Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Edis Redmaynas, "Skrillex" ir "Diplo"

Anonim

Apdovanojimo ceremonija po apdovanojimo ceremonijos (ir kartais filmo premjeros) išlaikė geriausius apsirengusius savaitgalio vyrams madingais pirštais.

Amerikos muzikos apdovanojimai "Wiz Khalifa", "Diplo" ir "Skrillex" išprovokavo žvaigždes. Londone ir "British Fashion Awards" šventė bombų švelnumas ir prestižas su David Gandy, "Lucky Blue Smith" ir neįtikėtinu lenktynininku Lewisu Hamiltonu, kuris gražina lapų užpildytą raudoną kilimėlį.

Eddie Redmayne vėl buvo "The Danish Girl" kino premjera labai britų tartano kosmete, bet tai buvo "The Big Short" premjera Niujorke, kurioje pamačiau stiliaus piktogramą Ryan Gosling, be abstraktų spaudinių, šalia šaltų atspalvių Brad Pittas.

Paspauskite skaidrių peržiūrą geriausiai apsirengtiems savaitės vyrams.

1/12

Charlie Puth

Jaunasis dainininkas lanko AMA pastelinės rožinės eglutės kostiumą. Tiesiog saldus su traškia balta marškinėliai ir nesenstančiais juodais batais.

2/12

David Gandy

Šis modelis dalyvauja Britų mados apdovanojimuose dažniausiai klasifikuojamų smokingų: matinės juodos spalvos su storu šilko skaros liemuo, keičia liemenėlę, skirtą verslo kaklo daliai.

3/12

Jason Donovan

Ilgas kelias nuo Ramsay gatvės, Donavanas - juoda alyvuogių sportinė striukė ir pilka plovimo džinsai - Bretono marškinėlių juostelė, subtiliai suderinta su azure mėlyna kišenė. Vasara rudenį.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą