Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Lewisas Hamiltonas, Hugh'as Jackmanas ir Ansel'as Elgortas

Anonim

Paruošk savo drabužių spinta visame pasaulyje iš šios savaitės geriausiai išdirbtų vyrų.

Šiame leidinyje yra šiek tiek visko, iš neprilygstamo Hugh'o Jackmano ir "Supermano", Henrio Cavillo, lengvesnio ansamblio. Užtikrindama, kad šios savaitės tempimo ribos tęsiasi, yra Lewisas Hamiltonas, kuris sukrėtė iki "Vogue" pietų renginio ryškiai raudonuosiuose kostiumiuose, neatsižvelgiant į kaklą. "Baby Driver" aktorius Anselas Elgortas taip pat išėjo iš pilkojo ir rožinio tikrinimo kostiumo, kuris puikiai veikia filmo kontekstą.

Šią savaitę vyrams būdingi vyrų drabužiai - Daveas Frankas, Justinas Therouxas, Harisas Stiliusas ir Jensenas Acklesas, kurie iš modeliuotų marškinėlių įkvėpė paprastą kamerą. Tai viskas gerai, kūdikis. Dabar užklijuokite savo plika asilą.

1/8

Hugh Jackmanas

Hugh'as Jackmanas pagyrė savo pareigas naujausiame "Mont Blanc" renginyje ir padarė jį absoliučiu stiliumi ir klasėje su klasikiniu kostiumu.

2/8

Justin Theroux

Justinas Theroux vis dar įrodo pasauliui, kodėl jis karalius pared žemyn kietas. Paprastas "Harrington" striukes, polo ir džinsu yra tik vienas poreikis užfiksuoti kavinės racerio dvasią.

3/8

Lewis Hamiltonas

"Lewis Hamiltonas" toliau važiuoja "HAM" mados fone, nes jo pasirodymas neseniai vykusioje "Vogue" vakarienėje buvo apšviestas ryškiai raudonuoju kostiumu, susietu su juodu ekipu.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą