Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Pharrell Williams, Max Greenfield & Aaron Paul

Anonim

Šią savaitę augančios žvaigždės ir pagardintos stiliaus piktogramos iš Holivudo ir už jos ribų parodė pamoką, kad galėtume lengvai atrodyti iš stalo.

Max Greenfield, Pharrell Williams ir Sacha Baron Cohen įleido tam tikrą klasę į savo labiau atsipalaidavusią išvaizdą, būti sneaker ir kostiumas Combo, elegantiškas patikrinti paltai ir chinos ar odos bombonešis ir brogues.

Kita vertus, "Casper Smart", "JJ Abrams" ir "Aaron Paul" linksmino su formaliu dėvėjimu. Metalinės blizgesys ir tamsios spalvos kostiumas paėmė didžiausią dėmesį, o aksesuarai, tokie kaip dviejų tonų suknelių batai ir stori apvaduoti stiklai, taip pat išlaikė įdomus ir žaidimus.

Tai yra visa tai, kad šį sezoną vyriški drabužiai gali būti naudojami dirbant ir sportuojant.

1/6

"Casper Smart"

"J-Lo" išspausti "Casper Smart" "The Perfect Match" premjera "Casper Smart" pasižymi danišku pilka kostiumu, kuriam būdinga mados rizika, naudojant dviejų toninių skardines ir rudas sukneles.

2/6

Pharrell Williams

Karalius stilius, Pharrell Williams sėdi pirmajame eilutėje Chanel rudenį / žiema 2016/2017 šou elegantišką patikrinti paltai, įdegio kelnaitės ir naujus balinimo blondinai plaukus.

3/6

Max Greenfield

"Naujoji mergina" Schmidtas atrodė dapper, palikdamas savo viešbutį Niujorke pilku kostiumu, kelnaitėmis ir sportbačiais.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą