefono piniginės platformą. Siekiant susidoroti su tokiu produktams, kurie perkelti į klientus visoje šalyje, Kinijos geležinkeliai turėjo pritraukti papildomų lėktuvų traukinių, kad patenkintų šiuolaikinių klientų greitus laivybos poreikius. 812 milijonų sklypų galiausiai buvo pristatyti pirkėjams be kabinos.

Vis dėlto didžiausias pasaulio populiariausių renginių spektaklis yra garsenybių pritraukimų galia ir nauja banga Kinijos įtakų, skatinančių didelį pardavimą. Prieš renginį įvyko keturių valandų koncertas visoje šalyje, kuriame dalyvavo minėtieji tarptautiniai svečiai, kurie dažnai atrodė netinkami ir vis dar nori dalyvauti (už tinkamą sumą, kurią mes galime priimti).

Pavyzdžiui, pasiimkite Pharrell Williams ir kino pop žvaigždę Kris Wu. Tai buvo gana nelyginis spektaklis su hip-hop'o ritmais kartu su stoiciniais atsarginiais šokėjais ir įdomiais žodžiais apie apsipirkimą, meilę Kinijai. ir nieko kito:

Jei galėtum įsitikinti / organizuoti kaip bitės / galite tai padaryti, pamatysite, ar jame yra stiprių skaičių
(Kinija)
Galimybės plaukioja viduje mano galvos / Visi išleisti pinigai įsivaizduoja, ką galima padaryti su juo
(Kinija)
Dėl šios dienos gali įvykti tiek daug stebuklų. Jūs žinote, kad žiūri pasaulio, norintys dalyvauti
(Kinija)

Netgi paguodos minios atrodė, kad komunistų pareigūnai buvo priversti būti ten (žr. Žemiau esantį vaizdo įrašą).

Visi šie pastebėjimai yra šalia taško. "Dvivietis vienuolika" renginys yra realaus laiko duomenų rinkimo būdas didžiausiam gyventojų skaičiui pasaulyje ir jų įvairūs apsipirkimo įpročiai. Masinis ekranas festivalyje pristatė realaus laiko pardavimų skaičių su žėrinčiais numeriais, kurie pažymėti iki paskutinių sekundžių.

Jutikliniai ekranai taip pat atskleidžia kritinius asmens duomenis, pvz., Miestą, kuriame buvo pirkėjai, jų amžiaus grupę, lytį ir bendrą kelionių paketų atstumą. Iki 11:08 val., Likus valandai iki pardavimo pabaigos, siunčiami siuntiniai pagamino kolektyvinį 114 milijonų kilometrų.

" Sidnėjaus Morning Herald" duomenimis, Alibaba pagrindinė veikla yra didelė duomenų dalis, o įvykis yra bandymas, kaip jos sistema su ja susidoros. Panašiai kaip "Google" ar "Facebook", "Alibaba" renka duomenis iš 500 milijonų vartotojų, siekdama pakeisti tradicinę apsipirkimo patirtį.

"Mes daug žinome. Mes galime modeliuoti 500 milijonų žmonių gyvenimo būdą ", - sakė vyriausiasis rinkodaros pareigūnas Chrisas Tungas.

"Šiandien kenčia plytų ir skiedinio mažmenininkai, tačiau yra būdų, kaip juos padaryti taip pat sėkmingai, kaip ir internete".

Siekdama pagreitinti vartotojus aplankyti tradicines plytų ir skiedinių parduotuves, "Alibaba" sukūrė "sugauti katę" mobilųjį telefoną. Šis žaidimas pavertė 100 000 fizinių parduotuvių į "protingas parduotuves", kurios pasiūlytų skaitmeninius išradimus ir naujoves, pavyzdžiui, papildytas realybes makiažo veidrodžius.

Tuo tarpu mados tinklai suteikė pirkėjams galimybę išbandyti "VR changerooms" - platformą, kurioje žmonės gali išbandyti drabužius, nereikalaujant, kad jie iš tikrųjų pasikeistų. Šiose parduotuvėse sukurta veido atpažinimo technologija gali padėti klientams ieškoti internetinių parduotuvių spalvų, tuo pačiu metu stebint jų įpročius verslui.

Šie fotoaparatai gali iš esmės atspėti, kokie yra amžiaus vartotojai, ką jie perka ir kam jie yra. Tie, kurie yra prisiregistravę prie parduotuvės lojalumo programos, yra dar griežtesni už stebėjimą, o duomenys yra stebimi būtent tai, ką jie daro parduotuvėje.

Kai spaudžiamas dėl privatumo, Tungas pasakė SMH, kad "personalizavimo" technologija, kurią Alibaba siūlo mažmenininkams, nesiskiria nuo tikslinės reklamos, kurią šiandien žmonės patiria "Google" ir "Facebook".

"Kodėl tokia asmenybė turėtų būti tik internete?" - sako jis, paaiškindamas, kad rinkodaros specialistai taip pat nori nukreipti pirkėjus iki konkrečios parduotuvės.

Tungas sako, kad "Alibaba" nesikels per liniją ", kai kalbama apie duomenų privatumą.

"Mes niekada neišleisime atskirų duomenų apie nieką."

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier