Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Mark Ruffalo, Jeff Goldblum ir Harry stiliai

Anonim

Šią savaitę mums pristatė du kraštutinumai iš madingų Holivudo žmonių.

Vienas iš jų: išbandytas ir išbandytas be rūpesčių ir išvaizda, kurį demonstruoja raudonojo kilimo staniai Matt Damon klasikiniame juodajame kostiume ir kaklaraištyje bei Marko Ruffalo stilingame angliškame ansamblyje, cementuojant sidabrinės lapės būklę ir įrodant gerą stilių, nereikia būti garsu ar gudriškas.

Ir du: atrodo iš mūsų mėgstamiausių mados sukilėlių, pavyzdžiui, iš Jeff Goldblum apipjaustytų hipster slapukų ir kojinių išvaizdos, Andy Samberg "cool tėtis" pasirodymas, Jason Sudeikis "visų juoda viskas pareiškimas ir lengvas" Harry Styles "Brit rocker Combo.

Nesvarbu, ar esate vienas, kad spalvos linijomis, ar ne, šią savaitę buvo gausu su vyrų stiliumi įkvėpimo, pasirengusių išplisti iš raudono kilimo ir į savo drabužių spinta.

1/6

Jason Sudeikis

"NYC" Vinyl "premjera, juokingas vyras Jasonas Sudeikis įrodo, kad visko-juoda-viskas tendencija gali padaryti stebuklus, ypač kai pora puošia. Sudeikis, svajonės žmonos Olivijos Wilde pusėje, sportuoja juodos odos baikeriu per juodą marškinėlę ir kelnes ir atlieka išvaizdą su klasikiniais nėrinių paketais ir nepriekaištinga grožiu barzda.

2/6

Matt Damon

Su tokiu didžiuliu ir gerbiamu darbo kūnais, Mattui Damonui nebereikia nerimauti ir įtikinimų. Pasirinkę klasikinį kostiumą ir kaklaraiščius 21-oje kritikų pasirinkimo apdovanojimuose, Damonas ir žmona Luciana atrodo tobula, minimali glam pora.

3/6

Andy Samberg

Gerai, mes pripažįstame, kad Andy Samberg 2016 m. "Winter TCA Tour" raudoname kilimėlyje žiūri "tuščiojo tėčio" stilią į ekstremaliąją pusę, tačiau kumštelėja į komediją, kad galėtų rizikuoti dėl mados su savo sluoksniuoju striuku ir džemperiu su komplektu su pumpuojamais smūgiais ir stilingi akiniai.

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės