Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Jeremijas Pivenas, Ryan Reynolds ir Ewan McGregor

Anonim

Surinkite vaikus, atėjo laikas įgyti stilingą mokymą iš šios savaitės geriausiai apsirengusių vyrų pasaulyje.

Šios savaitės stiliaus Dievai buvo galingi, kai didieji vardai, tokie kaip Ryan Reynolds, Jeremy Piven, Ewan McGregor ir Joe Jonas, viską parodė savo kietesniuose siūluose.

Gerai iškepdamas dalykus, tai yra Jeremy Pivenas, kuris šią savaitę iš tiesų du kartus pasirodė dėl jo geros suknelės išraiškos tiek apie miestą senelės marškinėlėje, tiek debiutavus "Haute Living" viršelį "Haute Living" žudikių lango kostiumas.

Toliau turime daugybę metų kietą tėvą, kuris atsisako "Dad Bod" gauti geriausius iš jo. Reynolds savaitgalį reguliuoja alyvuogių švarką, sluoksniuotą per paprastą baltųjų tešlą ir suporuotą su sumontuotais smėlio spalvos šonais. Mesti porą nerd berniukų specifikacijų ir pokalbių, ir jūs turite vieną iš kietiausių kolegijų nebaigusių tėvų, kada nors supratau.

Nepamirškite šią savaitę būti oficialiomis Aaron Taylor-Johnson ir Ewan McGregor poromis. Pastaroji pasirenka, kad "Taylor-Johnson" pasirenka "baltuosius" metodus, o "Taylor-Johnson" suklupa užsegtą marškinėlius su karštais kelnais ir užuominėliais - lengva laimėti spintelės žaidime.

Kitur mes turime eklektišką drabužį Joe Jono, kuris plaukioja su jaunos vyrų vėliavomis visame mėlyname aprangoje, kuris yra toks pat kaip "Amerikana". Džinsinis striukė su išsamesnėmis detalėmis? Tu supratai tai.

Santykiniai naujokai Jimmi Simpson ir Simon Quarterman taip pat prisijungia prie šios savaitės klasikinių klasikinių kostiumų.

1/8

Jeremijas Pivenas

Neleisk paprastumo tylėti. Entourage "Jeremy Piven" žino, ką jis daro, ir kaip suporuoti vyrų pagrindus, tokius kaip senelių marškiniai.

2/8

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds yra ekspertas, kuris išryškina jo išvaizdą iš paprastų kūrinių. Įrengtos chinos, baltos konversinės sportinės šlepetės ir alyvuogių švarkelis - tai viskas, ko reikia, kad ištraukti šį protingą atsitiktinį išvaizdą.

3/8

Joe Jonas

Mėlyna, atrodo, yra nauja šio brolio Jono brolis. Jei ketinate eiti mėlyna viską, sumaišykite jį su tonaliais gabalais, kad atrodytų ne "Intel" vaikinas.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]