Abu Calvin Klein kūrybos direktoriai žengė į priekį

Anonim

Mados industrija yra pasiruošusi dar sukrėsti su pranešimu, kad Calvin Klein kūrybos direktoriai Francisco Costa ir Italo Zucchelli išeina iš savo pozicijų kaip dalis naujos pasaulinės kūrybinės strategijos, jungiančios visus "Calvin Klein" prekių ženklus pagal vieną kūrybinę viziją.

"Naujoji prekės ženklo kryptis galų gale sekti vieną kūrybinę viziją visose verslo kategorijose. Pranešimas bus paskelbtas tinkamu laiku ", - sakė Calvin Klein paskelbtas pareiškimas. Dėl šios priežasties bendrovės vidaus projektavimo komandos dabar konceptualizuos, gamins ir pristatys kiekvieną liniją, o birželio mėnesį vyksianti Calvin Klein kolekcija vyksianti kilimo ir tūpimo tako paroda ar moterų kilimo ir tūpimo tako parodos rugsėjo mėn.

Kosta buvo buvusi Tomas Fordo dizaino padėjėja Gucci mieste, o 2001 m. Prisijungė prie Calvin Klein. Zucchelli, kita vertus, dirbo Jil Sanderio vyrų darbo drabužiais prieš 2004 m. Calvin Klein meno kūrybos direktorių pareigas. Kartu pora padėjo augti bendrovei į pasaulinę behematą, kuri praėjusiais metais sukūrė 8, 2 mlrd. dolerių pasaulinėje mažmeninėje prekyboje.

Buvo daugybė spekuliacijos, kad Rafas Simonsas pakeis Kosta ir Zucchelli, praėjusių metų spalį palikęs savo kūrybinį moterų krikščionių Dioro direktorių.

Pastaruoju metu prabangios mados pasaulis šiek tiek pasireiškė "domino" efektu, iš jo išvyko Hedi Slimane iš "YSL" ir pranešė, kad Balmain parduodamas. Kas bus paskutinis maldos nelaimingas atsitikimas?

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier