Geriausios batai vyrams su dideliu asilu pėdomis

Anonim

Apsipirkimas batų niekada nėra labai įdomus, ir tai tik pablogės, jei visagalis prakeiks tau plačias kojas. Daugelis geriausių avalynės neatsižvelgia į skirtingas kojų plotis ir tas, kurios mums primena apie tai, ką dėvėjo mokyklos mokytojai. Pakanka pasakyti: ne elegantiškas. Taigi, norėdami suteikti tiems, kurie turi rotuondo drožles, mes išvalome internetinius gelmes, kad galėtume pasiūlyti dvidešimt geriausių plačiaformatinių batų, skirtų verslui, savaitgaliui ir treniruoklių salėje, taip pat kelis patarimus, kurie padės tave pakeliui. .

Kaip plati yra?

Tai ne visada universalus. Kiekvienas prekinis ženklas turi savo vidinį pavadinimą, kuris yra tinkamas, todėl jūs turite atlikti savo tyrimus savo svetainėje ar parduotuvėje, kad pasirinktumėte tinkamą. 2E yra populiarus plačios paskirties pavadinimas (kodėl tai ne 2W, mes nesame tikri), tačiau vis tiek turėsite atlikti papildomą koją, kad įsitikintumėte, jog jūs perkate batus, kurie nebus duodami su pūslėmis arba pasukite tavo kojos raudonos.

Eksperimentuokite su įvairiomis medžiagomis

Tai labai malonu, jei dirbate konservatyvioje įstaigoje, tačiau minkštesnės medžiagos apskritai tinka platesnėms kojoms labiau nei mažiau atlaidusios, brangios odos broliai. Medžiagos, pavyzdžiui, užuominės ir nubuko ruožas ir daugiau judėkite savo kojomis, net jei jie yra labiau įprastoje pusėje ir gali neleisti testo dirbti. Tai nėra dealbreaker nors batai, kuriuos mes įtraukė žemiau, puikiai tinka net patraukliausioms verslo aplinkoms.

Nepamirškite Con

Daugelis avalynės pardavėjų sukels senus siūlus, kad "odiniai batai tęsiasi", ir tai nėra visiškai melas - bet tai iš tikrųjų nėra svarbu. Net jei esate tingus, sentimentas šūdas, kurio kasdienis mankštas yra vaikščioti iš savo kabinos į biuro užkandžių barą, norint gauti "Twisties" krepšį, jūsų kojos per dieną išsiplės. "DJ" "tik truputį" jausmas gali sukelti skausmo pasaulį, važiuojantį autobusu, į išorinius priemiesčius po šešių vakarų.

Eiti į Cordwainer

Prieš paklausdami "koks pragaras yra virvutėlis?", Turėtume priminti, kad kai kurie vaikinai netinka bet kuriai batai, net jei jie labai tinka. Kad išvengtumėte lizdinės plokštelės, kelionių į podiatristų ir nepatogių lūpų, dėl kurių moterys jus vengs, galbūt norėsite sutaupyti šiek tiek pinigų (pvz., Shitload) ir sukrėsti batų pardavėją. Jie gali tilpti į spec, pridėti detalių, kurių negalite gauti bet kuria kita avalyne, ir suteikti jums malonų pasitenkinimą tuo, kad galėsite sakyti "pagal užsakymą", kai darbuotojai jūsų darbo vietoje klausia, kur perkate batus.

1/20

ASOS dykumos įkrovimas

Nebrangus stomperis, dykumos bagažas yra sunkiai įveiktas. Populiarėjęs Steve McQueen, jie jau seniai išradingi, atsitiktiniai pagrindai, kurie suteikia džinsus, chinos ir beveik viską, išskyrus barjerą ar tuksą. "ASOS" prekės ženklas yra prieinamas akmens zomšyje ir jums nebus kainuojamas daugiau nei penkiasdešimt dolerių.

2/20

ASOS Tan Chelsea Boot

Jei dykumos bagažas yra atsitiktinis avalynės karalius, "chelsea" bagažinė yra dūriukas, norintis jį išmesti. Paliesti protingiau, bet ne mažiau universalus nei dykumos bagažinė, "chelsea" batai puikiai tinka papuošti paprastus džinsus ir baltuosius marškinius. (Dirbtinė) zomša saugo dalykus atsitiktinai ir nesunaikins kojų po ilgos nakties ant plytelių.

3/20

Frank Wright Brogue

Juodi broliai Frank'o Wrighto užfiksuoti klasikinių brovingų priespaudus, nenukrypstant į Brunsviko Šv. Hipsterio teritoriją. Brogling - tai paprasta, mažiau versliška alternatyva paprastiems oksfordsams ar derbis, o aštuoniasdešimčiai dolerių - šiek tiek "muppet", kad pasakytų "ne".

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"