Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Anonim

Bosemanas. Čadvikas Bosemanas. Netgi vardas turi jaukią žiedą, o dabar 41 metų " Black Panther" aktorius palaikė raudoną kiliminę drabužių spinta, vertinančią pavogti širdis ir naikinti namus.

Neseniai įvykusioje " Black Panther " savarankiško "Marvel" filmo premjera, pirmoji komiksų kino filmo versija, kuriai būdingas visas juodasis menas ir režisierius, Bosemanas sukrėtė nemažą laimingą išvaizdą.

Pirmasis buvo garsus gėlių motyvas šukuosena suporuotas su juodųjų vėžlių kaklu ir kelnais. Tai garsiai, bet kuo sudėtingiau, todėl puikiai tinka vadovaujančiam asmeniui. Tas pats pasakytina apie Bosemano gausų aukso folijos satino dubenėlį su japoniško gėlių motyvais. Ar galėtum jį ištraukti? Netikėtina. Ir tai yra todėl, kad esate ne Chadwickas Bosemanas.

Net ir tada, kai Bosemanas treniruojasi juodai, yra daug mąstymo ir kruopštaus gaivinimo, su dviem blizgančiais dvigubais vienuolio batais, susietais su zebra spausdintu paltuve.

Ar jis laimėjo raudoną kilimą? Žinoma. Ar jis pavogs jūsų mylimąjį, atsižvelgiant į tinkamą momentą? Galite statyti ant jo. Saugokis.

1/8

2/8

3/8

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]