Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Colinas Farrellas ir Pierce Brosnan [16.10.15]

Anonim

Kadangi rudens lapai šią savaitę sumažėjo, įžymios vyrų surinko savo "Eglių" parduotuves (jų pastatė vasarą); kaip temperatūra nukrito, išpakuokite storą vilnonį audinį.

Šį sezoną atsinaujinusių klasikinių kostiumų medžiagų tendencija, eglutė papildė tekstūrą ir aštrių siuvimo matmenis - matėme dūminiame tris krepšinį Jay Williams ir aktorius Andre Holland.

Violetiniai kostiumai - pagalvokite apie kiaušialąsčius, šilkmedžius ir marsalą - buvo antroji siuvimo tendencija su stiliaus blogo berniuko Colin Farrell ir freskomis iki Dereko Blasbergo.

Tačiau šios dienos odos suknelės batai buvo šios savaitės išrankių trikotažas: Mayer Hawthorne ir Jonas Bell Pasht sidabrinės derbis buvo baltos spalvos su kremu ir smėlio spalvos kontūru.

Oi, ir Pierce Brosnan mums visiems parodė, kaip lengvas stilius gali būti - sruoginta lino marškinėlė, tamsiai ruda saldainiai ir odiniai dygsniai. Mums reikia atostogų.

1/12

Andre Holland

Vienuoliukas švarkelis su rudais mygtukais puikiai pavaizduoja aktoriaus "Eglutę".

2/12

Colin Farrell

Sukilėlių aktorius į Londono kino festivalį paverčia šilkmedžiais.

3/12

Derek Blasberg

"Vanity Fair" mados redaktorius dalyvauja "Chanel" parodoje vasaros tinka slyvų kostiumas su subtiliu blizdu nakties glitz. Violetinė marškinėlė, atvira kaklelyje, yra puiki spalva, apsauganti odos batus.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]