BMW išleidžia Limited Edition Cruise M serijos dviračius

Anonim

Jei jums pasisekė sėdėti už bet kurios "BMW M" varomos transporto priemonės rato, tuomet jūs žinote, kad pavadinimas neapsisprendžia už ne mažiau kaip balistines charakteristikas ir nepriekaištingą stilių. Vokietijos automobilių gamintojas šiuo dvigubo pedalinio galingumo segmento prestižine charakteristika pritaikė ribotuosius "BMW Cruise M-Bike" modelius. Savo parašyme "M-Sport Austin Metallic Yellow" pagaminta iš "BMW M GmbH", todėl, žinoma, dviratis pasižymi pažangiausiomis inžinerinėmis naujovėmis, kurios atitiktų jo ženklą.

Maždaug 500 pavyzdžių Cruise M-Bike yra pagamintas iš hidroformuoto aliuminio rėmo kartu su anglies dalimis, todėl jis yra labai lengvas ir stabilus. Nepriklausomai nuo jo apšvietimo rėmo, nelabai kyla pavojus, kad važiuojant keliu būtų užtikrintas didžiausias galios perdavimas į karkasą.

"Crusie M-Bike" dizaino požiūriu pasižymi ergonomiškomis rankenomis, kurios yra individualiai reguliuojamos. Jis taip pat skolina dizaino ženklus iš BMW motociklų asortimento su "Bullneck" dizainu viršutiniame vamzdyje priekiniame rėmelyje, kuris pakartoja degalų baką.

"Shimano" hidrauliniai diskiniai stabdžiai yra standartiniai, kad užtikrintų stabdymo jėgą, kad būtų galima varžytis su greičiu.

Standartinė spalvota "Cruise M-Bike" parduoda už 1 350 JAV dolerių, todėl galite tikėtis, kad šis leidimas taps šiek tiek daugiau. Daugiau informacijos rasite BMW parduotuvėje.

1/4

2/4

3/4

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ben McKenzie, Firass Dirani ir Simonas Pegas

Milano mados savaitė 2 diena: Versace, Neil Barrett & Marni

5 privalo turėti vyriškų žvakių, skirtų džentelmenui

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą