Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Justinas Timberlake, Donaldas Gloveris ir Tomas Hardy

Anonim

"Auksiniai gaubliai" apvyniojami dar vienerius metus, taigi kai kurie šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai žaidime.

Holivudas paruošė šilumą su smokingo sezono metu, tačiau nenorėjome, kad šiandienos leidimas būtų visiškai skirtas jam. "Post show" įvykiai ir žmonės, skraidantys taip pat reiškia, kad tikra mados buvo užfiksuoti su vyrais, tokiais kaip Ryan Gosling, Andrew Garfield, Tom Hardy ir dainininkė SOHN, kurie visi priėjo prie kitų įsipareigojimų, kurie nebuvo įtraukti į apdovanojimus.

Atgal į "Golden Globe" grandinę buvo nemažai nugalėtojų, o mes surinkome Donal Glover už jo pasirodymą rastą rudą smokingą kartu su šeimininku Jimmy Fallon ir reguliariu Aaronu Taylor-Johnsonu.

Jeremy Renner taip pat siaustėsi ten su mėlyna aksominė smokingas, pagamintas šaltesniems sezonams ant raudono kilimo.

Gerai išdėstyti dalykai yra Justinas Timberlake su jo žmona Jessica Biel, kurie šiandien laikomi Holivudo autoriniu atlyginimu ir turi temas, kad būtų galima tai padaryti.

1/9

Justin Timberlake

"Timberlake" kartu su savo žmona Jessica Biel vadovavo klasikiniame angliškame kostiumo komplekse su šviesos langais. Išvaizda dar labiau sustiprinta megztu burgundiniu kaklu. Paprasta, elegantiška ir nepriekaištinga.

2/9

Andrew Garfield

Po to, kai padarysite su Ryan Reynolds ir pokalbių šou priimančiosios Stephen Colbert, jūs manote, kad "Garfield" sustos akimirksniu. Deja, tai nebuvo atvejis, kai "Garfield" pasirodė savo paskutinėje premjeroje tamsiame ansamblyje, kuriame yra puikus sluoksnis.

3/9

Aaron Taylor Johnson

"Kick-Ass" aktorius atvyko į "Golden Globes" klasikinį juodąjį tuksą ir paliko apdovanojimą. Tai laimi abiejuose frontuose.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens