BXR yra naujausias "Boxing Gym", kurį norėtum gyventi

Anonim

Mes jau pažvelgė į keletą geriausių bokso treniruoklių salėse Sidnėjuje ir Melbourne, dabar leiskite Londono mieste parodyti žiedų mėgėjus, kaip statyti pasaulinės klasės bokso treniruoklių salę, kuri paliks žmones be kalbos.

"BXR London" yra naujausia naujausia mokymo priemonė, leidžianti prisijungti prie didėjančio Didžiosios Britanijos blakstienų sporto salių sąrašo, ir tai labiau atrodo kaip dizainerio bakalauro studija, nei prakaito fabrikas. Vieta yra platus ekstensyvaus 1115 kvadratinių metrų ploto, kuriame yra 6 metrų aukščio lubos, sulčių baras, prabangūs pramoniniai gatavi patogumai ir daugiau treniruoklių įrangos, nei galite stumdyti.

"Bergman" interjero įkūrėja Marie Soliman, kuri prižiūrėjo sporto salės dizainą, kartu su albinu Berglund'iu sakė " Wallpaper", kad "BXR yra tikra vitrina bokso pasaulyje. Mes atspindi istoriją, spalvingumą ir sporto meistriškumą. "

"Mes panaudojome turtingą tamsiai atspalvio veidrodėlio, bronzos akcentų ir šilto konjakinės spalvos odos".

Už BXR tikslas yra sukurti bokso erdvę, kuri yra tiek teatrinė, kad atkreiptų pagarbą sportui, tuo pat metu nekenksminga tiems, kurie niekuomet nenusileido bokso treniruoklių salėje. Neskaitant noro judėti ir gyventi po prisijungimo, nariai gali naudotis "BXR" vidaus klinika, išmesti kai kurias organines sultis iš "Joe & Sous" pasirinktinio meniu arba tiesiog grožėtis neapdoroto betono dekoru, kuriame yra freskomis.

Net "in-house" garso sistema turi pakankamai galios, kad galėtų varžytis su "Ibiza" naktiniu klubu.

Ar manote, kad gyvenate šioje sporto salėje? Praneškite mums žemiau.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]