"Blockchain" technologija galiausiai priimama automobilių gamintojų naudai vartotojams

Anonim

Bitcoinas gali būti rizikinga finansinė investicija, bet tai nereiškia, kad pagrindinė technologija nėra naudinga. Ir jei jums patinka keliauti, automobiliai ar pinigai, jūs ketinate nori supainioti savo smegenis: tai dar kartą paskelbta Dubajuje dėl naujos automobilių pramonės iniciatyvos.

Iš pirmo žvilgsnio tai neatrodo įdomu; bet kai jūs apsvarstysite, kaip tai galėtų padaryti pasaulinio transporto pramonę pigesnę, saugesnę ir labiau prieinamą piliečiams visame pasaulyje, ji tampa labiau aktualus.

Kaip pranešė " Bitcoin Magazine", "" IBM "ir" Context Labs "nuo" Ford "ir" BMW "kompanijos paskelbė apie savo bendradarbiavimą šių metų" Futures Blockchain "aukščiausiojo lygio susitikime Dubajuje ir susirinko kartu su" Mobility Open Blockchain Initiative "(MOBI)."

Šia iniciatyva siekiama ištirti, kaip "blockchain" technologijos galėjo grąžinti vartotojus į rankas:

"Jiems suteikiamas griežtas suverenitetas, susijęs su duomenimis apie automobilius, tapatybe ir vairavimo duomenimis, todėl jų asmeninė informacija yra mažiau pažeidžiama nuo sukčiavimo ir kibernetinių vagių".

"Toyota Research Institute" buvęs finansų direktorius Chrisas Ballingeris dirbs kaip organizacijos pirmininkas ir generalinis direktorius, o " Bitcoin Magazine " patikino, kad šis projektas bus abipusiškai naudingas, sakydamas: "Blockchain ir susijusios pasitikėjimo stiprinimo technologijos yra pasirengusios iš naujo apibrėžti automobilių kaip vartotojai perka, apdraudžia ir naudoja transporto priemones. "

"Susivienijus automobilių, tiekėjų, naujovių ir vyriausybinių agentūrų, galime pagreitinti priėmimą tiek verslo, tiek vartotojų atžvilgiu".

Pasak " Reuters" ataskaitos, "MOBI" aktyviai bendradarbiauja su įmonėmis "Apskaičiuojama daugiau nei 70 proc. Pasaulio automobilių gamybos apimčių", įskaitant "BMW", "Bosch", "Ford", "General Motors", "Renault", ZF ir "Aioi Nissay Dowa Insurance Services USA".

Džiaugiamės dalintis tuo, kad prisijungė prie @MOBI_Connect, naujo konsorciumo, kuris tiria, kaip "blockchain" iš naujo išradins mobilumą! Daugiau: //t.co/WhfFpP12ym pic.twitter.com/WGh4E9kBTh

- Hyperledger (@Hyperledger) 2018 m. Gegužės 2 d


Naudodamiesi atviro kodo verslo projektu, "MOBI" siekia padidinti "blockchain" naudojimą įmonėse, kurios kuria ir teikia savarankiškas transporto priemones. Kaip matyti iš " Blockchain Magazine", kvietimai buvo siunčiami į "Įvairūs automobilių gamintojai, viešojo transporto operatoriai, rinkliavos kelių teikėjai, " "blockchain" įmonės, technologijų įmonės, akademinės institucijos, pradedantys verslininkai ir net pasaulinės reguliavimo institucijos. "

Kaip sako " Engadget", nors "šnipštas" ant kriptografinės platformos puikiai tinka reklamai, "nėra jokių tikslių terminų, kada bet kokia blokavimo technologija gali pasirodyti automobiliuose". Tačiau kai tai daroma, "Kadangi būtų mažiau (jei tokių yra) vartų, tai gali sumažinti naudojamų paslaugų kainą, nesukeliant pavojaus saugumui. Kelionė savarankiškai važiuojančiame taksi gali būti šiek tiek brangesnė. "

Džiaugiamės būti "@ happybizofficial" dalimi, "#blockchain" projektas, kuris netrukus formuos "peer-to-peer" dalijimosi automobiliais ir kriptokursų ateitį, išsinuomos automobilį be rankinio įsitraukimo. Užsakymas atrakinti duris atliekamas tiesiogiai per telefoną. #Helbiz #HBZ #HelbizPay pic.twitter.com/eFKoZEz8gt

- Alessandro Del Piero (@delpieroale) 2018 m. Balandžio 26 d


SUSIJĘS: Dabar galite gauti mokamą kriptografinę valiutą, kad galėtumėte žiūrėti pornografiją

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]