Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Markas Ronsonas, Ryan Reynolds ir Lucky Blue Smith

Anonim

"ICYMI", šią savaitę JK pop-elitas sugriovė raudoną kilimėlį kasmetiniam "BRIT Awards" apdovanojimui. Skirtingai nuo kitų formalesnių ir galbūt užkietėjusių, apdovanojimų naktų, "BRIT" pasiūlė tinkamus, stilingus ir pareiškimus priimančius vaikus, kad galėtumėte pasigrožėti ir įkvėpti.

Velso aktorius Lukas Evans išleido stilingus praeities išvaizdus giliai mėlyna 3-jų dalių, įskaitant pasagos liemenę, o Markas Ronsonas, vienos krypties Liamas ir Luisas bei modelis Lucky Blue Smith privertė mados riziką pop spalvomis, derliaus detalėmis, tekstūrais ir modeliais.

Tačiau tai buvo ne apie BRIT. Ryan Reynolds, dar žinomas kaip naujasis mėgstamiausias superherojus, savo kakavos gatvės stiliu atrodė nepakankamai švelnus chinose ir sportinėse slydimo formose. Nikolajas Coster-Waldau suviliojo atsipalaidavęs tamsioje vilnonių švarkų juostoje ir ištiesė kaklaraištį "NYC premjeros" Dievo Egipte ".

Nesvarbu, koks klasikinis ar kietas, atėjo laikas atkreipti dėmesį į ponius.

1/6

Lukas Evansas

Velso aktorius ir dainininkas Lukas Evans į BRIT Awards pasirodė giliai mėlyname trijų dalių kostiumyje, kuriame yra klasikinė pasagos liemenė, dėmėtoji kaklaraištis ir kišenės kvadratas.

2/6

Lucky Blue Smith

Šviežias JAV modelis Lucky Blue Smith įrodo, kad blondinėse juostose BRIT apdovanojimai yra daug maloniau, kai juodos spalvos raudonos spalvos šlepetės, juodos plonos formos kelnės, patentuojamos batai ir puikiai nelygūs plaukai.

3/6

Markas Ronsonas

Markas Ronsonas ir toliau pažeidžia visas taisykles su savo vintage mados jautrumu. Dėl "BRIT Awards" p. Uptown Funk nuvyko į dvigubą patikrinimo švarką ir dviejų taškų "Gatsby" batus.

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą