Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Orlando Bloom, Johannes Huebl ir Ryan Gosling

Anonim

Morfėjas kartkartėmis pažymėjo garsųjį filmą: "Niekam negali būti pasakyta, koks stilius. jūs turite tai pažiūrėti ".

Vienas iš jų yra melas. Na, gal du. Nepriklausomai nuo to, mes sutinkame, kad, kai kalbama apie tai, kaip pamatyti ir įsitikinti, įžymybės stilius yra geriausia vieta gauti tam tikrą pagalbą.

Štai kodėl kiekvieną savaitę mes sukomplektuojame šešis iš geriausiai apsirengusių vyrų pasaulyje, suskaidome temas ir stengiamės žmonėms suprasti, kodėl tai veikia. Tada mes raginame jus pavogti.

Paprasta? Tai yra esmė. Šią savaitę "CinemaCon" žaidžia keletą prožektorių, įskaitant "Zac Efron", "Ryan Gosling" ir "Tyrese Gibson". Kitur mes įdarbinome Jono Hammo, roving elfo Orlando Bloomo ir daugiametės stiliaus Johanneso Hueblio drabužių spinta.

Žiūrėk ir mokykis.

1/6

Johanesas Hueblas

Modelis ir pusė labiausiai stilingų pora pasaulyje vis dar žudo jį vyrų drabužių spintai su savo nuostabiu švelniu skutimu, susietu su lengvu skara ir tee. Tonai yra tamsūs, bet pakankamai skirtingi, kad kontrastas atrodytų. Puikiai tinka tiems, kurie eina į žiemą ar rudenį.

2/6

Jonas Hammas

O, pats beprotis pats daro pasirodymą. Reti negalima pakartoti Jon Hammo požiūrio į vyrišką drabužių kodą. Nemažai iš jų atsiranda knygos, kuri šiuo atveju yra smulkiai pritaikytas angliškas kostiumas, suporuotas su šviesiu marškinėliais ir "pinstripe kaklaraiščiais". Pridėti pridėto IQ specifikacijas.

3/6

Tyrese Gibson

"Fast & Furious" serijos motormouth yra toks rausvas, nes jis yra ne ekranas nei ant jo. "CinemaCon Tyrese" dėvėjo purpurinį "Tux" švarką, suporuotą su juodomis kelnėmis ir marškiniais. Kadangi tai buvo neproduktyvi išvaizda, "bowtie" buvo ištemptas, kad viskas būtų protinga, bet atsitiktinis.

Įdomios Straipsniai

"B House" yra puikus modernus namų biuras

Šios nuotraukos pateikia vaizdinių objektų dydį į perspektyvą

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Aleksandras Skarsgård, Sunnery James ir Ansel Elgort

Rendezvous su Blair Sinnott už šimtus