Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth ir Brad Pitt

Anonim

Tu padarei tai iki penktadienio, ir tu žinai, ką tai reiškia, tiesa? Daugiau madingų įžymybių vyrų įkvėpti ir grožėtis, laukdami savaitgalio pradžios.

Šią savaitę gatvės stilius buvo pagrindinis Holivudo madingiems žmonėms. Zayn Malik mus išmokė visiems spalvotą pamoką su jo alyvuogių ansambliu, Nickas Jonas pasirodė monochromine savo portreto dviratininkų striuke, o Miguelas nukreipė šiuolaikines Lenny Kravitzas ir baltas perpjautus džinsus bei džinsinio striukę.

Kalbant apie labiau formalią dalykų pusę, "laikykitės paprasčiausio, kvailo" mąstymo buvo daugiausia samdomi. Chrisas Hemsworthis pasidarė klasikinis juodais drabužiais su giliomis pilkomis žaisliukais ir rudais suknele esančiais bateliais. Tomas Hiddlestonas pakilo į viršų 3 dalių anglies numeriu ir Bradas Pittas įgijo požymį "Penkias sekundes tylos" vintage džentelmeno kostiumas.

Nesvarbu, ar esate pasiruošęs rizikuoti stilingu ir spalvotu, ar norėtumėte spalvoti linijose, yra nemažai variantų, perkeliamų į naują stiliaus sezoną.

1/6

Nick Jonas

Nickas Jonas myli baikerių švarką. Tiesą sakant, jis kiekvieną savaitę rengia savo "Best Dressed Men" iš savaitės sąrašą bikerio striuke. Šią savaitę Jono brolis pasirinko juodąją odą, suporuotą su juostomis ir aviaciniais atspalviais.

2/6

Bradas Pittas

Taip, tai nėra Brado tipiškas neveikimo išvaizda, tačiau jis šią savaitę daro savo sąrašą savo dapper ansambliui, kuriame yra jo artėjančio filmo "Five Seconds of Silence".

3/6

Tom Hiddleston

Tom Hiddleston prisijungė prie madingų Holivudo grupių, nes neseniai jo stilius laimėjo ir ši savaitė nebuvo išimtis. Aktorius turėjo raudoną kilimėlį trijų dalių medžio anglyje, mėlyname marškinėliai ir kostiumas.

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis