Geriausi produktai, skirtos poliruoti batai ir išlaikyti savo batus aukščiausios būklės

Anonim

Niekas niekada neturėtų ištverti bereikalingos poros. Ne tik batai nurodo, kokio tipo žmogus esate, jie taip pat gali nustatyti, ar jums laimės su tuo mieliu paukščiu bare.

Tai atveda mus į prarastą batų poliravimo meną. Ši praktika turi šiuolaikinę kariuomenės kilmę, kaip dalį kario drabužių standartų.

Pradžioje

Pirmojo pasaulinio karo metu batų drabužių gamyba buvo didžiausia, o kariams, norintiems padengti batus, reikėjo. Po karų batų lakas pateko į pagrindines kryptis ir buvo priimtas plačiajai visuomenei. Šiomis dienomis poliruotas batas laikomas mados teiginiu, kuriame nerijos spindesys ir blyškis spindi, o jo blizgus apdaila yra labiausiai pageidaujamas išvaizda tarp labiausiai įžvalgų vyrių. Batų blizgikliai dažniausiai būna vaško, tešlos ar kremo formų ir yra skirti apsaugoti batus, skatinti blizgesį ir pagerinti spalvą.

Daugelis karo laikotarpio prekių ženklų vis dar egzistuoja šiandien, gaminant produktus su daugybe originalių ingredientų, kurie taip pat yra tradiciškai pagaminti. Būtent šie prekių ženklai tinka seniems, dominuojantiems rinkoje ir laikomi geriausiais. Šiandien jie yra prekiniai ženklai, kuriuos turite žinoti, kad galėtumėte išlaikyti tavo ryškiausias kojas.

Shinola

Įžymi senovės frazės "Nežinote šaknų nuo" Shinola ", bendrovė nuo 1907 m. Taip pat gamina vaško avalynę. Populiari per karo kariuomenės kariuomenę pasaulinių karų metu, po amatų amatininkų lakai buvo pagaminti rankomis. . Jų parašas batų lakas užtikrina puikų blizgesį, hidroizoliaciją ir apsaugą. Įdomu tai, kad "Shinola" prekės ženklas pastebėjo populiarumą tarp "hipster" scenos, nes pradėjo gaminti odos gaminius, tokius kaip laikrodžių dirželius ir odinius žurnalus.

vyšnių žiedas

Kartu su kivi, Cherry Blossom yra dar vienas gerai žinomas batų lenkų ženklas. 1900 m. Pradžioje produktas buvo pagamintas brolių Dan ir Charles Mason iš noro sukurti laką, kuris tuo metu nebūtų nudegęs ir dažyti drabužius, kaip ir kiti produktai. "Cherry Blossom" yra geriausių metų avalynės priežiūros ir aksesuarų prekės ženklo laimėtojas, kuris per pastaruosius ketverius metus išaugo dvigubai daugiau nei metus.

Meltonian

Skirtingai nuo kai kurių batų lenkų prekių ženklų, "Meltonian" siūlo batų poliravimą daugybe spalvų su viskuo, nuo tamsių iki alyvuogių. Meltonian naudoja eterinius aliejus ir vašką savo polish, kad batų odos džiūvimas ir krekingo laikui bėgant. Jūsų batai ne tik suteiks puikų blizgesį, bet ir bus apsaugoti nuo elementų, tuo pačiu pratęsiant batų gyvenimą.

Angelus

Kalbant apie geriausius prekės ženklus, besilaikančius tradicijos, niekur nėra tokio tikrumo, kaip su Angelu. Angelus avalynė buvo sukurta Paul T Angelos 1907 m. Jo virtuvėje, ir šiandien prekės ženklas vis dar vyksta stipriai su savo anūku dabar prie vairo. Lenkijoje yra karnaubo ir bičių vaško, kuris lengvai naudojamas ir užtikrina blizgesį. "Angelus" avalynės ženklo avalynė atneša gyvenimą seniems batams, atkuriant spalvą ir išsaugant odą.

"Boot Black" Japonija

Per šį mažą "Pitti Uomo" prekės ženklo grožį mes suklupiame. Pagaminta Japonijoje, "BootBlack" siūlo daugybę alyvų, lako ir kremų bei aksesuarų, kad jūsų batai išliktų aukščiausios formos ir būklės.

Ir pagaliau.

Kaip lenkų savo batus kaip nuostabų bastardą

  • Žymėkite švarią skudurą ar rankšluostį ir padėkite jį batų laku, kad turėtumėte pakankamai darbo.
  • Kitas, ant grindų padėkite motiną arba laikraštį, kad lakas nematytų grindų.
  • Tiesiog paimkite lako pamušalo skudurėlio dalį ir įtrinkite ją į drabužių odą, užtikrinant, kad pirštas būtų švarus ir sausas.
  • Kai baigsite, toliau naudokitės poliru į batų visą, dirbdami visose batų srityse lygiai. Kai esate patenkintas blizgesiu, leiskite keletą minučių išdžiūti, kol nešiojate.

Voila. Šviesa ryškiai kaip deimantas, tu puikus bastard.

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis