Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Lewis Hamilton, Aziz Ansari ir Orlando Bloom

Anonim

Iš raudonų Kanados kilimų ir fotokamerų iki Niujorko gatvių ir "LAX" terminalų šią savaitę labiausiai apsirengę Holivudo garsenybės vyrai mus išmokė visiems vertinga pamoka nešiojamuoju padažu ir mažomis detalėmis, kurios gali atrodyti formaliai. atsargų standartas rimtai stilingas.

"F1" vairuotojas Lewisas Hamiltonas niekada nepraleido savo stiliaus teiginių. "Orlando Bloom" eksperimentavo su gėlių segtuku ir "Master of None". Jis pasirinko apvalias atspalvių, aptrauktų apykaklių ir kilimėlių ant raudono kilimo Kanuose, o " už mėlyną užkietėjį bombonešį ir klaipėdiečių jo "Netflix" atrankoje.

Dėl labiau įprastos dalykų pusės Chrisas Pine nuvyko į sportines kailius, o "LAX" ir "Brooklyn Beckham" dangtelis pasirinko tą patį terminalą, o "Macklemore" sujungė velvio marškinius su zizguoto bateliu ir perplėšė džinsus į savo kelią į Jimmy Kimmel, įrodydamas, kad laikosi tai klasikinis jūsų atostogų metu yra tokia pat svarbi, kaip ir jūsų stilius dėmesio centre.

1/6

Lewis Hamiltonas

Raudonojo kilimo kirminas Kanuose, F1 lenktynių vairuotojas Lewisas Hamiltonas keičia savo reikmenis su puošia apykakle, apvaliais atspalviais ir liežuviais.

2/6

Aziz Ansari

"Nepriklausomo meistro" Azizas Ansari išlaiko atvėsti jo "Netflix" atrankoje mėlyname suede bomboneše, rudiose kelnėse ir slaptose rankose.

3/6

Macklemore

"Macklemore" žingsniai, skirti "Jimmy Kimmel Live" stiliaus rinkiniui, dėvėti didžiulę mėlyną velvju marškinę, džinsus ir įdegę zomšos batus.

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis