Burn, Blow Up & Bury: Vyriški kaklaraiščiai, kuriuos reikia nedelsiant nustoti dėvėti

Anonim

Priedai gali atrodyti mažai ir nereikšmingi, tačiau tai yra nedidelė viso jūsų žaidimo dalis, kurią jūs negalite sau leisti susukti.

Kryžiai, visų pirma, yra bet kokio kostiumo pagrindinis taškas. Dažnai tai pirmas dalykas, kurį žmonės pastebi, ir kažkas, ką jūsų bendraamžiai vertino gana dideliu mastu, jei jie jau užsipildė per jūsų nusidėvėjusius batus ir "combover". Kaip tai neteisingai gali paversti jus į "tai", vaikinas greitai protingas.

Šie ryšiai yra širdies žiaurumus, kurie visiškai žudo jūsų žaidimą. Šie blogi berniukai gali būti tiesiog kliūtimis, trukdančiomis laimėti tokį reklamą, didinti mokestį ar atkreipti dėmesį į tą mergaitę, kuri jums patinka biure "Christmas Bash".

Ir kadangi mes norime deginti bjaurius dalykus čia D'Marge biure, rungtynės ar liepsnos metimas yra pirmasis žingsnis siekiant susigrąžinti tavo gyvenimą. Pasirengusi, fellas?

Trumpoji pakaba

Donaldas yra viskas apie energiją: maitinančią maistą, galios šukuotes, galingą įdegį. Jo ryšiai nėra išimtis. "Trump" priklauso plačiajai kategorijai, kurią palaiko politinė klasė. Šie skaičiai yra riebaluoti, blizgūs, dažniausiai prisirišti prie baisaus "Windsor" mazgo, ir pakankamai ilgas, kad būtų sugauti dėvėtojo dirže.

Nesvarbu, ar šie gerai atlyginami vaikai nešioti Brioni. Šie ryšiai kelia jums įdomu, ar jie turi savo ryšius dėl vidurinės mokyklos formaliojo ir nieko nuo to laiko. Jie tikriausiai mano, kad tai perteikia įtaką, tačiau ji kalba tik apie netinkamą skonį ir asmeninio stiliaus būtinybę.

"IT guy Tie"

Būkime atviri. "IT" vaikino kelias su technologijomis yra gana didis. Tačiau jo stilius paprastai nėra. Saugoma užrakinta tam tikroje nežinomoje pastato dalyje, programinės įrangos žinovas dažnai ateina į darbą, atrodo, kad jis tiesiog praleido naktį, žiūrėdamas "Star Trek" pakartotinius veiksmus - su tuo įrodytais daiktais, saugiai pririštais prie jo balto marškinėlio.

Akivaizdu, kad naujoviškos kaklaraišos karikatūra papildo neįprastą rafinuotą kostiumą. Ir netgi netinka "kasdieninėms penktadieniams". "Žvaigždžių trek" kryžius gali būti padarytas žiauriai, bet - pasitikėk mumis - niekas juokiasi.

Dodgy Sales Guy Tie

Mes nesame piktnaudžiaujantys žmogaus profesija - turime daryti tai, ko reikia valgyti ant stalo, tačiau ten yra daug pardavėjų, kurie patys nepasiduoda, apsirengdami vaikščioti riebus rankomis.

"Dodgy Sales Guy Tie" paprastai yra tos pačios spalvos, kurią galite rasti "showbag" apačioje. Sergant violetiniu ar rausva spalva, jie "gina spalvą" ir atrodo kaip kažkas, ko norėtumėte patekti į vestuvių pobūvių rinkinį.

Vienintelis apčiuopiamas šios sąsajos pranašumas yra tai, kad jis jums praneša, kad susidūrėte su truputėliu, kol jis nugriaus jūsų ranką ir nusiplaus savo pinigus.

Nuoma Dude Tie

Iš visų rasinių nusikaltimų drabužių nuoma yra gana arti aukščiausio lygio. Panašus į Sleazy Sales Guy, nuoma dažniausiai būna pagaminta iš tokio blizgančio poliesterio, kad jums nereikėtų jausti vietos dantų valymui.

Jie yra tokie riebalai, kad senasis mamos Trumpas manė, kad tu stumia jį, arba taip liesas, kad beveik nėra jokio tikslo nešioti iš pradžių.

Blogiausia, kaklaraištį, tikriausiai, dėvi dešimtys kitų pigių žaislų, kurių negalima investuoti į garbingą drabužių spintą. Tai neliečiama brolybė, kad sąžiningumo ir charakterio vyrai visais būdais išvengia.

"Retro" pakabukas

Retro kaklaraištis paprastai priklauso vienam iš tų nepakenčiamų douchebags, kurių negalima pamiršti nieko dėvėti nuo šio amžiaus.

Paprastai jie yra iš "op-shop" ir "vintage" rinkų, ir jų dieną yra vaizdingas bebrandis paisley modelis, arba keista geometrinė spauda, ​​primenanti jums tą patį laikotarpį, kai paėmėte rūgštį.

Jie niekada nėra gerai pagaminti, o faktas, kad jie kainuoja du pinigus, neįskaitomi. Deja, čempionas, niekas iš tiesų nesirūpina, jei jūsų ryšiai yra autentiški gaminiai iš dešimties metų, kurį niekada nepatyrėte.

Naujoviškumas / juokingas krepšys vaikinas

Kartais nauja ar neįprasta kaklaraištis gali apsunkinti jūsų išvaizdą ir šiek tiek įdėti į savo žingsnį. "Novelty Tie", artimas IT "vaikino" giminaitis, yra tas, kai vaikinai per daug to žiūri.

Iš lauko mes nustatėme, kad "Novelty / Funny Tie" yra atspausdintas su tais, kurie nėra susiję su vyriškų drabužių normomis. Pagalvokite fortepijoninius raktus, muzikinius užrašus, šuniukus, kalnus, kokius nors. Ir tu žinai ką, vyrius? Nė vienas iš jo neatrodo gerai.

Įprasti įtariamieji yra vaikinai, kurie galutinai įstrigo viduriniuose vadovuose. Mūsų psichologų komanda kuria darbo hipotezes, tačiau mes manome, kad tai yra mažai dulksmas ir tikimės, kad juokinga kaklaraištis neleis žmonėms pastebėti.

Mokyklos kaklaraištis

Daugumai iš mūsų mokykla yra tolima atmintis, kur niekas jų nepajėgė. Tačiau kai kurie vaikinai niekada išvyko iš savo pensiono ar plaukiojimo klubo, o jų ryšiai yra kruopštus priminimas apie jų ištikimybę praeityje.

Mokyklos kaklaraištis su savo gausybe juostomis ir pasenusiomis spalvomis palieka mus niūrus. Mes vis dar negalime išsiaiškinti, kodėl kas nors praleidžia penkerius metus, atitinkančius uniformą, tada įeiti į "tikrąjį" pasaulį ir apsirengti lygiai taip, kaip ir dešimties metų ragavime.

Pagalvokite apie tai tokiu būdu. Įmonių vaikinai neturi daug galimybių individualizuoti savo drabužių spinta, ir jų pasirinkimas kaklaraištis paprastai yra geriausias, ko jie gaus. Tad kodėl gi ne priprasti prie privačios mokyklos šriftas už kažką šiek tiek daugiau, o šiek tiek mažiau Senojo Etono.

"Clip-On Tie"

Tiesą sakant, mes taupome geriausią / blogiausią. Bjaurusis įrašas nereikalauja daug įvedimo.

Žinoma, vienas iš šių blogų berniukų gali sutaupyti brangios minutes ryte ir kainuoti tik porą dolerių, tačiau šie pranašumai yra keiksmai, palyginti su viskuo, apie ką kalbama apie tave.

Klipas sako, kad jaučiatės patogiai, o ne pastangų. Tiesą sakant, jei dėvite vieną iš jų, tikėtina, kad esate labiausiai siaubingas, kad suteiktumėte malonę savo biurui. Ir kaip sunku tai gali būti?

Pasimkite dvi minutes iš savo dienos, norėdami iš naujo išmokti paprastą meną susieti keturias puses. Jūs nepraleisite laiko, kurį "prarasite" kiekvieną rytą, o gal jūsų kolegos nebebus jums paskambinti Homerui už nugaros.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai