Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ryan Gosling & Harry stiliai

Anonim

Šlovės pasaulis šiek tiek atvėsė šią savaitę - ir žiemą nebuvo kalta. Ryan Gosling šventė savo 35-osioms gimtadienio stilių, dalyvaudamas "The Big Short" premjeroje kaip dalis "AFI Fest" Los Andžele.

Vis dėlto Angelų mieste Danielis Craigas apsilankė Jimmy Kimmel Live - po spektaklio "Spectre" premjerų sūkurinės savaitės, o kitas potencialus Džeimsas Bondas - Idrisas Elba, Niujorke nugriauti nugaros figūrą, pataikydamas į kariuomenės viršūnę ir šviesią beaniją, suteikiant naują prasmę tikriems vyrams nešioti rausvos spalvos.

Danielis Radcliffe pagaliau uždirbo žvaigždė Holivudo šlovės šventėje, dėvėdamas juodą kostiumą batai, o 1-Der Harry stiliai per Atlantą persikėlė į "Chelsea" batus ir drąsų gėlių marškinius, vedantį į laisvą šalį sušalusios britų uolos.

Paspauskite skaidrių peržiūrą geriausiai apsirengtiems savaitės vyrams.

1/12

Daniel Craig

Nebereikia Bondo, Craigas lankosi Jimmy Kimmel Live Los Andžele. Odos striukė su pieno šokoladu ir kašmyrui smėliu megztuku yra molio tonus per derliaus džinsus ir dykumos batus.

2/12

Daniel Radcliffe

"Harry Potterio" aktorius galiausiai uždirba Holivudo žvaigždę ir švenčia stiliumi: pilka tikrinta vieno krūtinės kostiumo, storio vienintelio Derbio bateliai ir iškirptos apykaklės marškinėlis (su puikiu rankogalio ilgiu), kuris šaukia sėkmės.

3/12

Evanas Rossas

"Hunger Games" aktorius svaido į "LAX" vienos spalvos roko cum-bajorų aprangą: pažymėti leopardo spausdinti "Chelsea" batai, ploni džinsai ir juodoji tee, staiga pritaikyti pagal Chesterfield sluoksnį ir milžinišką Panamos skrybėlę.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje