2013 m. Geriausiai apsirengę ir stiliaus vyrai

Anonim

Gerai, ponai

.

tai yra akimirka, kai visi laukėte. Kai 2013 m. Pasibaigs, atėjo laikas susimąstyti per pastaruosius 365 dienas ir pagerbti geriausius metus apsirengusias vyrus. Šių metų sąraše yra aktoriai, sportininkai, siuvėjai, muzikantai, modeliai ir keletas vyrų, kurie uždirbo savo vietą tik tam, kad ten būtų kažkokia iš šauniausių kačių. Mūsų nominacijos stiliaus vyrams 2013 m. Yra šios:

Geriausias apsirengęs žmogus Nr. 1 - Patrick Grant

Patrick Grant nuėjo ilgą kelią nuo savo ungamorous pirmojo darbo Edinburge medienos kiemo. Savo ruožo siuvėjai "Norton & Sons" vieną kartą atsidūrė žemėlapyje, tapus kūrybiniu režisieriumi 2005 m., O bendrovė sukūrė Aleksandro McQueeno, Christian Louboutin, Mumford & Sons ir Edinburgo hercogą. 2013 m. Grantas buvo Glazgo Kaledonijos universiteto verslo garbės profesorius ir pasiekė mažą ekraną kaip BBC televizijos serialo " The Great British Sewing Bee" teisėjas.

Geriausias apsirengęs žmogus Nr. 2 - Tom Hiddleston

Staiga atrodo, kad niekur negalite eiti be jokio klausymo apie šį žavų Vestministerio gimimą. Tomas Hiddlestonas - arba tiesiog "Hiddles" - jo skirta paauglių gerbėjų grupė - šiais metais sprogo po žvaigždės komiksų herojaus "Loki" trijose "Marvel Studios" filmų dozėse. Kai nešiojau savo viršininko viršūnę, Hiddlestonas savo stiliui pristato prie "Armani" odinės striukės ir trijų dalių kostiumo, specialiai jam sukurto pats Giorgio. Laimei, Hiddleston turi daug savo plokštės 2014 m., Tai reiškia, kad mes turime daug daugiau baisių raudonų kilimų pasirodymų laukiame.

Best Dressed Man # 3 - Davidas Beckhamas

Taip, mes grąžinsime "Becks" sąrašą 2013 m. Sąraše. O tikrai, kas galėtų mus kaltinti? Jis ir toliau yra vienas iš geriausiai apsirengęs žaidime, metai po metų po metų. Buvęs Anglijos futbolistas šiais metais atliko keletą didelių pokyčių, įskaitant finalinio žaidimo per savo pastaruosius 20 metų karjerą gegužės mėnesį ir "Las Vegas Sands Corp.", kuris padėjo plėtoti viešbučius Singapūre ir Makajuje, tačiau vienas dalykas nepasikeitė: jis atrodė neįtikėtinai daro viską.

Geriausias apsirengęs žmogus Nr. 4 - Adomas Gallagheris

"Ne blogų dienų" skelbia Adomo Gallagherio "Twitter". Kieno nors kitam, mes pasakytume, kad tai pernelyg didelis. Dėl Gallaghero tai tik gali būti tiesa. Atrodo, kad vyriški drabužiai blogžerio niekada nėra ne dieną. Tik 22 metais "Gallagher" perėmė internetinę socialinę sritį savo stiliaus patarimais, tendencijų prognozėmis ir mados įkvėpimu. "Gallagher" yra visur - nuo "Twitter" iki "Tumblr", "Facebook", "Instagram", "YouTube", "Pinterest", prie savo asmeninės svetainės. Negalime laukti, kol pamatysime, ką jis ketina parengti 2014 m.

Geriausias apsirengęs žmogus Nr. 5 - David Gandy aka p. Nuosekliosios

Nors jis gali būti geriausiai žinomas dėl savo garsaus veido (ir kūno), Davidas Gandy yra stebėtinai gerai suapvalintas žmogus. Be to, kad vienas iš labiausiai ieškomų modelių planetoje, Gandy kalbėjo Oksfordo universiteto sąjungoje, išleido mobilią programą, dalyvavo diskusijų grupėje 2013 m. "Vogue" festivalyje, parašytą kaip " The Daily Telegraph" "Telegraph Man" gyvenimo būdo skyriuje, sutelktas į reklaminius ir mados filmus, ir tapo " Glamour" skaitytojų vienu iš "Sexiest Men of 2013".

Geriausias apsirengęs žmogus Nr. 6 - Eddie Redmayne

Tai buvo geri anglų aukštesnės klasės metai. Ir Tomas Hiddlestonas, ir Eddie Redmayne, aktorius, dainininkas ir modelis, kurie pelnė kitą vietą mūsų sąraše, dalyvavo Etono ir Kembridžo, tapdami tarptautiniu mastu pripažintomis aktoriais ir stiliumi. "Redmayne" modeliuojama "Burberry" (vieną kartą su "Cara Delevingne" modeliu) ir buvo pristatyta " Vanity Fair " kasmetiniame Tarptautiniame geriausiai apsirengusiame sąraše. Jis visada įspūdį, kad jo klasikinis britas laikosi vyrų stiliaus, nors jis vadina save "gana nežinojančiu apie madą" ir "spalvą".

Geriausias apsirengęs žmogus Nr. 7 - Jamie Campbell Bower

Jamie Campbell Bower yra vienas iš tų vaikinų, kurie daro tave žavi susižavėjimu ir tuo pačiu metu pajuodina ir pavydą. Jis yra sėkmingas aktorius (su vaidmenimis tokiose pagrindinėse serijose kaip " Haris Poteris" ir "Mirties relikvijos - 1 dalis" ir " The Twilight Saga" ) ir " The Darling Buds" grupės vyriausiasis atlikėjas ir buvęs "Select Model Management" modelis Londone. Jis taip pat sugeba atrodyti lygiai taip pat gerai, kaip ir hipster, grunge-y duds, nes jis yra apsirengęs raudonojo kilimo kostiumu. Kai kurie vaikinai gauna visą sėkmę.

Geriausias apsirengęs žmogus Nr. 8 - Pharrell Williams

Pharrell Williams turėjo neįtikėtinus metus. Jis buvo rodomas ant Dafto Punko "Smash-hit" ketvirtosios studijos albumo " Random Access Memories " dviem albumo geriausiais kūriniais "Get Lucky" ir "Lose yourself to Dance". Jis pagamino Miley Cyrus "antraštę pasiimantį naują albumą" Bangerz " ir pasirodė vienoje iš didžiausių dainų - "Blurred Lines" - kartu su Robin Thicke ir TI. Jis taip pat išleido pirmąjį pasaulyje 24 valandų muzikos video ir neseniai buvo nominuotas septynioms "Grammy Awards", įskaitant metų gamintoją. Ar mes paminėjome, kaip jis elgėsi viską?

Geriausias apsirengęs vyras # 9 - Lapo Elkann

Lapo Elkannas gali būti ypač originalus pasirinkimas geriausiai apsirengusiam sąrašui, tačiau kai kurie dalykai yra tradicijos priežastis. Niujorke gimęs itališkas verslininkas, buvęs "Fiat" rinkodaros vadybininkas ir dabartinis "Ferrari" konsultantas, atsakingas už išskirtinę Ferrari "Tailor Made" programą, žino, kaip dėvėti drabužius. Šiais metais jis bendradarbiavo su Karl'u Lagerfeldu už "Italia Independent" prekės ženklo akinius ir įtraukė bendrovę į Milano vertybinių popierių biržą. Lėšos bus naudojamos siekiant padidinti savo akinių vertybių pardavimus Europoje ir Šveicarijoje.

Geriausias apsirengęs žmogus Nr. 10 - Nathan Stewart-Jarrett

Nathan Stewart-Jarretto žvaigždė vis dar gali augti, bet mes jau esame didžiuliai jo stiliaus jausmo gerbėjai. Anglų aktorius ankstyvą sėkmę nustatė kaip vieną iš E4 "BAFTA" laimėjusios dramos žvaigždžių, apie nusikaltėlių grupę, kuri įkūrė viršvalis audros metu, Misfits. Jo sėkmė ekrane yra gerai nusipelno, tačiau mes manome, kad iš tiesų jis išsiskiria iš jo požiūrio į madą. Ponas Porteris sutinka - šiais metais jis buvo įtrauktas į svetainės "Šią savaitę aš dėvoju" funkciją, pateikdamas patarimus apie tai, ką dėvėti ir jo mėgstamiausius "London" taškus.

Best Dressed Man # 11 - Lino Ieluzzi aka p. Pitti

"Lino Iuluzzi" įspūdingas itališkas stilius padarė jį visur garsiausių fotografų ir blogų kūrėjų. Rasite jo nuotrauką, apsiaustą ant "The Sartorialist", kur galima pamatyti, kaip jis rado savo parašo dvigubo brezento švarkus ir vienuolio dirželio batus. Tai, kas daro "Milano" mėgstamiausio "Al Bazar" parduotuvės savininką, tokia ypatinga yra tai, kad jis nėra modelis, aktorius ar socialistas, apsirengęs stilistai

.

jo stilius yra visas jo savybes, ir jis uždirbo jam slapyvardį "Pitti meras" iš Amerikos GQ .

Geriausias apsirengęs vyras # 12 - Justinas Theroux

Šiomis dienomis Justinas Theroux pasireiškia daugybe reklamos, nes Jennifer Aniston saldainiai yra rankos, tačiau tai nėra to priežastis, dėl kurios jis uždirbo paskutinę vietą mūsų sąraše. Jis ne tik sėkmingai dalyvavo kaip aktorius, režisierius ir scenaristas, tačiau Theroux taip pat įspūdavo savo "Badass biker" stiliumi. Nedaugelis vyrų gali padaryti blogą berniuką atrodo gerai. Žinoma, jis žino, kaip atverti "A" sąrašo komplektus svarbiausiems renginiams, bet kur jis tikrai šviečia - jis yra maištingas, dažnai juodas ir dažnai odinis, gatvės stilius.

Žiūrėkite, kas sukūrė mūsų 2012 sąrašą čia.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier