"Bold" vyrų kvepalai, skirti jums išlaikyti šviežią kainą iki 100 dolerių

Anonim

Jei dizainerių kvapai puikiai tinka trigubiems skaitliams, tai gali būti nelengva įsigyti Kelno be generalinio direktoriaus darbo užmokesčio (jau nekalbant apie didžiulę užduotį rūšiuoti šimtus variantų iš pradžių).

Laimei, ribotas biudžetas nereiškia, kad jūs turite paaukoti kvapą. Daugelis prekinių ženklų, įskaitant daugelį su "A" sąrašo veislės kilimėliais, siūlo ekonomiškesnes galimybes, kurios vis dar bus malonios skanus nosis.

Žemiau rasite dešimt mūsų mėgstamiausių vyrų kvapų, kurių kaina yra mažesnė nei 100 JAV dolerių, taigi galų gale jūs galėtumėte iš karto išsirikiuoti Ax Axe.

Sauvage By Christian Dior


Neįmanoma praleisti "Dior" "Sauvage" kampanijos "Johnny Depp" kampanijų. Kvapas buvo visiškai visur nuo jo debiuto 2015 m., Ir sukėlė gyvas diskusijas tarp neapykantos ir gerbėjų. Pirmojoje kategorijoje yra tie, kurie sako, kad bergamotis, Ambroxan ir Sichuano pipirų mišinys yra per daug bendrinis. Pastarojoje kategorijoje yra tie, kurie ieško būtent to: universalus kvapas, kuris juos lydi bet kur, elito vardo atpažinimas ir pasiekiamas kainos taškas.

PIRKTI 95 JAV dolerių už 3, 4 oz

Yves Saint Laurent "L'Homme"

Iš Saint Laurent namo atvyksta L'Homme, medžio gėlių muskusas, sukurtas Anne Flipo, Pierre Wargnye ir Dominique Ropion. Jo išskirtinį aromatinį mišinį sudaro bergamotas, imbieras, citrina, tonka pupelė, ąžuolas, vetiveris ir sandalmedis. Rezultatas yra nepastebimai malonus aromatas, švelnus saugus, bet lengvai dėvimas biure ir reguliarus smūgis nakties metu. "L'Homme" yra viena iš YSL labiausiai sėkmingų odelių ir sukūrė daugybę tolesnių kvapų, įskaitant "La Nuit De L'Homme" ir "L'Homme Ultime".

PIRKTI 92, 00 USD už 100 ml

Be to, David Beckhamas


Ką kvepia sporto žvaigždė? Pasak David Beckham Beyond, laimi formulė yra mojito, kardamonas, greipfrutas, juodieji pipirai, kedro mediena, geranijų, pačūlių, vanilės ir oda. Be to, atvyko į sceną 2015 m., Mandagiai nosies Nelly Hachem Ruiz iš IFF. Sėkmingas kvapas išsiplėtė į visą spektrą, apimantį dezodoranciją, plaukų ir kūno plovimą, dušo gelį ir po skutimosi losjoną.

PIRKTI 25, 25 JAV dolerių už 3 oz

Marakešas Intensyvus Aesop


Tikrasis "Aesop" mados požiūriu "Marrakech Intense" yra netradicinis vyrų ir moterų kvapas. "Perfumer Barnab é Fillion" įkvėpė Maroko virtuvėje naudojamų prieskonių aromatai, intensyvios spalvos, būdingos jo sūkiams ir aplinkinėms dykumoms, ir šiltas svetingumas, neatskiriamas nuo marokų tradicijų. Jo interpretacija - tai medienos rytietiškas mišinys su šviežiais gėlėmis, citrusinių atvira ir intriguojantis gyvunizmo užuominomis.

PIRKTI 85, 00 USD už 1, 7 oz

"Dior Homme" Christian Dior

Perfumero žodžiais tariant, "Dioras Hommelis vengia kiekvieno vyriškos klišės. Jis ištyrė naują vyriškumą, greitą ir dar sudėtingą. "Originalus" Dior Homme EDT ", kurį sukūrė Olivier Polge, buvo plačiai paplitęs kaip viliojanti lavandų, šalavijų, bergamočių, rainelės, gintaro, kakavos, kardamono, patchkuuli, odos ir Tahitiano vetiveris. Nuo to laiko "Dior" pagyvino kvapą su "François Demachy" versija, tačiau originalas išlieka puikus vyriškas kvapas dieną ar naktį.

PIRKTI 95 JAV dolerių už 3, 4 oz

"Bleu de Chanel" "Chanel"

Mieli merginų visur, "Blue de Chanel" yra beveik skausmingai populiarus kvapas. Vien dėl to gali tekti nesutikti su maisonu, kad tai yra "netikėtas" mišinys, skirtas žmogui, kuris "kasdien prieštarauja konvencijai ir priešinasi įprastai", bet jokiu būdu tai daro nurašymą. "Blue de Chanel" yra mylimas dėl priežasties. Tai gaivus, švarus ir universalus - ne įžeidžiantis ar prieštaringas, bet patikimas ir išskirtinai nešiojamas, su stulbinančiu masiniu apeliacija.

PIRKTI 90 JAV dolerių už 1, 7 uncijos

Spicebomb By Viktor & Rolf


2005 m. Viktoras ir Rolfas pradėjo savo pirmąją bombą, gėlių moterų kvapą, pavadintą "Flowerbomb". Po septynerių metų jo vyrukas, "Spicebomb", išleido ekstrovertintą kvapą su jausminiais nuovokais. Kvapas apjungia sprogstamą kokteilį iš dviejų dalių - vieną su zesty susijungimą, šviežias užrašus su ledinėmis šaltų prieskonių, kitą priklausomybę ir ugningą kombinaciją iš odos, tabako ir vetiverio. Norėdami tobulėti, Fabienas Baronas sukūrė rutulinės granatos formos flakoną.

PIRKTI JAV $ 92, 00 už 1, 7 oz

Terre D'Hermes Hermes


"Hermès perfumier" Jean Claude Ellena teigia, kad jo įkvėpimas "Terre d'Hermès" buvo autorius Jeanas Gionas, kurį jis vadina "žmogumi, kuris myli gamtos turtingumą". Laikantis šio motyvo Terre d'Hermès pateikia pastabas, kurios yra medienos, augalinės, mineraliniai - citrusiniai ir kedrai, pipirai ir pačiuliai bei vetiverio ir benzoino bazė. Tai yra Kelnas, kuris žino savo auditoriją: žmogus su aktyviu, nuotykiu gyvenimu ir už gamtos malonumą.

PIRKTI 86 USD už 1, 69 aukso

Uomo Intense Valentino


Valentino Uomo Intense nėra kvapas vyrams, norinčioms atkreipti dėmesį. Skirtingos raganos šaligatvio pastabos atitinka nerimą keliančią rainelės širdį, o odos raišteliai stiprina kreminės vanilės pagrindą. Valentino numato "Uomo Intense-wearer" kaip jaunąjį itališką įpėdinį - kilnų ir elegantišką, rafinuotą, įtikintą ir charizmatišką, tik paliesdamas žavų nesąmonę.

PIRKTI 85, 00 USD už 1, 7 oz

"Work / Play" rinkinys "Hawthorne"

Susipažinkite su Niujorko populiariausiais smulkmenimis, Brian Jeong ir Phillip Wong. Duetas yra "Hawthorne" smegenys, kuria sukuriamas protingas nugaros atrakcionas ir žaista su pusiau individualizuotomis odelėmis. "Hawthorne" naudoja mokslinį mišinį ir trumpą tyrimą, kurio metu pristatomos dvi pritaikytos odos, pasirinktos iš bendrovės "aromato paletės", vienas pavadintas "Work", o kitas - "Play". Nepaisant to, kad jis nėra visiškai paprastas, tai yra prieinamas būdas vaikams pamerkti pirštus prabangiuose parfumerijos gaminiuose.

PIRKTI 100 JAV dolerių už dviejų 1, 7 colio butelių rinkinį

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD