Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Aziz Ansari, Chris Pine ir Nicholas Hoult

Anonim

Nepriklausomai nuo to, kur esate pasaulyje, jūs turėsite gerai įsitvirtinti naujame sezone, bet ar jūsų drabužių spinta yra besikeičiančios temperatūros atspindys? Jei jums reikia šiek tiek garderobos įkvėpimo, jūs atėjote į tinkamą vietą.

"Star Trek Beyond" premjera buvo nuskaitymo su raudonomis kilimėlių stiliaus žvaigždėmis. Chrisas Pine nusileido ant blizgančio dvigubo brezento (vėl dar kartą), John Cho sukūrė purpurinį pledų numerį ir Zachary Quinto pakeitė jį giliu slyvų kostiumu su įdegiu apsirengusiais drabužiais ir "futuristiniu" spausdinimo kaklaraiščiu.

Kitose vietose esančiuose raudonuosiuose kilimuose Azizas Ansari ištiko paprastą šukuoseną, suklastotą rūbų marškinius, apipjaustytus šonus ir keletą rimtai atvėsusių liejamųjų. Nicholas Hoult laikė jį klasikine gilia medžio anglių trikotažine kostiumu ir Olly Murs parodė mums, kaip tinkamai atlikti vasaros stilius. įspaudintas bombonešis ir apvalūs stiklai.

1/6

Nicolas Hoult

A24 "Equals" premjera "J-Law ex ir kolegos aktorius Nicholas Hoult pasirinko giliai medžio anglių trijų dalių skaičius su slacksted atgal plaukai.

2/6

Zachary Quinto

JK "Star Trek Beyond" premjera suteikė daug mados įkvėpimo ir Zachary Quinto nebuvo išimtis. Aktorius pasirinko slyvų kostiumą su rudais suknelės bateliais ir mėlyna ir juoda spausdinimo kaklaraištis.

3/6

Chris Pine

Damnas, Chrisas Pine, vėl juk su savo dvigubo dydžio kostiumo striukėmis. Aktorius nuvyko už saugų pažvelgti į "Star Trek Beyond" premjera, pridedant kišenės kvadrato ir atlošo pin už sidabrinės lapės cool.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje