Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ryan Seacrest, Tom Hiddleston ir Nicholas Hoult

Anonim

Klausyk, draugai. Jei šį sezoną dar nesudarėte mėlynojo šautuvo ar poros naujų sportinių šukuosenų, tai jūs turite šiek tiek pasistengti. Tai, žinoma, eina per Holivudo garsiausius vyrius.

Šią savaitę viskas buvo apie protingus atsitiktinius išdidėjusius išvaizdus, ​​netgi didžiausių lazierių bastardai galėjo nutildyti. Nicholas Hoult suporavo kamuoliuko marškinėlę su klasikiniais baltais "Chucks" ir "RayBans", "Ryan Seacrest" sujungė zomšinį bombonešį su pledais ir Michaelą B. Jordanas pasirinko nepakartojamą spausdinimo džemperį su "Comic Con" pistoletu.

Išvykimas iš raudonų kilimų ir prabangių savaitės įvykių buvo mūsų gatvės stiliaus herojai. "Benediktas Cumberbatch" šūksdavo ramią šlepetę su "LAX" perduodama skrybėlę ir atspalvius, o Tomas Hiddlestonas taip pat praleido savo parašo sportišką mėlyną numerį su pilkomis zuikinėmis dykumos batukais ir, galiausiai, Joe Jonas kovojo su gerbėjų gerbėjais daugiau kamuoliukų geometrinio spaudinio marškiniai ir kepurės.

1/6

Nicholas Hoult

Aktorius Nicholas Hoult dalyvavo "Giffoni" kino festivalyje, kuriame buvo beprotiškai elegantiškas juodų kelnių ansamblis, kameros marškinėliai, klasikiniai baltos spalvos Chuck Taylors ir plyšių "RayBans" pora.

2/6

Ryan Seacrest

Tai nėra Ryan Seacrest pirmasis rodeo. NBC olimpinėse žaidynėse atidarymo ceremonijoje TV asmenybė pasirinko užuominą, mokamą marškinėlę ir sportinius batelinius.

3/6

Benediktas Cumberbatchas

Benediktas Cumberbatch išlieka velniškai gražus tranzitu LAX, atsipalaidavusiomis žnyplėmis, dryžuotomis kelnais, sportinėmis slidinėjimo tortomis ir apatine skrybėlėmis.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje