"BRW Young Rich List" atskleidžia 2016 m. Turtingiausius ausines iki 40 metų

Anonim

Jei šiandien neturėtumėte jaučiatės pinigais, jūs jau būsite. 2016 m. Išleistas kasmetinis "BRW Young Rich List", kuriame saugomi 40 metų ir vyresnių australų turtai. Viršuje yra du trisdešimt Sidnėjaus vaikinai, kurie vedė šį sąrašą ne vieną kartą, o ne du kartus, net tris ar keturis laikai.

"Atlassian" steigėjai Mike Cannon-Brookes ir Scott Farquhar, kurių bendras turtas siekia 4, 68 mlrd. Dolerių, užfiksavo geriausius "BRW Young Rich List" populiariausius taškus penktą kartą 2016 m. Dukai priskirti vadovaujančias pareigas įmonėje, kurią jie įkūrė 2002 m., Praėjus trejiems metams po susitikimas studijuojant verslo informacijos technologijas NSW universitete. Atlassian yra geriausiai žinomas šiandien savo projekto valdymo įrankiu Jira ir biuro pranešimų paslauga HipChat.

Trečiąja ir ketvirta ateina į kitą porą, Dave Greinerį ir Ben Richardsoną iš "Campaign Monitor". Jų programinė įranga leidžia įmonėms kurti ir valdyti el. Pašto rinkodarą ir uždirbo jiems bendrą 543 milijonų dolerių. Perto nekilnojamojo turto vystytojas Paulas Blackburne užima penktąją vietą savo "Blackburne Property Group" ir 483 mln. Dolerių banke.

Likę penki klausimai buvo investuotojas, kitas nekilnojamojo turto vystytojas, technologijų verslininkas ir du sveikatos priežiūros specialistai. 2016 m. "BRW Young Rich List" vidutinis turtas vienam asmeniui yra 123 mln. Dolerių, palyginti su 106 mln. Dolerių praėjusiais metais. Pridėkite visus 100 pavadinimų, o jūs ieškote 12, 3 milijardų dolerių ir suskaičiuosite.

Peržiūrėkite aukščiausią 10 iš 2016 m. "BRW Young Rich List" aukščiau esančio sąrašo ir peržiūrėkite visą sąrašą čia.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier