Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Idris Elba, Chris Evans ir Charlie Hunnam

Anonim

"Holivudo" dainuojantys vyrai šią savaitę neįsileidžia pagrindinėmis kino premjromis, susietomis su reklaminiais turais, kuriuose pateikiami geriausi žaidimai.

Jei tai vyriškos drabužių spinta, tuomet atrodys ne toliau nei čia, kad įkvėptumėte. Pirmasis - legenda, Idris Elba, kuriam D'Marge buvo malonu kai kuriuos pokalbius grįžti.

Šiuo metu "007" kandidatas pasirodė neseniai įvykusiame "raudonojo kilimo" renginyje, kuris šokinėjo vieną iš šiuolaikinių kietųjų gatvių rinkinių ansamblių.

Visa tai atsitinka prie Elbos lengvumo spąstų, susietų su kai kuriais senais britų stilius ("newboy" dangtelis) kartu su šiuolaikinėmis temomis, tokiomis kaip bombonešis ir geometrinis aukšto viršaus spausdinimas. Ir niekada nepamirškite akinių nuo saulės durų. Kadangi Idris Elba.

Kitoje reklamos schemoje mes turime Chrisą Evaną, suteikdami "Captain America" ​​korporacinį nugarą gerai įrengtame klasikiniame pilkame kostiume, o Pierce Brosnan pasirenka daugiau nuleistos vidurnakčio atspalvio.

Šį savaitę iškilo žvaigždė Charlie Hunnam ir Robertas Pattinsonas, kurių pasirodė jų naujausias filmas "Z prarastos miesto" .

Tiems, kurie atrodo arčiau, apgaubta tamsiais kostiumais, taigi tie, kurie žiūri arčiau, pastebi subtilius Pattinsono ir Hunamo audinius, kurie iškelia jų išvaizdą į kitą lygį.

Galiausiai turime Vin Diesel, serijos tęsinio kūrimo priemonę, kuri yra reklamos schemoje " Fast 8". Jūs retai rasime didelį vaikiną kaip "Diesel" kostiumas, bet šį kartą jis buvo Paryžiuje, todėl šiek tiek reikia išvalyti. Jis taip pat padarė labai gerai, kai pamatė atrodantį, tačiau gerai pritaikytą kostiumą.

1/6

Idris Elba

Popieriaus berniukas, kartu su šiuolaikinėmis temomis, tokiomis kaip bombonešis ir geometrinis aukšto viršaus spausdinimas, daro tai Elbos stiliaus išvaizda.

2/6

Chris Evans

Pasirinkite pilkąjį teisingą kelią. Chrisas Evansas yra klasikinis pilkas kostiumas, kuriame yra tik tinkamas lenkų kiekis.

3/6

Pierce Brosnan

Ex-007 Pierce Brosnan gali būti labiau griežtas atgal šiomis dienomis, bet jis apima jį gerai kartu su padoraus kostiumas kolekcija ir tėtis swagger.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje