Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Liam Hemsworth & Chris Brown [06.11.15]

Anonim

Pasibaigus savaitės įvykiams per visus įpročius Halloween kostiumų nuotraukas mes esame labai sužavėti pastangomis apsirengti - ypač iš "Celebrity Contingent".

Bet ten nebus vampyrų, vaiduoklių ir keistos Cat In The Hat pasirodys mūsų 12 geriausiųjų vyrų sąraše. Vietoj to, vyno spalvos kostiumai - "Wiz Khalifa" ir "David Hart" priežiūra - buvo pasikartojantis motyvas, kuris turėjo būti išskirtas iš pasipiktinęs persų spaudos padažo, kuris užsidegė "Hampton Bowles" dvigubą "Givenchy" dėvį CFDA Gala Vakarienė.

Berlyno "Hunger Games" premjera pasirodė, kad Josh Hutcherson ir Liam Hemsworth patys žiūri į savo populiariausius dalykus, pasirinkdami aštrius vienguba kostiumus su skirtingais tradiciniais juodais.

Atstovaujantis atsitiktinai kietas, Justinas Theroux ir Chrisas Brownas paėmė į LA miestą, dainininkė suklota dvigubu džinsu Balmain vakarėliui - ne tik mėlyname indigo, bet ir džinsinio pilkos spalvos atspalvių.

Paspauskite skaidrių peržiūrą geriausiai apsirengusiems savaitgalio įžymybėms vyrams.

1/12

Gabriel Kane diena Lewis & David Hart

Dizainerė Hartas yra tonaliai skirta mėlynioms, vilkinčioms vėžlių kobalto striukę, šalia jo "Mulberry" žakardinio smokingo kūrimo, kurį dėvi "Day-Lewis".

2/12

Dougie Poynter

"Poynter" pritraukia ilgą vilnos žirklės kailį ir vaško džinsus. Jis keičia savo piktžolių smėlio užuominą juodos odos batus, paliekant žemiškus tonus drury fedora.

3/12

Hamish bowls

Modelio redaktorius akinasi "Givenchy" kostiumą, kaip niekas kitas. Išdegintos oranžinės spalvos persų spausdinimo kelnės drąsiai įtempia ant siuvimo.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]