"Burberry" grotuvai "Givenchy" "Streetwear Triumph" pagrindinis meistras

Anonim

Jei niekada negirdėjote apie vardą, tai netrukus bus. Italijos gimęs dizaineris Riccardo Tisci dažnai laikomas tokiu pačiu pagarba, kaip ir legendiniai "luxe-streetwear" pionieriai, tokie kaip Kim Jonesas (žmogus, esantis "Supreme x LV") ir jis ką tik buvo įdarbintas "Burberry" kaip jų dar vienas šaunusis dizaineris.

Šis pagrindinis pranešimas išsiskiria iš "Tishci" paskutinio 12 metų amžiaus "Givenchy", kaip jų kūrybinės galvos, darbo, kuris parodė, kad jis vadovauja prancūziškam drabužiui iš tradiciškai išmintingos etiketės į vieną iš įtakingiausių aukštosios mados gatvių aprangos žaidimų pavadinimų .

Be to, jis beveik nesulaukia jokių atsiliepimų, nes "Instagram" po to, kai beveik milijonas ekluptų "Off-White" Virgil Abloh, yra glaudžiai susijusi draugystė su Kardashian klanu ir paskola projektuoti "Kanye West" ir "Jay-Z's Watch the Throne" albumo viršelį nuo 2011 m.

NIKE RT @nike @ nikelab

Paskelbta Riccardo Tisci (@ riccardotisci17), paskelbta 2018 m. Vasario 8 d. 16:23 PST.

Būkite tikri, kad bus įdomu sužinoti, kur Tisci paima Britanijos etiketės žymių tranšėjos dangų ir parašų puošmenų modelius, kuriuos dažnai galima rasti žmonių, tokių kaip Davidas Beckhamas, kūnas.

Atsižvelgiant į Tisci kūrybišką kryptį praeityje, gerbėjai gali tikėtis pamatyti tamsesnius elementus su gatvėmis ir religinėmis įtakomis, išmestomis norint tinkamai išmatuoti "Burberry" svarbiausią britų žavesį.

Ar žmogus gali vėl jį ištraukti viename iš labiausiai trokštančių mados vaidmenų pasaulyje? Tik laikas parodys.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"