"Brace yourself", plataus riešo kelnės yra oficialiai paženklintos

Anonim

Ar liesas džinas yra miręs? Ne visai, moterys, bet jei veikla ant kilimo ir tūpimo tako yra bet kokia nuoroda, tai yra už padorų konkurenciją.

Atpalaiduojamos formos kelnės ištraukė iš bunkerio ir buvo įtrauktos į skirtingą auditoriją, nuo Tyler Creator iki Nick Wooster ir nepriekaištingai pritaikytus Pitti Uomo patronus.

Tiems iš jūsų niekada gana parduodamas ant susitraukusio, hiper-pritaikyto atrodo pastaraisiais metais, atsipalaidavęs pjovimas padarė kažką pasveikinimo. Atsipalaidavusioms trikotažo formoms būdinga daugybė dalykų - jie nekelia klausimo dėl to, kad jūs vis dar nesate traukę kojų ir pridėkite retro apeliaciją į kitą paprastą aprangą.

Bet tai ne tik klausimas apie jūsų individualizuotus kelnes ir tada atkreipiant dėmesį į tai, kad jums nebereikia nerimauti dėl peraugtų tarpukario kiekvieną kartą, kai sėsite. Yra keletas būdų, kaip maksimaliai išnaudoti tendencijas, ir surinkome juos kitai apsipirkimo ekspedicijai.

Nors buvo nuvažiavimas nuo šlaunų sukibimo, susidūręs su visur esančio skurdaus džinsinio siluetu, mes nepritariame šaudymui jūsų siuvėjo. Šiek tiek smailės - tas, kuris neapsaugo jūsų liesų, raumeningų veršelių kontūrų, kaip tai daro jūsų kiti šliuveles, gali skirtis, pabrėždamas atsitiktinį, bet vis tiek pritaikytą siluetą.

Laisvi, atsipalaiduoti kelnaitės mums primena, ką rasite klijuotėse ir kaimo parduotuvėse. Trumpai tariant, jis tiesiog atrodo neatsakingas. Prisiminti maišytus džinsus? Žinoma, jūs darote, o ne jausitės kaip dvylika. Siuvimo lentos darbas taip pat neturėtų sustoti ant kojinių. Apkarpymas hems (net tik šiek tiek) yra dar vienas paprastas būdas turėti stilių.

Apkarpytas teisingas kelias

Atsipalaidavęs, o ne švelniai

Mes ne juokaujame - nėra jokios priežasties, kodėl jūsų specialistai nori išeiti iš verslo. Atsipalaidavę tinkami kelnaitės su tradicinėmis pertraukomis - audinio susiraukšlėjimais, kurie kaupiasi per batus, ir suvyniojami kaip minkštas tualetinis popierius - pridėkite į kojų apačią.

Niekas nesitiki visiškai apsilankyti jūsų saulėje buvusių kulkšnių, tačiau maža nuolaidos apipjaustytai pėdų tendencijai gali pakoreguoti viską. Pusė ar be pertraukos galimybė - kai pakabukas tik pabučia jūsų batų viršuje - atrodo daug sąmoningesnė, nerizikuodama, kad yra per daug pritaikyta. Svarbiausia yra atrodyti atsipalaidavusi, o ne švelniai. Daugiau informacijos rasite gairių apkarpytuose keltuose.

Sukurtas aukštyn

Atsipalaidavę pjūviai ar ne, žvilganti apdaila neturėtų nieko atsikratyti. Kontrastus atsipalaidavusius kelnes su specialiais marškiniais ir striukėmis, rodančiais žmones, kurie žiemą neuždengė ant kepsnių.

Jei to nepadarysite, jūs naudosite galimybę atrodyti bulkier (ty porkier), nei jūs tikrai esate. Dar blogiau, atrodo, kad jums sunku rasti savo teisingą dydį (ir niekas nesiklauso clueless blokes patarimo).

Akivaizdi išimtis yra tie, kurie itin jaudinantys gatvių stiliaus vaikinai, kurie religiškai verčia didelius drabužius ir kažkaip traukia juos. Tačiau reguliariems vaikams (kaip ir tau), kurie turi savo biurą ar po darbų, o ne lęšius iš "streetwear" dienoraščių kūrėjų, siuvimas vis tiek turėtų būti lygybės dalis.

Mielės ar ne?

Būkite atsargūs

Mielės: šalta rasinių ginčų, tokių kaip nešiojamųjų kostiumų ansambliai, manbunai ir rudos kostiumai po 70-ųjų.

Tai stilistinis ryšys, kurį mato ant juokingų mafiozių pėdomis gangsterių filmuose, ir per priešistorinių puošmenų namus, kurie išimtinai tarnauja vyrams iki keturiasdešimties metų. Ir patikėk tai ar ne, jie grįš dideliu keliu.

Minkštimas yra erdvesnis ir į jį atsižvelgiama šiek tiek klasikinio sartorializmo. Tačiau, kaip ir visos pagundos, jie ne visiems. Mielės vis dar primena stipriąsias nuostatas patyrusiems seniems vaikinams, o ne visi nori atrodyti senesni, nei jie yra. Jei esate šiek tiek sunkus, arba turite klubus, įspūdžiusius akušerę, tai, ko gero, nėra jums.

Jie prideda didžiulius audinio raiščius visoje vidurinėje dalyje ir gali atkreipti dėmesį į jūsų formą. Mūsų patarimas? Būkite atsargūs.

Batai tinkamiems kelnaitėms

Įtraukite aukščiausios kokybės sportinius sportbačius į gatvės stiliaus įkvėptą išvaizdą

Kadangi plačiau supjaustyti, atsipalaiduoti kelnaitės papildomai tinka jūsų apatinei kūno daliai, tai yra priežastis, kad jūsų batai turi subalansuoti viską.

Puošnus avalynė - jūsų mėgstamiausi Neapolio slip-ons, pavyzdžiui - mesti šio išvaizdos proporcingumą iš lango. Jūsų kojos neturėtų atrodyti susitraukusios arba paslėpti po jūsų kelnių kumščiais (ypač jei ant jų iškrito rimta moneta).

Vietoj to, pažvelk į gausius angliško stiliaus smegenis, skirtus protingiems, atsitiktiniams ar aukščiausios kokybės sportiniams, skirtiems streetstyle, įkvėptas atrodo, kad jūsų apatinis apatinis galas subalansuotų pusiausvyrą ir primintų žmonėms, kad jūsų kojos nemažėjo pradinėje mokykloje.

Reikia daugiau pagalbos.

Štai kaip lengva apsirengti madingais mados pagrindais
Tai yra 20 geriausių džinsų prekių ženklų vyrams

1/6

2/6

3/6

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens