Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. "Weeknd", "Alexander Skarsgård" ir "Zac Efron"

Anonim

Šią savaitę žemė buvo gydoma daugybe raudonojo kilimo mados įkvėpimo su "Star Trek", "Tarzan" ir "Mike'u ir Dave'u reikia vestuvių datų" premjera, tačiau iš centro taip pat buvo daugybė stiliaus teiginių ir kai kurie iš mūsų mados mėgėjams visame pasaulyje.

Aleksandras Skarsgårdas pirmąkart pasirodė "Tarzano" premjerui vienašališkai ir išmokė mums visą pamoką, kaip dėvėti tinkamą kostiumą. "Zac Efron" šiek tiek pasitraukė iš "status quo" subtilaus juostos spausdintame numeryje "Mike ir Dave" premjeroje, o Chrisas Pine tęsė savo meilės romaną su dvigubomis blazeriukais "Star Trek Beyond".

Gatvės stiliumi pasibaigus spektrui, The Weeknd "Abel" sukrėtė baltus džinsus ir sportinius bateliai su juodos marškinėlių švarkeliu, Jasonas Stathamasas sukrėtė laivyną laivyboje su odiniais dygsniais ir Zachary Quinto įrodė, kad vaikščiojimas su gatvėmis visada turėtų būti madingas dalykas apipjaustytuose Kinijoje, mėlynas polo ir nėrinių pakabukas.

1/6

Zachary Quinto

Aktorius Zachary Quinto savo šunų pėsčiųjų stiliumi puošia įdegio žiūronus, mėlyną polą ir nėrinius.

2/6

Savaitgalis

"The Weeknd" "Abel" turi savo gatvės stilius, juodą marškiniai, balti džinsus ir sportines kailius.

3/6

Aleksandras Skarsgårdas

"Tarzano" premjeroje Aleksandras Skarsgårdas moko mus visą pamoką, kaip užtvirtinti tinkamą juodą kostiumą, pridedant kišeninę kvadratą šiek tiek papildomai.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]