Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. David Beckham, Eddie Redmayne ir Chris Hemsworth

Anonim

Šį savaitę pasaulio geriausieji apsirengę vyrai tapo netinkamiausiomis pasaulio stiliaus teniso turnyrais.

Buvusi JK, pasirinkimas pagal kostiumų spalvą taip pat buvo netikras, tamsiomis spalvomis visose blizgančiose spalvose ir kombinacijose. Svarbiausia pakuotė buvo, žinoma, ponas Davidas Beckhamas, kuris atnešė šiek tiek vyriško nuojaus jo karinio jūrų laivyno ansambliui, kuriame išsamiai aprašyta žudikas.

Nepamirškite, kad Eddie Redmayne vilkėjo Oksfordo pilką, Jude'o įstatymą, kuris buvo dvigubai gilus vidurnakčio mėlynos spalvos kostiumas kartu su buvusiu "Formulės 1" čempionu Nikosu Rosbergu, kuris nuėjo labiau konservatyvų maršrutą su "tamsiaisiais" ir "žaliais" poromis. Roger Federeris taip pat parodė savo žiniasklaidos pareigas klasikiniame juodame kostiume, kuris yra kaip knygos laureatas.

Už teniso ratą Chrisas Hemsworthas parenka savo kostiumo išvaizdą "TAG Heuer", o "Conor McGregor" ir "Floyd Mayweather" tęsė pasaulinę reklaminę kelionę pagal savo stilių. Mūsų garsiausias ir drąsiausias gatvės stiliaus grotuvas šią savaitę? NBA Russell Westbrook, kuris keistai sugeba nuimti dvigubą džinsą su svarbiu pranešimu. Ne visiems, bet jis gauna taškų už tai, kad padovanotų jam tinkamą kreką.

1/7

David Beckham

Beckhamas vėl jį turi klasikinis kostiumas su žudikliu.

2/7

Eddie Redmayne

Aktorius toliau parodė pasauliui, kodėl jis yra britų lieknas fitneso karalius.

3/7

Jude Law & Nico Rosberg

Šūksniai buvo stiprūs tarp šių dviejų žvaigždžių jų atitinkamame žaidime. Tas pats nutiko su savo įstatymais, kurie pasirinko dvigubą krūtinę, o Rosbergas nuvyko į tradicinį kostiumą.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės