"Brisbane's Best Sneaker" parduotuvės, kad jūsų kicks On

Anonim

Siekimas atsikratyti karščiausiomis Australijos kicksais atneša mus į geriausius blauzdais parduotuves Brisbane. Australijos sneakerheads jau seniai sneaker trend tendencijas ir, kaip ji vis dar auga visame pasaulyje, mes pamatysime daug daugiau išskirtinių lašų, ​​skirtų cool parduotuvėse popping up.

Dėl Brisbane sneakerheads, atėjo laikas grumiuoti diržus ir naudoti tai kaip jūsų vadovėlis sneaker meka; vieta, kur galite laimėti šiek tiek saldus kompaniją toms vienišioms jūsų kojoms.

Butas

1 lygis, 105 Albertas, Brisbenas

Vienas iš pirmųjų vietos gatvių scenos žaidėjų vis dar tvirtai žiūri į Brisbeno širdį. Butas pradėjo gyventi 2006 m. Ir sukaupė keletą įspūdingiausių gatvių aprangos ir sportinių slidinėjimo trasų. Dešimt metų, o parduotuvėje dabar yra trys vietos, kurių pagrindinė vieta yra garsi Brisbeno Alberto gatvėje. Prekybos ženklo pasirinkimas taip pat išsiplėtė, ir dabar jie tiekia parduotuves ir internetines parduotuves, kuriose yra daugiausiai pasaulyje įdomių sportinių šukuosenų. Pagalvokite išskirtinius elementus iš Japonijos ir esate teisingame kelyje. Brisbane privalo apsilankyti visiems blauzdikų mėgėjams.

Prekiniai ženklai: " Comme des Garçons", "Common Projects", "Converse", "Feit", "Naujas balansas"

Smeigtukas

1 lygis, 35 Adelaidės gatvė, Brisbenas

Kitas ankstyviausias "Brisbane" sneaker scenos pradininkas yra maža parduotuvė "Laced". Nuo pat 2006 m. Savarankiškai valdomas sneaker boutique buvo maždaug geriausiai žinomų prekių ženklų. Tiek vyrai, tiek moterys bus visiškai patenkinti savo tvirtu išskirtiniu smūgiu, taip pat gražiu, švariu tinklalapiu, kuris supaprastina pora. Komplektuojama ne tik su avalyne, bet ir daugybe gatvelių aprangos ir aksesuarų.

Prekiniai ženklai: " Adidas", "Asics", "Jordans", "Le Coq Sportif", "New Balance", "Nike", "Puma", "Reebook", "Saucony", "Vans".

Kultūros karaliai

181 Elizabeth St Brisbane

Panašiai kaip ir Sidnėjaus ir Melburno kolegos, "Kultūros karalių" Brisbeno kojos išlieka stiprios ir santykinai naujos vietos lenktynininkų scenos varomoji jėga. Tai dar ne viskas. Parduotuvėje taip pat saugomos visos gatvės prekės iš nešvarių skrybėlių, tvirtinamų kepurių, krepšelių ir švarkų. Vietoje netgi yra kirpėjai, kurie gali paragauti kito išmestų ar pomadurių šukuosenų tarp saldžiųjų pradedančiųjų jūrų ir rezidencijos DJ, sukdami naujausias melodijas.

Prekiniai ženklai: Adidas Originals, Jordanija, Nike, Palladium, Supra, Vans, Converse, New Balance, Nike SB, Reebok, Timberland

Hype DC

G14c / 189 Albert St., Brisbane

Jei jums reikia greitos prieigos prie kai kurių labiau mėgstamų didžiųjų prekių ženklais, tada "Hype DC" - tai vieta, kurioje galite apsipirkti. Tai nenuoseklios šventės su gausa atsargų ir daugybė parduotuvių, išsibarstę pagrindinių miesto centrų prekybos centruose. Jų nacionalinė svetainė taip pat yra lengva laimėti, ji yra paprastas internetinis apsipirkimas tiems, kurie nenori palikti savo sofos komforto. Taip, visoje Australijoje galima įsigyti nemokamą pristatymą už užsakymus virš 50 JAV dolerių.

Prekiniai ženklai: Nike, Adidas, Naujas balansas, Converse, Nike SB, Lacoste, Asics, Reebok, Puma, Shubar, Onitsuka Tiger, Supra, Converse

Platypus

322 Moggill Road, Indooroopilly prekybos centras

Sekant Hype DC pėdomis yra Platypus. Dvi pagrindinės parduotuvės tarnauja Brisbane miestui, čia taip pat yra internetinė parduotuvė, jei tai tavo dalykas. "Platypus" diapazonas yra gana platus, yra keletas populiariausių siluetų, kuriuos "Sneakerheads" atpažins iš pagrindinių prekių ženklų.

Prekiniai ženklai: Adidas, Asics, Converse, Le Coq Sportif, New Balance, Nike, Onitsuka Tiger, Palladium, Puma, Skechers, Timberland, Vans

R ELATED: vadovas Melbourne's Best Sneaker parduotuvėse

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą