Channing Tatum žino, kad paslaptis turi būti žalias bet kokiu atveju

Anonim

Žalia spalva, kuri pernelyg neatsižvelgiama vietoj pagrindinių atspalvių, tokių kaip tamsūs ir pilki. Na nieko daugiau. Channing Tatum parodė vyrams, kaip praeityje šią savaitę iš Londono naktiniais rūbais vilkėti žalią spalvą, kai jis išėjo į " Magic Mike Live" scenos laidos premjerą.

Neseniai vienintelis tėtis ištyrė dalį labai kietu žaliu numeriu, kurį sudaro lengvos alyvmedžio žaliosios kelnės ir alyvuogių aliejaus marškinėliai su kontrastingais lapais. Paprastas aprangas buvo išpurkštas liesos juostos ir tamsiai rudos derbio bateliai, kurie buvo paruošti dienos dienai šiaurės vasarą.

Vakar vakare, Tatum pasirinko tamsaus angliško kostiumo, suporuotą su tamsiai žalią Peislio mygtuku. Čia nereikia jokių kaklaraiščių, bet buvo klasikinė juodųjų suknelelių pora, kuri padėjo išsisukti pakankamai aprangos, kad Paisley marškinėliai galėtų kalbėti. Juodas rinkimas laikrodis būtų pridėjęs kai kurių Kingsman detalių į kostiumą, bet tai nėra visiškai privaloma.

Mielai džiaugiamės, kad šis tėvas gyvena geriausiu gyvenimu be dviem savaitės trukmės prakaito kelnaitės ir alaus drožlių marškinių.

1/4

2/4

3/4

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą