Juodosios sąnaros suknelių kodas - vakariniai drabužiai kaip Jamesas Bondas

Anonim

Smokingas, juodas kaklasas, vakarienės suknelė, 007 duds, pingvino kostiumas

.

Ką pavadinsite formaliausiu drabužių kodais (ir mes tikrai tikimės, kad tai ne tas pats), tikimybė, kad niekada nebus atrodo geriau nei tada, kai esate apsirengęs šia protinga ansambliu.

Dešimtajame dešimtmetyje britų viduriniosios ir aukštesnės klasės vyrai pradėjo mažinti madingus formalumus, kurie jau seniai buvo pripažinti aukšto lygio visuomenėje. Prim ir tinkamą dieną dėvėti buvo pakeistas atsitiktiniais kostiumais, o oficialus vakarinis uodega pakeitė paprastesnę, trumpesnę versiją. Pirmiausia galbūt ginčytinas, kad 1865 m., Kai Velso princas užsisakė mėlyną šilko rūkymo striukę ir atitinkančias "Savile Row" siuvėjų Henry Poole & Co trošketas, buvo užtikrinta, kad nešvarumų striukė ateis.

Vyrų mados seniai prasiskverbė nuo 19 amžiaus, tačiau juoda kaklaraištis niekada neprarado savo žavesio. Tendencijos gali ateiti ir eiti, bet smokingas yra amžinai. Deja, kai 21 - ajame amžiuje trūksta proga apsirengti tokiu laipsniu, daugelis vyrų praranda patirtį, kaip efektyviai atlikti išvaizdą. Manome, kad tai damnas gėdos, todėl šiandien mes siūlome avarijos kursą pamirštajame meno segmente.


SUSIJĘS: Kaip suknelė kokteilį

Juodosios sąnario drabužių kodekso apibrėžimas (ir išimtys taisyklėms)Nuo Vindzoro hercogo 30-tieji metai iki Džeimso Bondo

.

gerai

.

viskas, ko Džeimsas Bondas kada nors dalyvavo, juodos kaklaraištis išlieka formaliojo aprangos standartas, o tai reiškia, kad būtina tai padaryti. Aprangos kodo konvencijos laikui bėgant subtiliai vystėsi, tačiau, jei laikydamiesi tam tikrų pagrindinių gairių, negalėsite gerai atrodyti.

Pradėkime nuo pagrindų: kas pirmiausia yra juoda kaklaraištis? Paprastai dėvėti tik įvykiams po 6 val., Juodos kaklaraištis yra mažiau formalus nei baltas kaklaraištis / uodega, bet labiau formalus nei standartiniai kostiumai. Pagrindinės juodos kaklaraišties sudedamosios dalys: juoda pietūs su tinkančiomis kelnėmis, pasirenkama juoda formali liemenė arba kummerbundas, balta formalaus marškinėlė, juodas lankas, juodos kojinės ir juodos formos batai.

Tradiciškai, smokingas yra pagamintas iš juodos vilnos. Satin arba grosgrain apmušalai randami ant striukės lentynėlių ir mygtukų, o juostelės išilgai pritvirtintos juostelės arba juostelės. Žinoma, yra tradicijos, kurios turi būti žaismingos, todėl šiomis dienomis pamatysite juodą kaklaraištį, kuris nebėra juodas. Midnight blue yra dapper alternatyva, o kai kurie vyriški drabužiai netgi vilioja kitus drąsesnes spalvas. Velvet taip pat yra populiari klasikinio tukso alternatyva.

Čia pavaizduotas fizinis išraiškos sujungimas su sveikomis atsargumo dozėmis. Tiesiog todėl, kad gerai atrodė raudoname kilime, nereiškia, kad jis gerai atrodys tau ar bus tinkamas proga. Suknelė, atitinkanti jūsų kūno tipą, jūsų asmenybę ir, svarbiausia, įvykį, kurį lankote.


Juodosios pakabukai: ką dėvėti ant viršaus

Suskleiskime svarbiausius dalykus

.

Striukės


Striukė turi būti vilnos, be ventiliacinių angų ir satino arba grosgrain lapelių. Priimtinos ir vienos, ir dvigulės veislės, tačiau pirmasis šiuo metu yra labiau populiarus. Smailio atlošas yra labiausiai formalus ir tradicinis variantas, tačiau skaros apykaklė gali būti poliruota, elegantiška alternatyva, jei jums proporcingos. Įpjovos atvartas turėtų tik pasirodyti ant jūsų daugiau atsitiktinių kostiumų.

Marškiniai


Apskritai, pasirenkite apversti apykaklę virš sparno apykakle, kuris geriau tinka baltui kaklaraiščiai. Priekis gali būti paprastas, švelniam išvaizdžiui, pliuteliu arba Marcella (subtiliai tekstūruotas audinys, sudarytas iš mažų deimantų formų). Jei einate į plyšusį maršrutą, įsitikinkite, kad jie yra griežti ir tvarkingi, arba jūs rizikuojate atrodyti, kaip dėvėjote švarkus. Ar skristi priekyje (paslėpti mygtukai) ar prancūziško plaktuko (rodyti mygtukai) yra priimtinas. Manžetai visada turi būti dvigubai.

Neckwear


Jūs esate suaugęs - meistras susiejimas su bowtie. Nėra jokios pasiteisinimų dėl to, kad kreiptis į vieną iš šių kliūčių. Kaip rodo pavadinimas, jūsų "bowtie" turėtų būti juodas (jei įžeidžiate taisyklę, perjunkite taisyklę). Tatuiruotės atvaizdo atitikimas kostiumo išvaizdai yra geriausias kelias pradedantiesiems, tačiau "super" žvaigždės gali ištraukti tekstūrų derinį. "Barathea" šilkas, matinis apdailos alternatyva švelniems šilkams, papildys jūsų drabužius tradiciškai, aštresniu apdaila.

Priedai


Liemens apvalkalas - juodos cummerbund ar juoda liemenė - yra neprivaloma. Jei eikite į cummerbund, įsitikinkite, kad kojelės yra nukreiptos į viršų ir kad medžiaga atitinka bokštelius ir atramas. Jei vyksite į liemenę, turėsite tiek vieno ar dviejų brezinių stilių. Labiausiai tradicinis pasirinkimas yra mažai supjaustyta vakarinė liemenė. Kišeninis kvadratas arba šilkinis šalikas papildo ypatingą jūsų formos drabužį ir nepraleidžia progos supakuoti savo aprangą su švariais, nesenstančiais elegantiškais rankogaliais.

Juoda pakabukas: ką dėvėti apačioje

Kalbant apie jūsų apatinę pusę, tuksui yra du svarbūs elementai

.

Kelnės


Jūsų kelnės turėtų būti tos pačios medžiagos, kaip ir jūsų striukė, nebent jūs pasirinkote velvetą striukę. Atitikimas akstinas yra geras ieškoti niekas. Jie turėtų turėti paprastas apjuostas dugnas, be atsivėrimo, su vienu pynimu į apačią. Aukštesnės kelnės yra tinkamos dėvėti liemeniu, bet yra senesni išvaizdos. Tiems, kurie turi šiuolaikišką skonį, gali būti mažesnės, plonos kojos vakarienės kelnės su juostomis žemyn, o ne juostelės. Plokštelės iš esmės nukrito nuo stiliaus už plokščių fasadų. Ieškokite šoninių kišenių, kurios atitinka liniją / juostelę, nes ji atrodo švelnesnė ir nėra diržo kilpų.

Batai


Tradicinis vakarienės kostiumo aksesuaras - vakaro bateliai - viršūnėje yra siuviniai su satinu arba šilko lanku, bet džentelmenas, kuris šiuo metu gali išvilkti, yra mažai ir toli. Paprasti juodi lakinės odiniai nėriniai-ups (nesvarbu!) Dabar yra pasirinkimo batai.

Ekspertų juostos pakabukas

"Manau, kad madingam vyrams nieko daugiau neįtikėtinas nei kvietimas gauti" Black Tie "prašymą - pasinaudoti proga investuoti į kokybišką smokingą, kuris taps tikslinga ir truks ateinančiais metais - plonasluoksnės skraistės apykaklės modeliai stilius yra labai daug tendencijos.

Jei perkate savo pirmąjį smokingą, pasipriešinkite troškimui išpjauti ant velveto tukso ir pasirinkti mados vilnos modelį su nedideliu elastano kiekiu, kad jis būtų stipresnis ir patogesnis. Juoda, žinoma, yra svarbiausias pasirinkimas, tačiau midnight blue yra ypač universalus, ir jūs būsite nustebinti, kiek aprangų gali būti sukurta su tokia spalva kitomis progomis.

Galiausiai, nenuimkite kaklaraišties, pasirinkite blizgančią balta marškinėlę su pusiau išplėstine apykakle, kartu su lankeliu tame pačiame audinyje, kaip atlošas, išsirinkite blizgančią lakinės odos batą ir įklijuokite tą kvietimą į savo striukė kišenėje su pasitikėjimu. "

- Matthew Keighran, "HUGO BOSS Australia" generalinis direktorius

1/7

2/7

3/7

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą