BSTN suteikia labiausiai ekstravagantiškų važiavimų pasaulyje Nike AirForce1 gydymas

Anonim

Vokietijos gatvės drabužių parduotuvė BSTN pelnė tvirtą reputaciją dėl savo ambicingų kampanijų pradžios ir jų paskutinės pastangos nėra skirtingos.

Kad padėtų pradėti naują "Nike Air Force 1 AF-100" kampaniją, "BSTN" steigėjai mielai domėjosi portretiniu sportiniu kailiu modeliu ir "Roc-A-Fella" įrašu prieš jį sujungdami su nė vienu, tačiau keturi ekstravagantiški automobiliai sutampa su keturiais artėjančios "Air Force 1" bendradarbiavimas su "Roc-A-Fella", "Just Don", "Travis Scott" ir "Akronimas".

Kiekvienoje transporto priemonėje yra skirtingų estetinių ženklų, kurie kiekvienu bėgikliu yra balti kartu su partnerių prekės ženklo motyvais. Visi iki BSTN naudojo "Can-Am Spyder", kad atspindėtų "Acronym" dizaino filosofiją - "Mercedes G63 AMG", atspindintį aukščiausios klasės "AirForce 1", "Lamborghini Aventador" ir Travis Scott gyvenimo sparčiojo juostoje ir "Cessna Citation XLS Private Jet" pristatyti "Roc-A-Fella" gyvenimo būdą.

"Nike" "Swoosh" motyvas pasirodo visose transporto priemonėse, kad būtų galima paimti vieną iš labiausiai dėmesio patraukiančių kampanijų, kad kada nors pasiektų žemę (ir dangų).

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės