Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Anonim

Kitą savaitę žemyn, o tai reiškia, kad laikas susipažinti su geriausia vyrų mados atrodo švieži iš gatvių ir raudonų Holivudo kilimų.

Šį savaitę buvo gražus formalus ir atsitiktinis atrodo. "Styling gatvėse stiliaus buvo Bradas Goreskis apkarpytais kelnais ir bomberiu, Brooklyn'u Bekhemu" LAX "savo pasirašytu plačiu skudurėliu ir patikrino" Vans "ir" Biebs ", siūlančius didžiulį užuominą su bombonešiu, perplėtusius džinsus ir naują trumpesnę šukuoseną savo" Billboard Music Awards "spektaklyje.

Ant raudonų kilimų visame pasaulyje taip pat buvo daugybė vyrų stiliaus įkvėpimo. Ar Arnettas sukrėtė pilkąjį kostiumą "Ninja Turtles" premjeroje, o p. Robotas Rami Malekas nuvyko į rudą, o Azizas Ansari surengė dvigubą "Peabody" apdovanojimų apžvalgą.

Nesvarbu, ar jūs eksperimentavote su spalvotu puošniu vaizdu ar keičia savo aksesuarą ir viršutinį drabužių žaidimą gatvėje, atėjo laikas imtis mados rizikos naujam sezonui.

1/6

Ar Arnettas

Juokingas vaikinas Will Arnettas pasirodė "Ninja Turtles" premjeroje šviesiai pilkame kostiume, pridedant rudos suknelės batus ir atvirą baltu marškinėlių ir vėžlių atspalvių kišenę už nepakankamą eleganciją.

2/6

Rami Malek

Mr. Robot, Rami Malek visada pateikia stiliaus teiginį apie raudoną kilimėlį ir "Peabody" apdovanojimai nėra išimtis. Žvaigždė išvyko už rudos spalvos kostiumą su apykaklės marškinėlėmis.

3/6

Bradas Goreskis

Bradas Goreskis mums parodo, kad gatvės stiliaus nereikia būti nuobodu. Garsus stilistikas nuėjo į šiuolaikišką banglentininką, apipjaustytą bambuką ir bronzą.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės